2737
2734
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1674975 بازدید | 89616 پست
💢 دیروز دعوت بودم مدرسه دخترم برای شرکت در جلسه مشاوره «شناسایی رفتارهای کودکان» بخش آخر جلسه در را ...

خوب شما آموزش نده.چرا انقد عصبانی هستی.شما چه بخوای چه نخوای خودارضایی میکنه با این وضع پوشش جامعه.اگرم نکنه شاید راه های خطرناکتری رو بره.حداقل بش بگیم ماهی دوبار که بهتره🤣.ولی دور از شوخی ادم کی روش میشه به بچش آموزش بده😂

کسی نیست بگرده همسرا هم حوصله زیاد ندارن ده دقیقه نگاه میکنن چشاش دردمیاد اخه خیلی ریزن و چسبناکن بر ...

آره قیچی خوبه منم اولش که بلند بود موهام همین کار میکردم ولی چون پیدا کردنش تو موهای بلند و پرپشت سخت بود رفتم کوتاه کردم 

شامپو که داروخانه ها دارن هم بزن ما اونا رو زدیم فک کنم اون خیلی قویتر باشه سخته روزی سه بار شست و شو 

ولی بازم میگم حتما تا دو سه هفته هر روز همسرت تو موهات نگاه کنه 

مواظب باش از تو موهای پسرت یا خودت که در میاری رو فرش نیفته یه دستمال کاغذی بردار خیس کن بذار داخل یه نایلون هر دونه که در میاری بچسبان بهش

اگر یه دونه تخم تو سرت بمونه دوباره همه چی تکرار میشه 

یادمه تا دو هفته که خوب شده بودم هر از ۳ -۴ روز میرفتم خونه خواهرم تا بازم بگرده هی میگشت میگفت دیگ نیست من هی اصرار میکردم بگرد یهو یکی دو تا پیدا میشد 

ان شاءالله که هر چه سریعتر این مشکل شمام حل شه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام مامانای عزیز 

طاعات قبول

از این که به جمع تون پیوستم بسیار خوشحالم

من هم مثل شما وی بکی هستم و البته این افسوس رو می خورم که کاش زودتر باهاش آشنا میشدم

سه تا سزارین داشتم و دارم تلاش خودم رو می کنم که زایمان طبیعی رو تجربه کنم

از وقتی شنیدم خانم صابریان در این زمینه موفق شدن امیدوار شدم و انشاءالله میخوام پیش ایشون توی امید طبیعی زایمان کنم

لطفا برام دعا کنید و اگر توصیه یا راهنمایی خاصی دارید، خوشحال میشم کمکم کنید

خوب شما آموزش نده.چرا انقد عصبانی هستی.شما چه بخوای چه نخوای خودارضایی میکنه با این وضع پوشش جامعه.ا ...

سلام عزیزم 

این متن من نبود 

از کانال تل گرام گرفته بودم ؛ توی اینستا هم هست.

https://www.instagram.com/halalzadehaa/

و اینجا

https://www.instagram.com/seh112611/

افراط در دنیای مجازی باعث شده که خانواده ها از هم غافل شند؛ مادر در موبایل؛ پدر در تلویزیون 

رفت و آمدهای خانوادگی بسته؛ کل روز خبر از بچه ها نداریم ؛ بچه ها رو باید با بازی و بیرون رفتن و مهمانی دادن یا رفتن و.... مشغول کرد که از بیکاری فکر این چیزها نیفته.

2731
سلااااااااااااااااام دوستان من چند ماه بود دنبال دکتر یا موسسه خوب می گشتم برای زایمان طبیعی اولیم ...

عزیزم میشه بیای از زایمانت با نیلوفر دستگردی بگی؟ منم میخوام برم پیششون ولی دو دلم ! خیلی منتظم بیای بگی چه خبر

من جون خودم و جنین رو بخاطر یه تاپیک به خطر نمی اندازم☺

باشه. به خطر نندازین.  حالا چه اصراری دارین بیاین تو تاپیکی که اصلا اعتقادی بهش ندارین؟!  اونم بعد از  اینکه دو سال از آغاز این تاپیک گذشته و ده ها نفر با همین روش زایمان کردن؟؟

اگر انقدر نگرانیتون زیاده برین به بهداشت جهانی شکایت کنید که تو پروتکلش اجازه زایمان طبیعی بعد از ۱۸ ماه از سزارین رو داده! و در کل اروپا و امریکا اجرا میکنند. 

مشخصه دکترتون خیلی اطلاعات و سواد عمیقی دارن...

ارزش ندارد که آدمی برای مبارزه کردن با کوتَه فکران، خود را آزرده سازد؛ زیرا پیروزی بر آن‌ها هیچ ارزشی ندارد.   میکل_آنژ
خانوما من دردم متناوب شده و هر ده دقیقه یکباره باید برم بیمارستان؟ درد زایمان همینه؟

سلام خانمی

الان در چه وضعی؟

ان شاء الله که درد زایمانه و ان شاء الله هر چه رودتر نی نی تو بغل بگیری

وای چقدر منتظرم بیایی از خودت خبر بدی... 

ما را مدافع چادر زهرا (س) آفریده اند   
2740
ااا آره یادم اومد اگ اشتباه نکنم تو همین تاپیک در موردش صحبت میشد بازم خداروشکر ک تونستی بدون این د ...

این عقیده قدیمیاست که دختره ماه درد داره پسره نداره. من هردوتا بچم دختر بود سر اولی هیچی نداشتم سر دومی همه چی داشتم. اینا به تحرکات خودت برمیگرده. همینجوری با دردات مدارا کن. به قول خودت هروقت زدت زمین اون وقت بگو درد زایمانه. ایشالا با همین تفکر تا ۷ سانت پیش میری و آرزوت برآورده میشه.

یه چیزی هم در جواب رستا گفته بودی، گفتم بهت بگم تمام بچه های اینجا حتی خود رستاجان که صاحب اصلی تاپیکه مبناشون بر سلامتی مادر و بچه بوده و هست و خواهد بود. ما به قیمت جون خودمون یا بچه هامون عاشق طبیعی نیستیم. در درجه اول و اولویت با سلامتی بچه است و مادر. بعد نوع زایمان برامون مهم میشه. میبینی که غالب اعضای تاپیک، بچه هاشون مدفوع هم کرده بود اما چون ضربان قلب خوب بوده کار جلو رفته و طبیعی زاییدن. ضربان قلب خوب جنین یعنی همون سلامتی فسقلیهای تو دلیمون...

برای حمایت از وی‌بک و رفع موانع زایمان طبیعی بعد از سزارین در کشور لطفا کلیک کنید و حمایت کنید:  https://www.farsnews.ir/my/c/98954
خانوما من دردم متناوب شده و هر ده دقیقه یکباره باید برم بیمارستان؟ درد زایمان همینه؟

داره وقتش میشه ان شاءالله😊

یه دوش آب گرم بگیر. قبلش یکم دود اسفند بده زیر پات. 

اگه نزدیکتر شد فواصلش و دردت نخوابید برو یه سر معاینه کنن‌و ان‌اس تی بده.‌ حدسم اینه ۴ یا ۵ سانتی. بری تا صبح زاییدی!🤲

برای حمایت از وی‌بک و رفع موانع زایمان طبیعی بعد از سزارین در کشور لطفا کلیک کنید و حمایت کنید:  https://www.farsnews.ir/my/c/98954

عزیزم بیا از خودت خبر بده

ایشالا به سلامتی زایمان کنی

واست قدر میخونم

از صدای سخن عشق ندیدم خوش تر........یادگاری که در این گنبد دوار بماند
ممنون رستای معروف ک وقت میذاری و جواب منم میدی 😀 مامانبزرگ و مامانم میگن خوش زان میگن توام زودی می ...

خوش زا بودن مادر خیلی خوبه.

شیاف عمیق رو روزی 3 مرتبه هر سری 1000 میل بذار.

سجده های طولانی برو که بچه ت حالت زایمان باشه.

زیر بار آمپول فشار هم نرو.

سعی کن ماساژ سینه انجام نده. چون ممکنه یهو دردت شروع شه اما دهانه رحم یاری نکنه!

به بدنت واسه ترشح هورمونا فرصت بده

پیامتو الآن دیدم.

یه دوش آب داغ بگیر

اگه دردت قطع شد که کاذبه. ادامه دار شد و شدیدتر درد زایمانه.

خانمی وقتی که آدم اولی رو سزارین کنه دومی رو نمیتونه طبیعی بدنیا بیاره.چون شکم قبلا بخیه خورده نباید ...

این تصور واسه عهد بوق بود.

و زمانی که رو شکم برش سزارین عمودی بود و ماهیچه ها رو درگیر میکرد.

خیلی ساله که برش سزارین افقیه. و زیر شکم زده میشه که یه پوسته... و درگیر انقباض نمیشه!!! انقباض فقط ماهیچه های رحمی رو درگیر میکنه 

تو ایران ... که اوووووج بیسوادی پزشکا و ماماهاست، بعد 2 سزارین هم طبیعی انجام میشه 

تو کشورای غربی که تحقیقات و تجربیات فراوانی تو این زمینه دارن... بعد 4 سزارین هم فرصت طبیعی رو از ما در نمیگیرن .

سزارین، تو دنیا معروفه به مرگ خاموش... به خاطر عوارض خیلی وحشتناکش..

و بدنی که ارتباط عروق خونی و عصبیش قطع شده... و هیچ وقت به حالت عادی برنمیگرده . و زمینه ساز شکل گیری انواع تومورها و سرطان هاست...

و چسبندگی اعضای شکمی... و جابه جایی اون ها از حالت طبیعی... که این هم یه بحث مفصله ...

آره قیچی خوبه منم اولش که بلند بود موهام همین کار میکردم ولی چون پیدا کردنش تو موهای بلند و پرپشت سخ ...

ممنون عزیزم اره هر روز میگم چک میکنه میگرده ولی ازین رشکای پلاسیده پیدا میکنن مردن انگار درسته ؟زنده نیستن یعنی ممکنه همین بی جونا بازهم زاد و ولد کنند و زیاد بشن؟

خدای من ،تو مراقب خوبیهایم باش 
2706