2733
2739
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1673172 بازدید | 89591 پست
عزیزم بعد از خارج رحمیت عکس رنگی نگرفتی؟ فقط پیاز درمانی انجام دادی؟

گلدونه جون کمبود ویتامین دی به  شدت روی تخمک‌گذاری اثر می ذاره و ضعیفش میکنه و نتیجش میشه نطفه ضعیف که سقط میشه و یا نطفه تشکیل نمیشه.

همینم که میگی چند بار بی بی چکت مثبت شده دلیلش تشکیل نطفه ضعیف بوده.

منم بارداری اولم که به دلیل عدم رشد جنین سقط شد همین بود، بعد از سقطم آزمایشات کامل دادم که فقط ویتامین دی پایین بود.

گلدونه جون کمبود ویتامین دی به  شدت روی تخمک‌گذاری اثر می ذاره و ضعیفش میکنه و نتیجش میشه نطفه ...

بله.. امروز رفتم متخصص زنان.. دارو بهم داد.. ان شاﺀالله که ویتامین دی بالا میره و مشکلم حل میشه

میگم همینکه بیبی هام گاهی مثبت شدن یعنی لوله ها سالمن و نطفه خودش رو تا رحم رسونده ولی لانه گزینی نکرده،درسته؟! امیدوار باشم؟!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ان شاﺀالله با دعای شما..  منظورم از اوضاع خراب، اوضاع خراب ایمانی أم بود..

ببین گلم دستور دوسین رو هم خودت هم همسرت انجام بده اصلا نیازی نیست همسرت آزمایش بده همین دوسبن ناشتا تقویت اسپرم هم هست خرما روزی چندتا بخوره که اونم می گن عددش باید فرد باشه کاسنی هم بخوره

خودتم روزی دوبار دوسین بخور ناشتا و ۱۲ ساعت بعدش و ده روز به پریودی قطعش کن یک قاشق مرباخوری 

با روعن سیاهدانه هم هر روز شکمت رو گرم کن و ماساز بده

اللهم عجل لولیک الفرج (اللهم صل علی محمد و آل محمد)

2731
ممنون از اینکه امید میدی..  خودمم به همین دلخوشم.. که خدا اینجور میپسنده.. وقتی بارداریم خا ...

عزیز دلم...ان شالله زودی به خواسته ات برسی،یه سالم و صالح.

ادما همیشه قوی نیستن.همین کم اوردنا،مارو به خدا نزدیک میکنه.

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍
عزیز دلم...ان شالله زودی به خواسته ات برسی،یه سالم و صالح. ادما همیشه قوی نیستن.همین کم اوردنا،مارو ...

ان شاﺀالله 

ان شاﺀالله بسلامت و به موقع گل پسرت رو بغل بگیری.. 

خیلی محتاج دعای خیرت هستم

عزیزم بعد از خارج رحمیت عکس رنگی نگرفتی؟ فقط پیاز درمانی انجام دادی؟

نه نرفتم . چون سن حاملگی خارج رحمی پایین بود و سریع تشخیص داده شد و با قرص جذب شد به کورتاژ و اینا نرسید .

پیاز درمانی رو تو نت جستجو کنید میاد .

ولی اینو بگم تو طب اسلامی سنتی نطفه ضعیف و سقط پنج شیش هفته مربوط به کم تحرکی اسپرم هست . اگه الان این قد سقط زیاد شده بیشتر به دلیل سردی تغذیه و سبک تغذیه غلط که موجب سردی مردان و کم تحرکی و کمبود اسپرم مردان و ضعف تخمدان میشه.  از نظر من حتما بتغذیه تو تصحیح کن  و داروهایی که گفتم رو بگیر بخور .من خودم تا حدودی دوره طب سنتی اسلامی گذروندم و بدون مشورت پزشک داروها رو گرفتم و استفاده کردم .

یه چیز دیگه اگه براتون مقدوره استرس نداشته باشید و خودتون رو به بی خیالی بزنید .تجربه ثابت کرده زوجهای نابارور وقتی باردار شدن که بی خیالتر از همیشه بودن .

مثلا از نظر من اکثر مردها اگه آزمایش اسپرم بدن بهش میگن ضعیفی.چون با بدترین  حالت و پر استرس ترین زمان اون اسپرم خارج میشه ،هیچ وقت نمیتونه حالت طبیعی داشته باشه و همینطور تخمک و تخمدان زن .

و یه چیز دیگه که همیشه به اطرافیانم توصیه میکنم اینه حتما تو شبهای ممنوعه نزدیکی برای بارداری نداشته باشید .یه تقویم بارداری همسران بگیرید و حواستون به روزها و شبهای خوب و بد باشه .

تو اطرافیانتون سه نفر با فاصله های چند مااه سقط کردن ،منم تقویم رو داشتم نگاه کردم خدا شاهده یکی شون تو قمر در عقرب بوده، یکی یه روزی بود که نوشته بود بچه سقط میشه و یکی شون هم نمیدونم تو روز ممنوعه بود . و یه سری شبها هم نوشته بچه ناقص الخلقه میشه و ....

نمیگم تمامی سقط ها از اینه ولی یکی از دلایل هم میتونه این باشه .چون قدیمیها این مسائل رو تا حدودی میدونستن و یا اکثرا فقط شبهای جمعه حموم روشن میشد و نزدیکی بود و همین کمتر موجب مشکلات بارداری و نقص بچه ها میشد .

یه خانمی میگفت از یه جایی به بعد کلا دکتر رو گذاشتم کنار و تمام اون هزینه های دکتر رو خرج تغذیه سالم کردم و باردار شدم بدون هیچ نقص و کمبودی .

دلیل اصلی اینهمه مشکلات زنان و مردان تغذیه نا سالم و استرس هستش 

2738
ان شاﺀالله  ان شاﺀالله بسلامت و به موقع گل پسرت رو بغل بگیری..  خیلی محتاج دعای خیرت هست ...

ان شالله.

ما دعاگوتیم عزیز

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍
نه نرفتم . چون سن حاملگی خارج رحمی پایین بود و سریع تشخیص داده شد و با قرص جذب شد به کورتاژ و اینا ن ...

منم از نزدیکی تو قمر در عقرب ضربه خوردم. بارداری اولم که به علت عدم رشد جنین سقط شد نزدیکی هامون تو قمر در عقرب بود، حتی صدقه هم کنار گذاشته بودیم.

چون چشمم ترسیده بود، سر بارداری سومم که پسر دومم بود، از قبل اقدام دیدم که روزهای مهم نزدیکی و تخمک گذاریم تا چندین ماه توی قمر در عقرب میفته، گفتم دیگه این بار ریسک نمیکنم، اون ماهی که هنوز اقدام رو شروع نکرده بودیم از اواسط دوره پریودیم شروع کردم قرص ال دی خوردم تا روزی که قرار بود پریود بشم ادامه دادم، و پنج روز بعدش پریود شدم و به این صورت پریودمو پنج روز تاخیر انداختم و تخمک گذاریم هم پنج روز جابه جا شد و از قمر در عقرب در اومد. البته اینم بگم که خداروشکر پریودی و تخمک گذاری من منظم و دقیقا سر ساعت و روزش اتفاق میفتاد، به همین دلیل میتونستم پیش بینی کنم.

خداروشکر همون ماه بعدشم باردار شدم.

این قمر در عقرب اینقدر جدیه؟ ریشه روایی داره ینی؟

بعضا دوستای من بخاطر‌همین ماه ها باردار‌نشدن! اینکه هی سعی کردن قمر‌در‌عقرب‌و اینارو رعایت کنن و رابطه نداشتن

بعد چند ماه‌طول‌ کشیده

یکیشون‌بالاخره ول کرد این موضوعو تا باردار‌شد

ینی اینقدر موثره؟!

من اخه هیچ وقت محل ندادم. 

الان رفتم جوادمو تو قمر در عقرب باردار شدم. جالبه دقیقا تو اون تایم بوده روابطم

نگران شدم

تاثیرش چیه ینی؟

خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست

راهی هست پریودی بند بیاد؟ تند و تند و طولانی پریود میشم. خسته شدم واقعا.

الانم هشت روزه همچنااااان باقیه

جسمی خیلی تحت فشارم، روحیم که کلا زدم به در بیخیالی تا وحشی نشم یهو

خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست
2706