2733
2739
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1673449 بازدید | 89593 پست
تدابیر خاصی رعایت میکنین که ضرر روزه گرفتن و کم آبی بدن کم بشه؟

از تعریف هایی ک از دکتر آیتی شنیدم ایشون رو دکتر معتمد و متدین میدونم و حرفشون برام حجت بود.سحری حتما برنج میخورم و ابجوش وخرما هم حتما میخورم و تخم شربتی تو اب جوشیده ولرم خیس میدم میخورم. اب و خرما دوستان توی تاپیک گفتن ک برای مایع دوربچه خوبه. تخم شربتی  ابو توی بدن ذخیره میکنه .و خداروشکر این دوروز گرسنم نشد و قرص کمخونی و کلسیم هم میخورم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام عزیز درست میگن. بعد ختنه زردی خیلی زود رفع میشه  واسه پسرایی که عفونت ادراری دارن هم توص ...

ممنون رستاجان🌺🌺

از خیلی وقت پیش دنبال ختنه سنتی بودم ولی جایی پیدانکردم ، همه جا همون حلقه هست😣 

2740

ببخشید یه سوال

جدا سه ماهه سوم هستید و روزه میگیرید؟

خب پس خوف ضرر چی میگه؟

سه ماهه سوم زمان تکمیل رشد و وزن گیری جنین هست.اگه شما نخورید اون بچه هم دچار فقدان میشه🥺

خوف ضرر هم باعث ابطال روزه میشه عزیزان

سلام عزیز درست میگن. بعد ختنه زردی خیلی زود رفع میشه  واسه پسرایی که عفونت ادراری دارن هم توص ...

رستاجان قطره بیلی ناستر ندادم ،بدون تجویز پزشک میدن؟ دکتر چیزی نگفت دارویی نداد واسه زردی🤔

ممنون عزیز تهران؟ مطبش رو میدونید کجاست و شمارش بدین  

بله تهران 

دکتر بنفشه محسنی رجایی 

مطبشون جنت آباد 

تو گوگل دقیق آدرس و شماره هست پیدا نکردین بگید براتون بفرستم

4سال پیش زایمان داشتم با ایشون 

دوستان با تجربه واقعا ختنه سنتی از حلفه بهتره؟ چه مزایایی داره؟ بچه کمتر اذیت میشه؟

سلام عزیزم.

من پسرم رو ۱۰ سال قبل بردم پیش فوق تخصص اورولوژی نوزادان و کودکان، برای ختنه، اصلاً و ابدا ختنه با حلقه رو نه قبول داشته و نه انجام میداد.

می‌گفت کار کاملا غیر بهداشتی و غیر اصولیه.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام عزیزم.  خوبی؟  نی نیت چن وقتش شده؟  آلرژی خیلی بده.  رژیمش واقعا توان آدم ...

ممنون عزیزم

الان دوماهشه دیگه.

خداروشکر خیلی بهتر شده، دیگه شیر خودم رو با رژیم ادامه دادم، و درعوض خودم شیر و کره بز محلی استفاده میکنم که باعث شده خیلی اذیت نشم. و الحمدلله واکنشی هم نشون نداده

آره واقعا خییییییلی سخته😔

اما این پسرم خداروشکر خیلی خیلی آرومتر و صبورتره و باعث شده با وجود رژیم، به اندازه زمان نوزادی پسر قبلم اذیت و ضعیف نشم.

تصمیم دارم ان شاءالله تا یکسالگی شیر خودم رو بدم بعد شیر بز رو. مثل بچه اولم

توکل بر خدا

2706