2733
2739
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1673364 بازدید | 89593 پست
بی خیال مردم‌ و کمکهاشون. اونی که بالاسرته و خالق اون بچه است هم رزقشو میده هم محبتشو میده هم میتونه ...

اره ببخیال شدم  دیگه ولی با بازم انگار سخته، هنوز حرات نکردم به بقیه بگم، هی به همسرم میگم بذار جنسیتش معلوم شه بعدا، همه خودشون از شکل و ظاهر من متوجه میشن 

ما را مدافع چادر زهرا (س) آفریده اند   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

وقتی سومی دنیا بیاد فاصله سنی شون میشه یک سال و یازده ماه

عزیزم چه قدر بامزه

محکم باش و روحت رو بزرگ بگیر

و فقط به آرامش خودت و نی نی تو دلت فکر کن همین

بی خیال بقیه

مردن همه چی میگن

به قول قدیمیا میگن در دروازه میشه ببندی اما در دهن مردم نه

2728

سلام به همگی حال و ااحوالتون چطوره؟ طاعاتتون قبول باشه دوستای گل ..من که مشغول این فسقلیام الان یهو هوا اینجا رو کردم گفتم بیام یه سلامی عرض کنم وقت که نمیکنم بیام بحرفم التماس دعا از همگیتون:)))

چه خبرا..ان شاءالله هر جا هستین همگی سالم و سلامت باشین 

سلام خوبین میشه کمکم کنیدبگیدچی بخورم دردزایمان بگیرم غیرازورزش

اگه زمان زایمانته و ۴۰ هفتت پر شده و یه کم درد میاد سراغت شربت زعفران بخور معجزه میکنه ان شاءالله به سلامتی و راحتی دنیا بیاد...پله نوردی فراووون.مخصوصا بالا رفتن از پله...روی توپ پیلاتس بشین بالا پایبن کن...مدل پنگوئن راه رفتن هم خییلی موثره پا باز و قدم قدم...اسکات هم بزن ان شا الله زودی دنیا میاد

آخه دفعه قبل گه میخواستم طبیعی باشم تو بقیه الله .گفتن چون بیمه ات نیروهای مسلحه و طبیعی پزشک‌کشیک م ...

عزیزم من هم زایمانام بقیه الله بوده با همین بیمه شما...دکترم هم خانم شریفی بودن حتما قبل زایمانت ازشون نامه بگیر که موقع زایمانت باهاشون تماس بگیرن حتما خودشون میان ماماهای بقیه الله خیلی دلسوزن مدام مراقبت میکنن من زایمان آخرم اون قدر سریغ اتفاق افتاد دکتر بنده خدا نرسید بیاد پیشم تمام کارهامم ماما انجام داد و فقط یه دکتر اومد برای بخیه و بریدن بند ناف و گرفتن نی نی...خیالت راحت باشه اگه طبیعی هستی بقیه الله گزینه خوبیه من که از همه چیشون راضی بودم شکر خدا...دلسوزن و این خیلی برای یه خانم که حساسه برای زایمان مهمه

2740
دوست عزیز منم ماه اخر خدمت دکتر شریفی رفتم دکتر بسیار متعهد و دوست داشتنیه برای من ماما همراهم داشت ...

سلام نیکناز چرا تیکرتو برداشتی؟

از صدای سخن عشق ندیدم خوش تر........یادگاری که در این گنبد دوار بماند
سلام خوبی؟ اقدام نکردی دیگه؟ از خاطره خبر نداری؟ کارش دارم

سلام عزیزم

نه دیگه

بنا به دلایلی ترجیحم اینه که بچه متولد پاییز باشه

ایشالا زمستون اقدام میکنیم

آزمون نظام مهندسی هم قبول شدم، میخوام تا حدودی کار حرفه ای رو شروع کنم

به فرصت احتیاج دارم

از صدای سخن عشق ندیدم خوش تر........یادگاری که در این گنبد دوار بماند
سلام خوبی؟ اقدام نکردی دیگه؟ از خاطره خبر نداری؟ کارش دارم

خاطره رو صدا بزنی میاد جواب میده