2752
2734
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1686484 بازدید | 89850 پست
دوستان شرمنده ام نکنین. واقعا چشمام پر اشک شده از محبت دوستان. خیلی برام عزیزی. خیلی از اینکه دار ...

الان در چه حالی با کی در اتباطی؟ دکتر در جریانه؟ 

لک بینی زیاد داری یا کم؟

ارزش ندارد که آدمی برای مبارزه کردن با کوتَه فکران، خود را آزرده سازد؛ زیرا پیروزی بر آن‌ها هیچ ارزشی ندارد.   میکل_آنژ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم. حرکات بچه رو چک کن. و یه ان اس تی بده. این دردا خوبن... مرتب شیاف بذار.  آب داغ ...

سلام رستا جون.دیروز رفتم برایnst . همه چیز خوب بود. به توصیه هات هم عمل میکنم حتما. باز هم ممنونم

الان در چه حالی با کی در اتباطی؟ دکتر در جریانه؟  لک بینی زیاد داری یا کم؟

چون دردها پراکنده است خودم هنوز باورم نمیشه تو پروسه ی زایمان باشم.

دکتر که در جریان نیست فعلا.

اما با خانم فراهانی در ارتباط هستم.

لا حول و لا قوة الا باالله العلی العظیم... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم...
2731
الان در چه حالی با کی در اتباطی؟ دکتر در جریانه؟  لک بینی زیاد داری یا کم؟

آره دوستم کار خوبی می کنین.

فقط دوستان من هنوز خودم هم دقیقاً نمی‌دونم کی دردهام شروع میشه.

خیلی خودتون رو اذیت نکنین.

لا حول و لا قوة الا باالله العلی العظیم... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم...
چون دردها پراکنده است خودم هنوز باورم نمیشه تو پروسه ی زایمان باشم. دکتر که در جریان نیست فعلا. ام ...

انشاالله خیره.  فقط بیشترین حواست رو تکون های بچه باشه

ارزش ندارد که آدمی برای مبارزه کردن با کوتَه فکران، خود را آزرده سازد؛ زیرا پیروزی بر آن‌ها هیچ ارزشی ندارد.   میکل_آنژ
بهتر نيس براي ختم بريم تاپيك دورهمي دوستان اينجاباز شلوغ نشه منم٣٠تا=١٢٠تا تااينجا

اره. من میرم اون ور.

عزیزم من چند روز پیش حرم حضرت معصومه بودم روبروی ضریح داشتم بچه های تاپیکو دعا میکردم، نمیدونستنم اسمت چیه گفتم راستین ۲۰ و دعات کردم.!!!

حتی بیستشو گفتم که با راستین ۱۹ قاطی نشه

بهتر نيس براي ختم بريم تاپيك دورهمي دوستان اينجاباز شلوغ نشه منم٣٠تا=١٢٠تا تااينجا

لینک رو برام میذارین؟

اره. من میرم اون ور. عزیزم من چند روز پیش حرم حضرت معصومه بودم روبروی ضریح داشتم بچه های تاپیکو دعا ...

😂😂😂😂

زیارت قبول

این چه استغناست یا رب؛وین چه قادر حکمت است*******که این همه زخم نهان است و مجال آه نیست!

من بخاطر پروسه نامعقول زایمان اولم دچار یه سری عوارض خیلی ناخوشایند شدم، که تو زایمان دومم کادر بالاسرم مطلع شدن.!

بازم میگم متخصص خوب... نذارید با سلامتیتون بازی بشه

فردا با دکتر گلشیرازی ویزیت دارم. ببینم نظر ایشون چیه، بعدش براتون توضیح میدم، باشد که دوستای گلم دچارش نشن

چون دردها پراکنده است خودم هنوز باورم نمیشه تو پروسه ی زایمان باشم. دکتر که در جریان نیست فعلا. ام ...

تا زمانی که منظم و آزاردهنده نیستن روغن کرچک رو بخور و تحرک کافی داشته باش.

450 گرم حدود همون 45 سی سیه.

حدود 2 تاشو بخور. با گلاب قاطی کن. نه آب. 

روغن کرچک هم دردا رو منظم میکنه. هم باعث نرم کردن دهانه رحم و سرعت پیشرفتش میشه.

بعدشم تا زمانی که شکمت کار نکرده تحرک داشته باش.

بعد پاک شدن روده ها، سجده های طولانی و ...

تجربه به من ثابت کرده هییییچ ورزش و نرمشی، جای خونه تکونی و تمیز و مرتب کردن خونه رو نمیگیره.

وقتشه تا دردات جدی نشدن یه سر و سامونی به خونه ت بدی.

واقعا مؤثره. 

قر دادن کمر هم خیلی خوبه.  چن دقیقه سجده باش. چن دقیقه قر کمر... چن دقیقه الاکلنگ و راه رفتن پنگوئنی و ... نشستن داخل آب داغ و...

خسته شدی دراز بکش و شیاف بذار.

2706