2737
2734
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1673419 بازدید | 89593 پست

سلام خانوما،من ۳۸ هفته وچهار روزم.دیشب رفتم ماما معاینه کرد.گفت لگنت خوبه،بچه هم خیلی درشت نیست،دویانت تقریبا دهانه رحمت بازه اما خوب نرم نشده.سر بچه تو لگنه اما زیاد پایین نیست.گفت یه دونه مغربی صبح ها بخورم یه دونه هم شب شیاف کنم.یه قاشق مرباخوری زیره دم بدم  روزی سه تا فنجون بخورم.در مورد خوردن دمنوش زیره وگل مغربی کسی تجربه ای داره؟شیاف روغن زرد گاوی هم تو نرم شدن موثره؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس با این اوصاف اصلا به بیمارستان دولتی فکرنکنم درسته؟

من تجربه ای در مورد بیمارستان دولتی ندارم

دوستان و خانم های نی نی سایتی عزیز اگر علاقه مند به زایمان طبیعی هستید و بخاطر سابقه سزارین فرصت تجربه این قسمت از علاقه مندی تون را از دست دادید پیشنهاد می کنم به این تاپیک مراجعه کنید تا از تجربیات من و دوستان من که موفق به زایمان طبیعی بعد از سزارین شدیم استفاده کنید😊

سلام دوستان. خوبید؟ 

طاعات و عباداتتون قبول حق

سال نو هم بر شما مبارک

ببخشید این چن وقت کسالت داشتم نتونستم به تاپیک سر بزنم

محتاج دعاتون هستم... این شبای عزیز واسه هم دعا کنیم❤

2728
رستا جان من الان ماه هشت بارداری و هفته ۳۳ هستم..و قصد دارم اگه شرایطم نرمال پیش رفت روزه هامو بگیرم ...

سلام عزیزم

اگه مادر ضعف شدید نداشته باشه، یا با گرما و عطش بدنش دچار کم آبی نشه، روزه داری ضرری به جنین نمیرسونه

دکتر مطفایی کدوم بیمارستانن . کدوم دکتر وی بک بعد دوتا سزارین انجام میده .بعد از ۸سال ؟؟؟؟ لطفا کمک ...

بیمارستانای مختلفی قرارداد دارن. با مطبشون تماس بگیرید بهتره

2740
رستا جون من الان تکرر ادرار خیلی دارم و شبا شاید ۵ باری میرم سرویس، برای شیاف گل مغربی و روغن حیوانی ...

در هر صورت استفاده بشه بهتره

حتی اگه همه مواد بیرون بریزه بازم کانال زایمان رو نرم و منعطف میکنه

تدابیر خاصی رعایت میکنین که ضرر روزه گرفتن و کم آبی بدن کم بشه؟

واسه روزه داری بهتره ساعت خواب رو تغییر بدید،  افطار تا سحر بیدار بمونید و مواد غذایی،  میوه و سبزی و مایعات کافی مصرف کنید

مصرف تخم شربتی و خاکشیر هم واسه پیشگیری از کم آبی بدن در طول روز مناسبه

ببخشید یه سوال جدا سه ماهه سوم هستید و روزه میگیرید؟ خب پس خوف ضرر چی میگه؟ سه ماهه سوم زمان تکمی ...

همه ی نیازهای بچه از طریق مادر جبران میشه

انرژی غذا نباشه،  بدن سراغ ذخایر قند و چربی میره

مگه اینکه مادر دچار ضعف و عطش شدید بشه

آثار ملکوتی روزه روی جنین و استجابت قطعی دعای مادر بعد افطار، اعجازیه که حیفه مادر باردار از دستش بده

دوستان با تجربه واقعا ختنه سنتی از حلفه بهتره؟ چه مزایایی داره؟ بچه کمتر اذیت میشه؟

یکی از دوستام بچه ش به خاطر مشکلی که داشت تحت نظر فوق تخصص اورولوژی اطفال بود. که پروفسور بود و از بهترینای ایران

گفته بود پسرای نسل آینده ی ایران، به خاطر روشای جدید ختنه مثل حلقه و لیزر و...  اکثرا مشکل مردانگی یا ناباروری خواهند داشت!!! 

گفته بود فقط سنتی ختنه کنید

سلام عزیزم. من پسرم رو ۱۰ سال قبل بردم پیش فوق تخصص اورولوژی نوزادان و کودکان، برای ختنه، اصلاً و ا ...

سلام عزیزم

بله.  روش های مدرن ختنه،  از ابزارهای کنترل جمعیت در ایران هستن که توسط who به وزارت بهداشت دیکته شدن

بعدها صداش درمیاد متاسفانه

2706