2737
2739
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1673308 بازدید | 89593 پست
سلام گلم ،ممنون جواب دادی ، امروز بردیم ختنه کردیم سنتی ختنه کرد، دکتر میگفت قبلا حلقه هم انجام میدا ...

منم خیلی یادم نیست،ولی قطره استامینوفن ویه  پماد بود که دور ختنه میزدم خیلی زود خوب شد

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام خانوما برای یبوست خانم زایمان کرده چه راهکاری دارین خیلی درد میکشه  انجیر وگل محمدی اینا ا ...

سلام عزیزم،همراه غذا یکی دوقاشق روغن زیتون حتما مصرف کنه،میتونه بریزه روغذابخوره،تره سبزی خوردن هم خیلی خوبه،ناشتاها یک لیوان خاکشیر تو آب گرم بریزه و نباتم میتونه بریزه بخوره عالیه.

الهی وربی من لی غیرک

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام هدیه جان به به، مبارک باشه ، به سلامتی،  ان شاالله زیر سایه پدرو مادر بزرگ بشه. بالاخره ...

سلام عزیزم ممنون از محبتتون

همون جای قبلی،بابل کلینیک،اما راستش چیز خاصی برا گفتن ندارم،دل و دماغ و نشاط زایمان قبلی و ندارم

قبل زایمان هم از نظر روحی و جسمی خیلی ضعیف شده بودم،الانم بعد چهار روز یکم بی حوصله ام و از یادآوری شدت درد اون لحظه تنم میلرزه

برام دعا کنید عزیزم

مختصر دلایلش و میگم، زایمان سوم خیلی متفاوت با قبلی ها باید خیلی از نظر روحی و جسمی به خودمون برسیم

و حتما پزشک باید باهات از قبل آشنا باشه و کاملا موافق و آگاه به ویبک،نه به هر قیمتی ،برا من یک ساعت به زایمان به دکتر گفتن و اون بنده خدا فقط خواست کمک کنه،تا فول شدم تا جایی که امکان داشت برش زد و من فقط درد برش و می‌فهمیدم و توانی برای زور زدن نداشتم چون درد امانم و گرفت،شکر خدا زود زایمان کردم اماخیلی درد آور

برام دعا کنید زودتر رو به راه بشم هم از نظر جسمی هم روحی

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728
سلام عزیزم ممنون از محبتتون همون جای قبلی،بابل کلینیک،اما راستش چیز خاصی برا گفتن ندارم،دل و دماغ و ...

سلام عزیز قدم نو رسیده مبارک باشه منم دل تو دلم نیست کوچولومو زودتر ببینم خوش به حالت از این لحظات لذت ببر. چرا راضی نیستی؟ اولین زایمان طبیعیت بود؟ میشه بیشتر توضیح بدی چون راستش منم برای ویبک مرددم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام عزیزم ممنون از محبتتون همون جای قبلی،بابل کلینیک،اما راستش چیز خاصی برا گفتن ندارم،دل و دماغ و ...

الهی عزیزم، حتماً الان خسته ی جسمی هستی ، یکمی بیشتر به خودت برس ،مواظب بخیه هات باش، الان اون دردهای زایمانت تموم شده، به این فکر کن سزارین بودی ،تازه شروع دردها و سختی بشین پاشو و خوابیدن،و و و بوده.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شما کجا میخوای زایمان کنی؟؟

هدیه جان، احتمال بالا ،منم بیمارستانم همین باشه  هنوز دکتر موافق ندارم  

عزیزم بهتر شدی بیا بگو دکترت کی بوده ،و اینکه کدوم ماما ،شیفتش بوده که همراهیشون برات کم بوده.

ماما محمدیان ،رو شناخت دارم که خیلی مهربونه.

دکتر مهناز قلی پور فعلا دکترم هست ،موافق ویبک،ولی هنوز برای من عکس العمل خاصی نشون نداده.

منتظرم بعد تعطیلات ۵ روزه ،برم مطب ، و جدی و مفصل در اینباره باهاش صحبت کنم،لااقل تکلیفم رو بدونم.

امیدوارم زودی بهتر بشی، ❤️🙏

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

سلام دوستان

کسی بیمارستان خاتم تهران ویبک کرده؟ما بیمه پارسیان هستیم 

زنگ زدم بیمارستان گفتن طبیعی ۱۸ سزارین ۲۱ تومن 

ویبک هم گفتن هیچ بیمه ای قبول نمیکنه😔

متوجه حرفش نشدم گفتن برای ویبک معرفی نامتون رو قبول میکنن ولی مابه تفاوتش رو خودتون باید بدین 

یعنی منظورش اینه که همون سزارین حساب میشه؟

2738
سلام عزیز قدم نو رسیده مبارک باشه منم دل تو دلم نیست کوچولومو زودتر ببینم خوش به حالت از این لحظات ل ...

سلام عزیز 

ان شاالله به وقتش بسلامتی بپ میوه دلت و در آغوش میگیری

نه دو سال پیش طبیعی داشتم،فوق العاده بود،این بار هم خوب بود فقط خودم از نظر روحی و جسمی خیلی آماده نبودم

تلاش کن ان شاالله موفق به ویبک میشی

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الهی عزیزم، حتماً الان خسته ی جسمی هستی ، یکمی بیشتر به خودت برس ،مواظب بخیه هات باش، الان اون دردها ...

بله شکر خدا دردی ندارم فقط چند روز اول به واسطه زایمان سوم ،پس درد داشتم

الانم منتظرم بخیه ها جذب بشه،از دیشب یکم احساس سوزش دارم محل بخیه ها

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هدیه جان، احتمال بالا ،منم بیمارستانم همین باشه  هنوز دکتر موافق ندارم     عزیزم بهت ...

ماما های بیمارستان انصافا فوق العاده ان

ماما امین زاده بوده،دکترم کیان فر،با اینکه دقیقه نود بهش گفتن،سریع خودشو رسوندو خیلی همکاری کرد

قلی پور ازش تعریف شنیدم ولی با من راه نیومد

دکتر اولیه من شهلا یزدانی بود که رفت سفر 

اگه با قلی پور به توافق نرسیدی و دلت راضی نبود برو یزدانی اما شرط کن حتما سر زایمان بیاد نه اینکه جایگزین بفرسته

دکتر اسماعیل پور هم تعریف شنیدم،میگن موافق ویبک و همکاری میکنه

خلاصه هر جا میخوای بری حتما از،فردا اقدام کن و به حرفاشون گوش کن که سر،زایمان همکاری کنن

نگران نباش توکل به خدا،ان شاالله بسلامت زایمان میکنی

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ماما های بیمارستان انصافا فوق العاده ان ماما امین زاده بوده،دکترم کیان فر،با اینکه دقیقه نود بهش گف ...

ممنونم از توضیحاتت عزیزم.

چرا قلی پور با شما که تجربه ویبک داشتی راه نیومد؟ در حالیکه وقتی با من حرف میزد از افتخاراتش می‌گفت که آره من تنها دکتری هستم که ویبک میپذیرم و انجام میدم.

منم چون ویبک دو به حساب میام ،هنوز موافقت نکرده

دکتر یزدانی اگه بابل کلینیک میاد خوبه ،چون سابقا فقط دولتی می‌رفت.

ممنونم جان، دعا کن برام هر چی خیره برام پیش بیاد.  

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ممنونم از توضیحاتت عزیزم. چرا قلی پور با شما که تجربه ویبک داشتی راه نیومد؟ در حالیکه وقتی با من حر ...

اگه خاطرت باشه زایمان قبلی من هم با یزدانی بودم که رفت سفر و به دکتر زینالزاده سپرد که واقعا راضی بودم

اینبار سپرد به قلی پور،من شنبه ۳۷ هفته و ۳ روز رفتم بیمارستان قلی پور من و دید و معاینه تحریکی کرد،در صورتی که اصلا نمیخواستم این کار و انحام بده و ۳۷ هفته زود بود و من منتظر دردهای طبیعی بودم،خلاصه بهم گفت یک روز در میون بیا مطب،دوشنبه و چهارشنبه اش دخترم سر دندون خیلی لجباز شده بود و نتونستم برم بابل مطب،اما سونو و ان اس تی گرفتم و تلفنی گفتم بهش،قرار شد شنبه برم مطب

شنبه دردم گرفت و رسیدم بیمارستان ۵ سانت بودم،بهش زنگ زدن که بیا،گفت بهش بگید بیلد مطب،منم قبول نکردم چون بچه داشت میومد،اونم گفت منم نمیام چون پیش من نیومد، شانس من دکتر یزدانی هم خاموش بود

خلاصه یک ساعت بعد با دکتر کیانفر زایمان کردم

برا همین اصرار دارم از اول تا آخر پیش یه دکتر متعهد مراقبت ها رو انجام بدی و ان شاالله بعدش ختم به زایمان بشه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام دوستان کسی بیمارستان خاتم تهران ویبک کرده؟ما بیمه پارسیان هستیم  زنگ زدم بیمارستان گفتن ...

سلام

من انجام دادم

دستمزد دکتر تو فاکتور بیمارستان برای زایمان طبیعی با طبیعی بعد از سزارین فرق داره

مثلا اگر طبیعی ۴ میلیون دستمزد دکتر باشه

تو ویبک ۵ میلیون هست

منظورش مثلا اون فاصله یک میلیونی هست که خودتون باید پرداخت کنید

و البته به نوع قرارداد شما با بیمه تکمیلی و بیمه تکمیلی با بیمارستان داره

در واقع درصد فرانشیز تو پرداختی شما هم موثر هست

پوشش بیمه ها با هم فرق داره

و اگر سقف بیمه شما ۱۲ میلیون هست پس مشخص هست که مابقی را خودتون باید پرداخت کنید

ان شاالله زایمان خوبی داشته باشید

دوستان و خانم های نی نی سایتی عزیز اگر علاقه مند به زایمان طبیعی هستید و بخاطر سابقه سزارین فرصت تجربه این قسمت از علاقه مندی تون را از دست دادید پیشنهاد می کنم به این تاپیک مراجعه کنید تا از تجربیات من و دوستان من که موفق به زایمان طبیعی بعد از سزارین شدیم استفاده کنید😊
2706