2733
2739
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1673003 بازدید | 89588 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستان گلم  من بعد از دوسال نیم که از سزارینم میگذره اینبار دوست دارم طبیعی زایمان کنم کس ...

سلام

بله تقریبا نصف بچه ها دو سال یا کمتر بودن که موفق شدن

این چه استغناست یا رب؛وین چه قادر حکمت است*******که این همه زخم نهان است و مجال آه نیست!
2731
ممنون عزیزم اره هر روز میگم چک میکنه میگرده ولی ازین رشکای پلاسیده پیدا میکنن مردن انگار درسته ؟زنده ...

اینا پوسته تخم ها هستن

یعنی رشک ها از مرحله تخم خارج شدن و بالغ شدن 

رشک های کوچک هم زنده ان و فکر میکنم یک هفته طول میکشه تا بالغ بشن

تخم گذاریشون به شدت زیاده تا موقعی که توی سرت هیچ تخمی نباشه کارهایی که انجام میدی رو ادامه بده 

وااای میگید نجمیه خوب نیس پس من کجا برم زایمان؟؟؟؟؟😭

دکترم شریفیه.و بیمم نیروهای مسلحه.

البته زایمان اولمم تو نجمیه بود واقعا منو از زور خستگی بردن عمل حال نداشتن دیگ قشنگ معلوم بود.من ک هیچوقت نمیبخشمشون😭

بقیه ا... برم پس؟؟؟🤔 یا با خودش مشورت کنم؟🤔

یا الان خیلی زوده برا تصمیم😆😆؟

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
وااای میگید نجمیه خوب نیس پس من کجا برم زایمان؟؟؟؟؟😭 دکترم شریفیه.و بیمم نیروهای مسلحه. البته زای ...

خب معلومه بقیه الله بهتره

تو که بیمه ات هم نیروهای مسلحه!!!

اینم فک کردن داره؟😆

این چه استغناست یا رب؛وین چه قادر حکمت است*******که این همه زخم نهان است و مجال آه نیست!
2738
وااای میگید نجمیه خوب نیس پس من کجا برم زایمان؟؟؟؟؟😭 دکترم شریفیه.و بیمم نیروهای مسلحه. البته زای ...

بابا ماهم که شهرستانی هستیم میدونیم که با دکتر شریفی و بیمه نیروهای مسلح بهترین بیمارستان بقیه الله هس چطور خودت داری روش فکر میکنی؟؟!! 😂

برای حمایت از وی‌بک و رفع موانع زایمان طبیعی بعد از سزارین در کشور لطفا کلیک کنید و حمایت کنید:  https://www.farsnews.ir/my/c/98954
اینا پوسته تخم ها هستن یعنی رشک ها از مرحله تخم خارج شدن و بالغ شدن  رشک های کوچک هم زنده ان ...

واااای خدا رحم کنه بهم من فکر کردم اینها ازبین رفتند نگو پوسته هاشونه

مرسی چکاوکان  عزیزم حتماا رعایت میکنم و ادامه میدم

خدای من ،تو مراقب خوبیهایم باش 
واااای خدا رحم کنه بهم من فکر کردم اینها ازبین رفتند نگو پوسته هاشونه مرسی چکاوکان  عزیزم حتما ...

خواهش میکنم سخته ولی میگذره 

من خودم مدتی که شپش داشتم خواب و خوراک نداشتم اونم با بچه پانزده روزه 

ولی تو اینجوری نباش تموم میشه

واااای خدا رحم کنه بهم من فکر کردم اینها ازبین رفتند نگو پوسته هاشونه مرسی چکاوکان  عزیزم حتما ...

سلام اينقدر نگراني نداره كه😌شامپو مخصوص از دارو خانه بگير بعد فكر كنم سه روز كه تخمهاشم دوباره زنده ميشن يه بار ديگه هم بزن چند دقيقه بمونه كلا از بين ميره بعدشم شانه دنده ريز بزن

2706