2737
2739
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1673008 بازدید | 89588 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعضی از بیمارستانها زایمان اول طبیعی رو رایگان انجام میدن ،پاسارگاد رو می دونم .

پارسیان رو هم من میدونم که رایگانه

بنظرتون واسه وی بکیها هم رایگانه؟

سالهاست که از آغوش گرمت محرومم مادر.....
نمیشه برگرده باکاربریش

مگه این که نی نی یار برگردونه

یا کاربری جدید بسازه

باران جان برگرد لطفا

ماه غریبستان عزیزم شما هم همینطور

دلمون براتون تنگ میشه

این چه استغناست یا رب؛وین چه قادر حکمت است*******که این همه زخم نهان است و مجال آه نیست!
2731
خواهش میکنم عزیزم  به هر حال روحیات آدما با هم فرق داره. من تا قبل اینکه دردم شدید شه انقباضا ...

ممنون رستا جون

راستش دکتر قرص گل مغربی رو برام تجویز کرد روزی یدونه میخورم گفت دهانه رحمت کاملا بسته ست بخوری بیشتر جواب میده!!!!!

داروی زایمان آسانو هنوز تهیه نکردم،فقط اینترنتی قابل خریده؟!

خاکشیر و گلاب خیلی مصرف میکنم،تخم شوید هم همینطور

رازیانه هم هنوز تهیه نکردم

نرمشو سجده هم تا جاییکه فرصت کنم انجام میدم

از این توپا هم خریده بودم دخترم حواسش نبود یچیز نوتیز دستش بود سوراخ شد طفلی خودشم خیلی ناراحت شده بود میگفت بابایی یکی دیگه برامون میخره😊

ممنون بابت یادآوری، رازیانه و داروی زایمان آسانو باید تهیه کنم

مادر بودن، زیباترین شادی دنیاست و  نمیدانی من به خاطر تو، چقدر به اشکهایم لبخند زده ام!
ممنون رستا جون راستش دکتر قرص گل مغربی رو برام تجویز کرد روزی یدونه میخورم گفت دهانه رحمت کاملا بست ...

مصرف خوراکی قرص مغربی اثر شیافش رو نداره.

چن بسته اپلیکاتور قرص تهیه کن. حتما هرشب قرصش رو مستمر و عمیق شیاف بذار.

واسه تهیه داروی زایمان آسان هم باهاشون تماس بگیر شاید شرایط خرید حضوری هم وجود داشت.

دوستانی که اینجا رو به هر دلیلی ترک میکنن،

کاش فقط یه کوچولو فکر میکردن چقد میتونن با راهنمایی ها و دعاهاشون یکی رو از سزارین نجات بدن.

رستا مگه چقد وقت داره که بتونه مرتب بیاد...دو تا پا به ماه هم داریم.

ما به یاری تک تک شما نیازمندیم.😉

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍

@مهربانو4110    

مهربانو جان شما لطفا پا به پای رستا جان بیا لطفا.

باردارباران و ... که بنده خدا وقت نمیکنن .به هر حال شرایطشون سخت تر از بقیست.

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍
2738

سلام دوستان.

دیشب تا نصفه شب از درد کمر و شکم چرخیدم و خوابم نبرد. احتمالا دارم پریود میشم  

از بعد نماز صبح علاوه بر این حالت پریودی، استخوونام شدیدا التهاب و درد دارن و میسوزن.

نمیدونم چرا اینطور شدم. 

ویتامین دی رو ماهیانه مصرف میکنم. کلسیمم گهگاه میخورم.

هرچی گرم میکنم درد استخونام آروم نمیگیره  

قبلا گهگاه اینطور میشدم ولی با شدت کمتر و زودتر خوب میشدم.

کسی میدونه درد روماتیسم چطوره؟! 

سلام دوستان. دیشب تا نصفه شب از درد کمر و شکم چرخیدم و خوابم نبرد. احتمالا دارم پریود میشم   ...

چشم عزیزم حتما شیاف میکنم، دارو رو هم تهیه میکنم

من از روماتیسم چیز زیادی نمیدونم ولی بنظرم ویتامین ب کمپلکس بزنی شاید دردت کم بشه

منم یمدت استخونای ساق پام درد میکرد دکتر گفت کمبود ویتامین داری برام دوسه روز یبار ب کمپلکس تجویز کرد بهتر شدم

شما هم امتحان کن انشاالله بهتر میشی

مادر بودن، زیباترین شادی دنیاست و  نمیدانی من به خاطر تو، چقدر به اشکهایم لبخند زده ام!

سلام دوستان.

دیشب از حدودای سه و نیم تا شش صبح دل درد پریودی نامنظم همراه انقباض ها داشتم.

بعد از نماز صبح هم نمایش خونی داشتم.

می بخشید پد بهداشتی ام به اندازه ی یه اانگشت خونابی صورتی رنگ بود.

سر زایمان اولم هم همون روزی که صبح نمایش خونی داشتم شب بچه به دنیا اومد.

انقباض ها هم که قبلاً بدون درد بود الان همراه با درده.

اما فرق این بار با زایمان اولم این بود که از قبل نمایش خونی انقباضات منظم داشتم اما الان نه!!

کسی تجربه ای داره کمکم کنه؟؟؟

لا حول و لا قوة الا باالله العلی العظیم... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم...
سلام عزیزم. ممنونم از توصیاتت. اتفاقا آب حرم امام حسین رو دارم. و زیارت هر جایی که میریم آب حرم ...

رستا جونم خیلی ناراحت شدم برات... آخه با اینکه ندیدمت خیییلی دوست دارم... از اینکه میبینم انقدر داری اذیت میشی بقول زهرا جووون قلبم تیر کشید... ان شاء الله که بزودی فرجی بشه برات... امتحانای خدا برای هر کی ی جوریه. شما خداروشکر همسرتون باهاتون همراهه. پسرتم بچس ان شاء الله نتیجه این همه سختی و تحمل رو تو هفت سال دوم و سوم میبینین. بقول آقای چیت چیان وقتی عقل روی سیستم بچتون نصب شد، صفت هایی مث لجبازی یا خرابکاری تبدیل میشه به اراده قوی، به بردباری، به شجاعت... پسرت میخاد ی مجاهد شجاع و قوی بشه ان شاء الله و بره دمار از روزگار صهیونیست‌ها در بیاره... ان شاء الله با این پدر و مادر صبوری هم که داره و نون حلالی که میخوره، قراره نقشش تو آینده خاص باشه! آدمای خاص و بزرگ، بچگی پردردسری دارن معمولا! 

رستا جونم خیلی ناراحت شدم برات... آخه با اینکه ندیدمت خیییلی دوست دارم... از اینکه میبینم انقدر داری ...

سلام ماهگلی جون انشاالله که سرحال باشید،من همچنان منتظر توصیه های خانم عباسی هستم چشمم خشکیدازبس منتظرموندم   

سلام دوستان. دیشب تا نصفه شب از درد کمر و شکم چرخیدم و خوابم نبرد. احتمالا دارم پریود میشم   ...

سلام عزیزم

دور از جون! روماتیسم رو بیخیال.. 

منکه فکر میکنم یه ویروس یا نوغی سرماخوردگی باشه.. یکی از دوستام دقیقأ علائم شمارو داشت خیلی شدیدتر، افتاد تو رختخواب.. انواع و اقسام دکترا و آزمایشها… آخرم مشخص شد ویروسی بوده گویا.. 

ان شاﺀالله که چیزی نیست نگران نباش

عزیزم...  من هفته 27 ام...  حتما شما عفونتت قارچی بوده!  عفونت باکتریایی باعث پارگی ...

منم هفته 29هستم و عفونت شدید واژن باکتریایی دارم یعنی ممکنه زایمان زود رس داشته باشم؟ اولین بارداریمه میخوام طبیعی زایمان کنم...میترسم

تو نمیتونی بری قلبت کلیدش با منه. کاری نکن اخر خط قلب دوتامون بشکنه.خداجونم خودت میدونی چی میخوام، همونی که تو قلبمه🖤
2706