2737
2739
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1673008 بازدید | 89588 پست

سلام بچه ها من دیشب یه چیزی شبیه سفیده تخم مرغ ازم دفع شداولش زردبودولی بعدیه رگه خونی هم داشت به نظرتون همون پلاگ مخاطی؟شکمم مدام سفت میشدول میکردراستش ترسیدم شیاف استفاده کنم کسی راهنمایی چیزی در این موردنداره؟

سلام من دیروز رفتم کلاس ورزش بارداری

صبحش ی لیوان شربت خاکشیر خورده بودم بعدم رفتم ورزش ۲۰ دقیقه و‌حدود ۲۰ دقیقه هم پیاده روی کردم تا برسم خونه

خلاصه چشمتون روز بد نبینه چنان احساس پریودی بهم دست داده بود ک هر لحظه منتظر بودم کیسه آبم پاره شده یا خون ببینم

بدو ساک بیمارستان من بستم😑

به ماما ورزش گفتم گفت ی هیوسین بخور و‌ی شیاف پ بزار بخوابم

این کارا و کردم صبح ول کرد

خلاصه فک کنم من از اونام ک باید با دعا و ... خودمو تا 3۹ برسونم😥

آیا میدانید😍 سرعت پیشرفت علم در ایران ۱۱ برابر دنیا است۲-آیا مى‏دانید ایران تولیدکننده قایق پرنده رادارگریز با سرعت ۸۵۱ کیلومتر است؟۳-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومین کشور دارنده تکنولوژى بیودیزل در جهان است؟۴-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران هشتمین کشور تولیدکننده اورانیوم ۲۰ درصد در جهان است؟۵-آیا مى‏دانید ایران احداث‏ کننده بلندترین سد بتنى در جهان است۶-آیا مى‏دانید ایران سومین کشور تولیدکننده داروى بیمارى‏ ام اس در جهان است؟۷-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومینکشور تولیدکننده هواپیماهاى استراتژیک خورشیدى در جهان است۸-آیا مى‏دانید ایران تنها تولیدکننده پرینتر سه بعدى میکروسکوپى در خاورمیانه است‏۹-آیا مى‏دانید ایران در میان پنج ارتش قوى جهان در حوزه سایبرى قرار دارد۱۰-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران تنها تولیدکننده ایمپلنت چشمى در جهان است۱۱-آیا مى‏دانید ایران نخستین تولیدکننده پودر استخوان در جهان است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام بچه ها من دیشب یه چیزی شبیه سفیده تخم مرغ ازم دفع شداولش زردبودولی بعدیه رگه خونی هم داشت به نظ ...

شیاف چی؟ 

مامای کلاس ما می‌گفت خون دیدن اواخر بارداری عالیه یعنی سر تو لگن ورود پیدا کرده و فیکس شده

آیا میدانید😍 سرعت پیشرفت علم در ایران ۱۱ برابر دنیا است۲-آیا مى‏دانید ایران تولیدکننده قایق پرنده رادارگریز با سرعت ۸۵۱ کیلومتر است؟۳-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومین کشور دارنده تکنولوژى بیودیزل در جهان است؟۴-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران هشتمین کشور تولیدکننده اورانیوم ۲۰ درصد در جهان است؟۵-آیا مى‏دانید ایران احداث‏ کننده بلندترین سد بتنى در جهان است۶-آیا مى‏دانید ایران سومین کشور تولیدکننده داروى بیمارى‏ ام اس در جهان است؟۷-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومینکشور تولیدکننده هواپیماهاى استراتژیک خورشیدى در جهان است۸-آیا مى‏دانید ایران تنها تولیدکننده پرینتر سه بعدى میکروسکوپى در خاورمیانه است‏۹-آیا مى‏دانید ایران در میان پنج ارتش قوى جهان در حوزه سایبرى قرار دارد۱۰-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران تنها تولیدکننده ایمپلنت چشمى در جهان است۱۱-آیا مى‏دانید ایران نخستین تولیدکننده پودر استخوان در جهان است.
2728
سلام عزیزم خوبی من شیرازم دکترم فاطمه حاجی باقری هست قبول کرده خیییییلی دکتر خوب و خوش اخلاق وعز ...

سلام عزیزم، مرسی از پاسخت،اتفاقا اوایل ازدواج2، 3بار پیش دکتر حاجی باقری ویزیت شدم، اره اخلاقش خوب بود، الان که گفتی یادم اومد شاید منم در نهایت همینو انتخاب کردم، دکتر مهرانا قاسم خانی هم شنیدم قبول میکنه، تماس گرفتم ج ندادن، حالا دوباره زنگ میزنم، هفته قبل رفتم مطب فاطمه هنرپیشه که عملم کرده بود ویزیت شدم اما وی بک قبول نکرد گفت فاصله زایمانت کمه!راستی منم الان بچم 3سالشه وتا موقع زایمانم انشاالله فاصله زایمان میشه حدود 3سال و هشت ماه.ارهمنم نظر خوبی راجع به زینبیه و حافظ ندارم.زایمان قبلی مادر و کودک بودم ولی سر این یکی دیگه نمیرم اونجا.دکتر پروین طالبیان فر هم خیلی تعریفشو میدن ی بارم خودم رفتم پیشش برا پاپ اسمیر، خیلی خوش اخلاق بود ولی وی بک نمیدونم قبول کنه.عزیزم زایمان شما کی هست؟من ابان

عزیزم شیاف گل مغربی،خون نبودحالت خونابه ای داشت

اره عزیزم.‌نشونه زایمانه. البته معلوم نیست کی زایمان‌کنی. من ۳روز بعدش فارغ شدم.

خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست
اره عزیزم.‌نشونه زایمانه. البته معلوم نیست کی زایمان‌کنی. من ۳روز بعدش فارغ شدم.

سلام باران جان شیاف گل مغربی رابذارم یعنی کیسه آب پاره نمیشه؟راه که میرم بالای عورتم دردمیگیره نمیدونم سربچه اومده تولگن یانه

2738
سلام باران جان شیاف گل مغربی رابذارم یعنی کیسه آب پاره نمیشه؟راه که میرم بالای عورتم دردمیگیره نمیدو ...

اره بابا بذار. نه پاره نمیشه

خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست
سلام باران جان شیاف گل مغربی رابذارم یعنی کیسه آب پاره نمیشه؟راه که میرم بالای عورتم دردمیگیره نمیدو ...

الان به این‌چیزا فکر نکن. فقط حرکت سجده رو برو. چه رفته باشه تو لگن چه نرفته باشه خیلی کمک میکنه. 

قر کمر رو آروم آروم اما با شعاع زیاد انجام بده

@مامانی123 ‍  @خاطره_68 ‍ ببخشید که نگرانتون‌کردم. دو پست قبل توضیح دادم چی شده...

ان شالله بهترین برات رقم بخوره.

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍
درجایارژه،اسکات ایناهم خوبه انجام بدم؟

خوبه ولی خیلی با شدت انجام نده.

سلام بچه ها من دیشب یه چیزی شبیه سفیده تخم مرغ ازم دفع شداولش زردبودولی بعدیه رگه خونی هم داشت به نظ ...

چرا ترسیدی؟

اتفاقا نشونه خوبیه

شیاف هم بزار مشکلی نداره

این چه استغناست یا رب؛وین چه قادر حکمت است*******که این همه زخم نهان است و مجال آه نیست!
چرا ترسیدی؟ اتفاقا نشونه خوبیه شیاف هم بزار مشکلی نداره

می‌دونی مهربانوآخه من سه شنبه معاینه شدم ممکنه مال معاینه باشه؟همش میگم نکنه وقتش نباشه بادستکاری روندزایمانم مختل بشه یادمه همش رستامیگفت هورمونهای زایمان باید خودش ترشح بشه نه بادستکاری،دخالت،بعدم همش نگران نیومدن سربچه تولگنم،نمیدونم چرااین دم آخری استرس گرفتم  

2706