2737
2734
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1673416 بازدید | 89593 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چكار كنم اخه؟؟ خودش اين روش رو پيشنهاد داده..و هيچوقت عنوان نكرده كه ناراضيه در خلال بحث و دعواها ...

فقط در همین حد بگم که.........منم همینطور😣😣😣

اللهم عجل لولیک الفرج
2728
ایشالله خودت هم بعد دوتا سز طبیعی بیاری😊

استغفار کن مهربانو😡😡...وگرنه دعات میکنما😌😌...یهو دیدی دعاها قاطی شد خودت سومی رو باردار شدی😝

شنیدمت ک نظر میکنی ب حال ضعیفان...تبم گرفت و دلم خوش ب انتظار عیادت..اللهم عجل لولیک الفرج
مناسفانه من پريوديم سر وقت هست اما طولانيه يعني هفت روز كامل خونريزي و تا روز دهم حتي دواردهم لكه ب ...

خواهش میکنم عزیزم. این چه حرفیه؟

به هر حال همه ما ممکنه تو زندگیمون مشکلاتی داشته باشیم که به هیچکس نتونیم بگیم .

خواستی بیشتر درد و دل کنی برو دور همی.

اونجا رو میتونیم بعدش به نی نی یار پیام بدیم و بترکونیم. ولی اینجا رو نمیشه.

2740
تکلیف پریودی هایی که حساب و کتاب ندارند چیه دقیقا زمانی که فکر می‌کنی تخمک گزاری تموم شده؛ و زمان ا ...

اگه این قضیه و داشتن رابطه کامل و بی مانع واسه همسرتون اهمیت داره ، جای کیت ، دستگاه تعیین زمان دقیق تخمک گذاری رو بخرید. میتونید هرشب چک کنی. اونم با بزاق دهن!!!

گرونه. ولی ارزششو داره. هزینه چن ماه ک.ان.د.و.م و هزینه کار گذاشتن آی یو دیه.

ما که از اول ازدواج تا حالا پیشگیری سفت و سخت نداشتیم. همون تخمین تاریخ کفایت میکرد.  ولی از این به بعد که قصدشو داریم سعی میکنیم این دستگاهو بخریم.

شمام اگه براتون اهمیت داره براش هزینه کنید. 

ضربه ای که این پیشگیری ها تو زندگیتون میزنه، با صرف میلیون ها هزینه و هزاران روش ابراز علاقه و محبت و... هم درست نمیشه.

یه سر به این سایت بزنید.

من قبل باردار اولم واسه تخمین دقیق تاریخ تخمک گذاری که سرچ میکردم با این دستگاه آشنا شدم. اون وقتا خیلی ارزون بود

امشب به ذهنم رسید گفتم سرچ کنم. 

قیمتش بالاست ولی ارزششو داره.

https://www.missland.com/womens-guard-u-test-saliva-ovulation-device-for-smartphone

نمیخوام قسم بخورم ولی یکی از سختترین و پر ریسکترین زایمان ها رو تو این تاپیک داشتم و از قبل هم گفتم ...

عزیز دلم.میخوام بگم الحمدالله باب شده...

شکرخدا که بسلامتی تموم شد.

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍
یه سر به این سایت بزنید. من قبل باردار اولم واسه تخمین دقیق تاریخ تخمک گذاری که سرچ میکردم با ای ...

ممنون چیز خوبی معرفی کردی.

اگه اینطوری که گفته باشه 

پس عالیه .

امیدوارم درصد خطاش خیلی پایین باشه.

کسی تا حالا دیدی استفاده کنه؟؟

چكار كنم اخه؟؟ خودش اين روش رو پيشنهاد داده..و هيچوقت عنوان نكرده كه ناراضيه در خلال بحث و دعواها ...

مردها معمولا درخواستشونو مستقیم نمیگن.. مثلأ نمیگه فلان لباس رو بپوش چون دوست دارم بلکه وقتی یکبار میپوشی خیلی زیرپوستی میگه این چقد بهت میاد!! معمولأ توی همه امور زندگی همینه.. یعنی باید کشفشون کنی.. هر مردی هم قلق خاص خودشو داره.. اقتدار مردت 100% باید حفظ بشه در همه زمینه ها.. زن اگه به مردش اقتدار و شکوه بده و حفظش کنه اونوقت اون مرد زنشو میپرسته.. 

یه بنده خدایی میگفت یبار یه لباس رو پشت ویترین خیییییلی پسندیده بودم، با شوهرم رفتیم بخریمش، صاحب مغازه یکم بد برخورد کرد و کم محلی میکرد.. میگفت با اینکه عاشق اون لباس بودم اومدم بیرون و به شوهرم گفتم من از مغازه ای که به شوهرم احترام نذاره خرید نمیکنم!! حالا اینو توی همه مسائل زندگی تعمیم بده.. 

مردها اگه مشکل روانی نداشته باشن که معمولا ندارن، کاااااملا توسط زنها میتونن بهترین زندگی رو ایجاد کنن ولی متاسفانه اکثر خانما خودشونو و قدرتشونو دست کم میگیرن و همینه که میبینی بیشتر اوقات توی این سایت داستان دعوای زن و شوهریست ..  

2706