2752
2734
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1683607 بازدید | 89767 پست

آقا یکی از دوستان گفت فامیلشون از روی شکم تشخیص میده جنسیت چیه، رد خورم نداره.

ما عکس شکم زیبا و دلربامونو فرستادیم گفت پسره.

امروزم رفتیم خدمت مامایی که شوهرم و برادرشوهرمو دنیا اورده و بسیار خبره ست. از روی شکم دقیقا سن بارداریم رو درست گفت. یعنی ۳ماه و دو هفته

و بعدشم گفت جنسیت پسره دیگه. پرسیدن نداره. مشخصه.

من اینقدر خندیدم. اینقدر خندیدم. خودمم نمیدونم چرا. ولی اصلا دست خودم نبود. بنده خدا مونده بود این چه رفتاریه.

الانم دارم میخندم. شوکه ام کلا

اگر پسر باشه قشنگ هرچی توی مجردی خواستم رو خدا جدی گرفته.

خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست
آقا یکی از دوستان گفت فامیلشون از روی شکم تشخیص میده جنسیت چیه، رد خورم نداره. ما عکس شکم زیبا و دل ...

عزیزدلم  

مبارکت باشه، ان شاﺀالله سالم و صالح باشه.. 

حالا مگه شکمت چه شکلیه؟! شکمت خیلی بزرگ شده؟ خودت لاغر بودی درسته؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عزیزدلم     مبارکت باشه، ان شاﺀالله سالم و صالح باشه..  حالا مگه شکمت چه شکلیه؟! شک ...

نه خیلی بزرگ نشده

قلمبه رحمم ولی معلومه.

خب شکم چه زیبایی خاصی داره. تازه ترک و بخیه سزارینم اضافه کنی بهش. نور علی نوره

خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست
آقا یکی از دوستان گفت فامیلشون از روی شکم تشخیص میده جنسیت چیه، رد خورم نداره. ما عکس شکم زیبا و دل ...

سلام عزیزم،خیلی برام جالبه بدونم چطور از روی شکم حدس جنسیت میزنن! گرچه مطمئنا حدسه و درست و خطا بودنش هم ۵۰/۵۰ ولی من تو بارداری دومم هممممه از رو ظاهر صورت و شکمم میگفتن پسره ولی دختر بود نی نیم،الهی دورش بگردم نازنازی مامان به خصوص لوووس باباشه.و اما واسه شما:باران جون ۳ تا پسر خواسته بودی از خدا ؟،حالا هم تحویل بگیر عزیزم این ۳ شاخه شمشاد رو!شوخی کردم گلی 'امیدوارم  نی نیت کاملا سالم باشه' وبه نظرم سونو مطمئن تر جنسیت رو میگه،واسه من از ان تی درست گفته بود،

نه هنوز..  یکی از دوستام بارداره، رفته بود پیشش تا جایی که یادمه بهش گفته بود چون تیروئیدت مشک ...

سلام گلدونه جون ببخشید چند وقته برام جای سوال شده میخوام بپرسم میترسم حس کنی فضولیه! ان شاءالله بارداری عزیزم؟

سلام عزیزم،خیلی برام جالبه بدونم چطور از روی شکم حدس جنسیت میزنن! گرچه مطمئنا حدسه و درست و خطا بودن ...

۹تا پسر خواسته بودم.   

لیست جدید از مامانای منتظر: امروز 30 آذر 99 از 25 آبان تاامروز الحمدلله 3  تا ویبکی ...

سلام فیروزه جان

بی زحمت منم به لیستت اضافه کن   

الان توی 14هفته هستم

ولی فعلا اگه اجازه بدین، به دلایلی شخصی تیکر نمیذارم،ممنونم

سلام عزیزم خواهش میکنم، این چه حرفیه تقصیر خودمه بله به لطف خدا باردارم

گلدونه جون توروخدا ببخش اگه تا الان نخواستی بگی من سوال کردم انگار مجبورت کردم!همیشه منتظر بودم بیای بگی بارداری چون میدونستم منتظری و باور کن همیشه هم دعات می کردم،خیلی خوشحال شدم از این خبر.امیدوارم  هر چی خیره تو بارداریت  برات پیش بیاد گلم ،توکل به خدا .

گلدونه جون توروخدا ببخش اگه تا الان نخواستی بگی من سوال کردم انگار مجبورت کردم!همیشه منتظر بودم بیای ...

نه عزیزدلم.. تو فکرش بودم که کم کم بیام تاپیک بگم، منتظر فرصت بودم  

شماها اینقدر خوبید که واقعا از حضور توی این تاپیک خوشحالم. 

ممنونم که یادم بودی و دعام کردی، دعا کنید بخیر و سلامت باقیشم بگذره

تمام تلاشتو  بکن که بخوری عزیزجان😉حیف از این خوشمزه مقوی نیست😋باران جان یه سوال از شما و همه ...

باید مادربه خودش حسابی برسه،من یکسال به پسرم شیر دادم و واسه بارداری اقدام کردم،الانم بهش شیرخشک میدم،

خود مادر باید خیلی حواسش باشه که عدالت و به یه اندازه رعایت کنه،که هم بتونه بارداری خوبی داشته باشه هم به بچه اش خوب برسه

ب نظرم باید قوی و صبور باشیم تا از عهده اش بر بیان