2737
2734
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1673008 بازدید | 89588 پست
ممنون خانمی به مطب زنگ بزنم؟ یا شماره شخصی دارن برای مشاوره؟ 

معمولا به هرکدوم زنگ بزنی جواب میدن اگه مشکلی نباشه. البته من که میگم مشاوره در حد شرح وضعیت و کمک به بهبود روحیه ام بود به اضافه اینکه جزوه ای رو معرفی کردن که تدوین خودشون بود و قرار بود اگه خواستم پولشو براشون واریز کنم تا برام بفرستن که لازمم نشد. 

اگه تهرانی برو پیششون. حتی اگه راهت دوره ارزششو داره. 

برای حمایت از وی‌بک و رفع موانع زایمان طبیعی بعد از سزارین در کشور لطفا کلیک کنید و حمایت کنید:  https://www.farsnews.ir/my/c/98954
امتحانش کردم ممنونم

من با اذان گفتن نتیجه گرفتم.

قبل هر نمازم.و همون ماهی که مطمئن بودم باردار نمیشم،شدم.

به روز تخمک گذاری توجه نکردم اصلا.

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من با اذان گفتن نتیجه گرفتم. قبل هر نمازم.و همون ماهی که مطمئن بودم باردار نمیشم،شدم. به روز تخمک ...

چرا اون ماه مطمئن بودی باردار نمیشی؟! چطور بیخیال تخمک گذاری شدی؟ مگه منتظر بچه نبودی؟!

چرا اون ماه مطمئن بودی باردار نمیشی؟! چطور بیخیال تخمک گذاری شدی؟ مگه منتظر بچه نبودی؟!

گلدونه جان منم معتقدم نباید کاری به تخمک گذاری و ایامش داشته باشی.

تقویم رو بردار شب چهارشنبه ها و ایام قمر درعقرب و اول و وسط و آخرماه رو ازش جدا کن، بعد روی یه کاغذ تمام شبهای مناسب رو بنویس‌. تا چهارماه. و بعد هم تقویم رو بذار کنار. 

حالا این روزایی که مونده رو اگه پریود بودی که هیچی اگه نبودی مقاربت رو انجام بده. کاری هم به این نداشته باش که ایام تخمک گذاری هست یا نه. 

برای مقاربت هم فقط همون وضو رو بگیر و استعاذه و بسم الله بگو. دیگه در حین مقاربت به این فکر نکن که میشه یا نمیشه. بی خیال باش. ببخشید اینجوری میگم اما در حین مقاربت سعی کن از ارتباطت با همسرت لذت ببری. بی خیال این باش که نتیجه داره یا نه. این بی خیالی و این رها کردن فکر به اون موضوع خیلی موثره.

برای حمایت از وی‌بک و رفع موانع زایمان طبیعی بعد از سزارین در کشور لطفا کلیک کنید و حمایت کنید:  https://www.farsnews.ir/my/c/98954
2728

خانم های ویبکی

خاهشا جواب بدین

فاصله سنی بچه هاتون چقدر شد؟؟؟؟؟؟؟

واسه من میشه ۲ سال ۵ ماه.

ولی از الان ک رحمم داره بزرگ میشه خیییییلی درد دارم انگار بخیه هام دارن میترکن نمیتونم راه برم😓

میخاستم بدونم شما ها ک سز شدین هم با فاصله کم حامله شدین مث من درد داشتین؟؟؟؟؟

ینی میتونم با این فاصله طبیعی انجام بدم؟؟؟؟؟

جواب بدین😭

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
2738
دوستان من یک سوالی دارم کسی بوده که بعد از سه سزارین زایمان طبیعی دلشته باشه یا اینکه دیده باشه تو ا ...

سلام خانمی

اگر اشتباه نکنم چندوقت پیش یه نفر اومد توی تاپیک و اعلام کرد که بعد از سه سزارین تونسته طبیعی زایمان کنه.. با خانم صابریان هم بود زایمانش.. @مهربانو4110   جان شاید یادشون باشه اسم اون خانم رو.. 

دوستان من یک سوالی دارم کسی بوده که بعد از سه سزارین زایمان طبیعی دلشته باشه یا اینکه دیده باشه تو ا ...

حدود 30 یا 40 صفحه قبل تا اینجا رو بخون احتمالا پیداش کنی

اگر اشتباه نکنم اسمش محیا بود البته به لاتین؛  شاید هم اشتباه میکنم اسمشو

شما باید با خانم صابریان تماس بگیری کمکتون میکنن

این چه استغناست یا رب؛وین چه قادر حکمت است*******که این همه زخم نهان است و مجال آه نیست!
دوستان بافاصله زیردوسال هم زایمان داشتن من خودم فاصله بچه هام دوسالوسه ماهه

ا خوب خداروشکر پس میتونم زایمان طبیعی داشته باشم

دکترم‌شریفیه.ولی هنوز ندیدمش بهش دردای جدیدمو بگم 

فک کردم ک اینطور دردای بخیه دادم نمیتونم دیگ طبیعی بیارم😗😗😗😗

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄

سلام دوستان. من امروز کلاس بارداری رو پیش خانم صابریان رفتم که با معاینه شکمی متوجه شدن که درد و انقباض قوی دارم! بعد گفتن زوده برای این زمان و به خواست خودم معاینه م کردن تا مطمئن بشم و خیالم راحت شه که دهانه رحم باز نشده باشه که زایمان زودرس بگیرم کا خدا رو شکر باز نبود.

هیوسین دادن برای کم شدن انقباض، به نظرتون بخورم یا از اونور بوم میفتم و دیرزا میشم؟؟؟؟؟

کسی بوده که توی ۳۶ هفته درد و انقباض زیاد داشته باشه تا حدی دردش زیاد باشه که مقدار دردش مثل فاز نهفته زایمان باشه؟؟؟؟

بعد به نظرتون با این وضعیت چقدر طول میکشه تا فرآیند زایمان شروع شه؟ اصلا ربطی به اون داره؟ که زود درد و انقباض بگیری بچه زودتر دنیا بیاد؟

راستش من موندم که نرمش هایی که دادن و پیاده روی و دمنوش ها رو شروع کنم یا یکم بذارم بگذره؟؟؟

البته روغن گل مغربی رو به دستور خانم صتبریان روزی یکی می خورم و یکی ماساژ پرینه میدادم و یکی شیاف که الان گفتن چون و.ا.ژ.ن سفته روزی دو تا شیاف؛

ولی دهانه رحمم نرم بود، هم به خاطر خوردن روغن گل مغربی و هم مقدار کمی خاکشیر که شربت میکنم.

گفتن برای رفع سفتی اون قسمت نزدیکی زیاد انجام بوه؛ گفتم به دوستان بگم شاید بدردشون بخوره. شرمنده طولانی شد

2706