2733
2739
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1673006 بازدید | 89588 پست
دیروز کلی تایپ کردم پرید دوباره الان مینویسم دیروز رفتم دکتر همه چیز خوب بود  گفت نمیترسی گفت ...

عزیزم ان شاء الله یه وی بک عالی داشته باشی و به سلامتی زایمان کنی و فسقلی رو بغل بگیری حتما بعد بیا تعریف کن بزامون😊🤩🤩😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان عزیز  شانس ما بچه های قدیم ویبکی هم پیداشون نیست دلداری یا راهنمایی بدند تو این ا ...

هر بارداری یه جوره ولی به قول خودتون مغزیجات بخورید میوه سبزی سالاد وعده غذا در حجم کم بخورید توکل برخدا این هفته ها هم میگذره فقط خاطراتش می مونه آره واقعا کاش یه وی بکی میومد یکم باهاش دردو دل میکردیم امید میداد بهمون من که کلا گیر افتادم نمیدونم چیکار کنم بازم توکل برخدا خودش کمک کنه طبیعی زایمان کنم. 

2728
ببخشید خطا زد پیامم...امروز بعداز پیاده روی ی شیروکیک کوچولو خوردم بعداز نماز دسشویی روحالت اسکات شس ...

عزیزم ان شاء الله خیره دیگه باید کم کم خودتو آماده کنی ممکنه هر لحظه در ات شروع بشه. 

البته ممکنه چون تحریک کرده زیر دلت درد می‌کنه  حالت تهوع هم ممکنه برای ترس و اضطرابت باشه  ...

ماماروکه یکشنبه ای رفتم.راحت بودم هم موقت تحریک هم بعدش. پیامم اشتباهی تکرار قبلیو زد..امشب انقباض داشتم نامنظم با درد زیرپا و حالت تهوع پریودی قاطی پاتی باهم که رفع شد...😥😊😊

2738
سلام دوستان عزیز  شانس ما بچه های قدیم ویبکی هم پیداشون نیست دلداری یا راهنمایی بدند تو این ا ...

عزیزززززم...لاک پشت رو خوب اومدی.

کمربند بارداری بگیر،شکمت رو میکشه بالا و فشارش رو از کمر و پاها کم می کنه.خیلی کمکت میکنه و درد لگن و...بهتر میشه.

هفته چندی؟

سعی کن غذاهای سبک و پر انرژی و در چند نوبت بخوری که کمتر اذیت بشی.چیزهایی مثل شیر سنجد و عسل،سویق و قوتو و...که هم واسه خودت و هم جنیم خییییلی مفیدن ولی پرحجم نیستن هم تو میان وعده هات داشته باش.

ببخشید خطا زد پیامم...امروز بعداز پیاده روی ی شیروکیک کوچولو خوردم بعداز نماز دسشویی روحالت اسکات شس ...

چیزی که میدونم و اوایل تایپیک خیلی بهش توجه داشتن،ارامش و دوری از نگرانی بود که روند زایمان مختل نشه.شما هر وقت نگاه کنی ،ی کاری هست که باید انجام بدی.پس نگران کارها نباش.حسابی ورزش کن و دمنوش و ماساژ و پیاده روی داشته باش و به خودت و ارامش و استراحتت برس.بقیه چیز هارم بسپر به اطرافیان.و توکل کن بخدا.

انشالاه همین امروز خبرهای خوش بدی بهمون

آن شاءالله نی نی تون سالمه سالمه😍

سلامت باشی عزیزم،با دعای شماها و نی نی،هاتون انشالاه.

انشالاه هممون زایمانهای طبیعی و راحت داشته باشیم ونی نی ها درسلامت کامل روح و جسم باشن

سلام بچه‌ها 

من خیلی حالم بده همش دپرسم و گریه میکنم با هیچکس هم نمیتونم درد دل کنم جز با خدا بعد هم شما من کلا آدم خیلی کم حرفیم 

سر بچه قبلیم همه چیز خوب بود چهل هفته و دو روز دردام شروع شد دوازده ساعت درد های قابل تحمل کشیدم تا کیسه ابمو پاره کردن بچه مدفوع کرده بود سز اورژانسی شدم بعدم فهمیدم بچم مشکل شدید مغزی داره 

خیلی این چند سال عذاب کشیدم خیلی 

سر این یکی کلا زیر نظر پزشک بودم خیلی میترسم ماجرای قبل تکرار بشه 

خیلی ناراحتم خیلی 

چکار کنم این اشکها بند بیاد 

ارزومه یه زایمان خوب با یه بچه سالم نصیبم بشه 

از سزارین متنفرم 

بجز شماها کسی رو ندارم 

خدایان خودت کمکم کن 

خدایا

2706