2733
2739
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1673241 بازدید | 89592 پست
دوستان تورو خدا دعا کنید دخترم رو از دیشب بیمارستان بستری کردم  تو رو خدا دعا کنید حالش خوب بشه ...

ان شاءالله خدا شفا بده عزیزم 

حتما دعا میکنم

اللهم  صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 
دوستان تورو خدا دعا کنید دخترم رو از دیشب بیمارستان بستری کردم  تو رو خدا دعا کنید حالش خوب بشه ...

اینجور نگو عزیز افتضاح چرا ان شاءالله هر چه زودتر حالش خوب خوب میشه و سرحال برمیگرده خونه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من تو سایت خارجی دیدم که آمارها نشون میداد چقدر این ماساژ مؤثره. از هفته 34 توصیه میکردن و میگفتن زو ...

ممنون عزیزم، هر روز باید انجام بشه، به چه مدت زمان؟ حرکت ترازو و تیلت ... چجوری هستن؟ 

2731
ممنون عزیزم، هر روز باید انجام بشه، به چه مدت زمان؟ حرکت ترازو و تیلت ... چجوری هستن؟ 

کگل رو میگن هر روز تکرار بشه 

تو اون سایت گفته بود هفته ای 3،4 بار فکر کنم حدود 4،5  دقیقه.

اگر میتونید فیلم‌های ورزش بارداری رو دانلود کنید 

تو سایتهای ایرانی هم هستن. 

مثلا حرکت ترازو چهار دست و پا میشی دست و پای مخالف رو بالا میاری همراستا پشت و کمرت 

رَبَّنَا هَبْ لَنَا مِنْ أَزْوَاجِنَا وَذُرِّیَّاتِنَا قُرَّةَ أَعْیُنٍ وَاجْعَلْنَا لِلْمُتَّقِینَ إِمَامًا

اشتباه تایپی بود ماساژ پرینه منظورم بود هر روز تکرار بشه

رَبَّنَا هَبْ لَنَا مِنْ أَزْوَاجِنَا وَذُرِّیَّاتِنَا قُرَّةَ أَعْیُنٍ وَاجْعَلْنَا لِلْمُتَّقِینَ إِمَامًا
خیلی خوب عوارض رو گفتی به نظرم بهترین دکتر دنیا ؛برای عمل سزارینت هم بیاد ؛ باز از یکی دوتا عوارض س ...

نگو که دلم خونه

بچه ها هیچ کس تجربه ای نداره درباره درمان افتادگی؟

اینهمه زور زدم عمل نشم... طب نوین میگه فقط عمل. البته وقتی وخیم شد. اونم برگشت پذیره.

کاش حین بارداری دوم میفهمیدم اون لامصب نشونه افتادگیه. شاید میشد با کیگل جلو پیشرفتشو گرفت.

خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست
نگو که دلم خونه بچه ها هیچ کس تجربه ای نداره درباره درمان افتادگی؟ اینهمه زور زدم عمل نشم... طب نو ...

از کجا فهمیدی افتادگی داری؟ علائمی داره؟

اول حتما توی طب سنتی و اسلامی پرس و جو کن بعد برو زیر تیغ! 

2738
نگو که دلم خونه بچه ها هیچ کس تجربه ای نداره درباره درمان افتادگی؟ اینهمه زور زدم عمل نشم... طب نو ...

سلام. خاطره تو قبلا فرصت نکردم. تازه خوندم.  

بیمارستان و دکتر زایمان اولت کی بود؟!

به ادمین کانال دکتر خیراندیش و آیت الله تبریزیان و... پیام بده.

ولی بعید می بینم بشه کاری کرد.

خدا ازشون نگذره. فک کنم دهانه رحمت رو هم برش زدن که سر دومی اونطور بود.

مامانااا سلام، میشه راهنماییم کنید.. یکی از دوستام 8 ماهشه و دکترا بهش گفتن آب دور جنین خیلی زیاد ش ...

واقعا کسی نبود راهنمایی کنه...     

خدایا بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم، بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم، بابت لحظات شادی که به یاد تو نبودم،بابت هر گره ای که به دست تو باز شد و من به شانس نسبت دادم،بابت هر گره ای که به دستم کور شد و من تو را مقصر دانستم،مـــرا ببـــخـش ….کمک کن تا بفهمم تو، کنار منی، نه روبروی من!

توی جوشونده جفت و گم کاج ۲۰ دقیقه بشین حداقل ۱۵ بار از هر کدوم یه ق غ توی ۲/۵ لیتر اب منم افتادگی مثانه دارم یکم اگه بچه ها بذارن میخوام انجام بدم

CafeMom Tickers

دوستان شما قبل بارداری یا تو دوران بارداری واکسن کزاز زدید؟

من پارسال ۱۰ سال دوره واکسنم کامل شده و باید میزدم اما چون تازه زایمان کرده بودم به تعویق انداختم

الانم نمیدونم بزنم یا نه...

از صدای سخن عشق ندیدم خوش تر........یادگاری که در این گنبد دوار بماند

چقدر دلم‌ میخواد زایمان وی بک داشته باشم ولی دکترم گفت تو‌طبیعی نمیتونی چون کانالی که بچه باید وارد لگنت بشه خیلی تنگه و‌این با معاینه معمولی مشخص نمیشه چون تو‌همه معاینه ها میگفتن لگنت عالیه!!دکترم گفت وقتی شکمت و باز کردم فهمیدم‌ این موضوع رو‌خیلی شانس اوردی که زیاد درد نکشیدی!

الان بارداری دوممه همش میگم کاش میشد منم طبیعی زایمان میکردم ولی میترسم اتفاقی واسه بچه بیفته 

زایمان سزارین خیلی خیلی خوبی داشتم یک هزارم اون دردی که واسه طبیعی کشیدم و نشد هم حتی درد نداشتم ولی نمیدونم چرا زایمان طبیعی مثل یه حسرت تو دلم مونده

اگه بیمه تکمیلی داشتم و مجبور نبودم برم میلاد حتما میرفتم پیش یکی ازین دکترایی که واسه وی بک معرفی کردین ببینم نظرشون چیه ولی حیف که نمیشه

مگه آدم یادش میره بهش چی گذشت تا گذشت‌.‌...
مامانااا سلام، میشه راهنماییم کنید.. یکی از دوستام 8 ماهشه و دکترا بهش گفتن آب دور جنین خیلی زیاد ش ...

تو‌بارداری اولم از هفته ۳۰ متوحه شدم‌که اب دور بچه خیلی زیاده ۲۵ بود!دکتر بهم دو‌هفته استراحت مطلق داد و‌کفت مایعات کمتر استفاده کنم و‌پیاده روی اصلا نداشته باشم بعد دو‌هفته شد ۲۰ بازم زیاد بود ولی خداروشکر تا هفته ۳۹ که زایمان کردم مشکلی برام پیش نیومد 

به دوستتون بکید از نظر دیابت چک بشن چون دیابت بارداری باعث زیاد شدن اب دور بچه میشه البته من خودم دیابت نداشتم یکی از دلایلش این میتونه باشه

مگه آدم یادش میره بهش چی گذشت تا گذشت‌.‌...
2706