2733
2739
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1673013 بازدید | 89589 پست
😐حتما حتما همین الان

😅😅تو ب دنیا بیار من بزرگ میکنم قول میدم😁

البته فقط دختر رو قبول میکنم

پسر یوخ

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😅😅تو ب دنیا بیار من بزرگ میکنم قول میدم😁 البته فقط دختر رو قبول میکنم پسر یوخ

اگه روزی دو خط از خاطره ات رو نوشتی بودی الان تموم شده بود😁😉 دیگه از دهن افتاد ها خانم خانما

از ما گفتن بود

دوستان پا به ماه از من به شما نصیحت ی خاطره دست و پا شکسته داغ که تو بیمارستان مینویسید بیشتر میچسبه تا ی خاطره مفصل که خنک شده😂

این چه استغناست یا رب؛وین چه قادر حکمت است*******که این همه زخم نهان است و مجال آه نیست!
2728
اگه سزارین بیارم باز بمیره چی 

خدا نکنه حتی بهش فکر هم نکن

تو تلاشت رو برای زایمان طبیعی بکن ولی نتیجه ممکنه خواست ما نباشه

ایشالله دیگه غم نمیبینی عزیز

این چه استغناست یا رب؛وین چه قادر حکمت است*******که این همه زخم نهان است و مجال آه نیست!
چرا میخوای طبیعی زایمان کنی الان همه به من میگن مگه دیوونه ای سزارین کن

شرایط من فرق داره .بعد من خواستم طبیعی دنیا بیارم چهارسانت بدون درد بودم خواستنذمرخصم کنن گفتم بیا پول سز کن سز کرد ولی دخترم بعد چندروز فوت کرد برای منی که بخاطر زنتیک دوتا بچه از دست داده، ریسکه سز .بیل شوهرم طلاق بده بگه چون بچه هات میمیرن .بعدا مندحق ازدواج دوباره ندارم چون سز شده باشم چندتا رو دیگه نمیشع بچه دار بشم

خدا نکنه حتی بهش فکر هم نکن تو تلاشت رو برای زایمان طبیعی بکن ولی نتیجه ممکنه خواست ما نباشه ایشال ...

سه سال بچه هام میمیرن یکی حالاهفته پونزده بود دوتا دیکه دنیا اومدن حالشونم خوب بود ولی بخاطر متابولیک بودن فوت شدن اونم احتمال دادن صدرصد نبود

2738
شرایط من فرق داره .بعد من خواستم طبیعی دنیا بیارم چهارسانت بدون درد بودم خواستنذمرخصم کنن گفتم بیا پ ...

ان شاالله خدا خودش بهترینا رو برات رقم بزنه

لباس زیرای ست و خوشگل میفروشم تو پیجم adak__mod. ممنون میشم با خریدت ازم حمایت کنی😘
به به ب سلامتی😍😍😍 مبارکه بله من ۲۴سالمه. اخجون من ی سال جوون ترم😆😆😆😆

چه جالبمنم ۷۴ ام فکر میکردم خیلی عجله کردم واسه دومی آخه دوستام هنوز ازدواجم نکردن من دومی چند هفته دیگه بدنیا مییاد 

سلام همگی مامانا 

ببخشید دیر اومدم 

دخترم زردی داره و درگیر اونم

تازه یه مادرشوهر مزخرف هم دارم که همش داغ منو تازه میکنه بیخیال این موضوع مهم نیست

علت لرزم رو هیچ کس متوجه نشد. دوتا بیمارستان رفتم که هر دو گفتن باید ختم بارداری بدیم. دیگه رفتم بیمارستان بقیه الله که طرف قرار داد بود. ضربان قلب دخترم تو شکم تا ۲۳۰ هم رسید. خیلی جالبه هم زمان هم افتادم تو فاز زایمان طبیعی دردا و انقباضات شروع شد. دهانه رحمم خیلی خوب داشت باز میشد. ولی هیچ گس بهم نمی گفت چند سانت من از تعجب هاشون متوجه میشدم. 

دکتر عفونی اومد بالا سرم مشکوک به آنفولانزا بودن ولی اونم نبوداخرش هیچ کس نفهمید اون چی بود. ترسیدن و ختم بارداری دادن. 

خاطرشو نمیگم چون برام یادآوری که میشه خیلی ناراحتم میکنه. نه اینکه از نوع زایمانم ناراحت شم نه. فقط از مسائلی که برام پیش اومد و رفتارا و حرفا خیلی دلم گرفته. از دکتر شیفت تا ماما و پرستار و فک و فامیل. الانم از لحاظ روحی خیلی داغونم. هی نه نه شوهرم راست میره چپ میره جرت و پرت میگه دعا کنید فردا بره خونشون. شوهرمم  که هیچ وقت خدا خونه نیست. مادرمم  خودش درگیر و بی پوله  مونده چکار کنه. خلاصه خوم تنهای تنهام با سه تا بچه. ایکاش یکی از شماها حداقل نزدیکم بودین باهاتون  رفت و آمد داشتم خیلی سخته تنهایی. 

ما را مدافع چادر زهرا (س) آفریده اند   
سلام همگی مامانا  ببخشید دیر اومدم  دخترم زردی داره و درگیر اونم تازه یه مادرشوهر مزخرف ...

عزیزم خداروشکر که خودتو و نی نی سالمین ایشالا دختر گلتم هرچه زودتر حالش خوب میشه عزیزم چاره ای نیس منم مادر شوهرم همین طوره و سر پسرم هی مینشست به بچه نگاه میکرد و یه عیبی روش میذاشت کاملا درکت میکنم که چقدر وضع سختی داری توکلت به خدا باشه این روزا زودتر از اونی که فکرشو بکنی میگذره واست دعا میکنم که آرامش وشادی به قلبت سرازیر بشه 

زهرا جون شما هر دو رو شیر خودتون رو دادین؟ من حس میکنم اگر شیرخشکیش میکردم زودتر خوب میشد اینطوری نی ...

عزیزم

بچه اولم

19 ماه تمام شیر خورد

چون باردار بودم از شیر گرفتم

دومی 2 سال کامل شیر خورد

برای بعضی از آلرژی ها چون شدتش زیاد هست هر چقدر هم مادر رژیم بگیره باز هم بچه شیر را بالا میاره

در اینصورت باید از شبرخشک رژیمی مثل HA یا AR  یا پپتی ،استفاده کرد

که تقریبا بیشتر مارک های شیرخشک این انواع را دارن

من خودم یک چند ماه اول به بچه اولم همزمان شیر خودم شیر آپتامیل HA می دادم

که بعدش وقتی دیدم داره از شیر خودم فاصله می گیره 

شیر خشک را قطع کردم

آهان

یک داروی دیگه هم برای ریفلاکس به دختر بزرگم داد

شربت موتیلیوم

که تا نزدیک یکسالگی بهش دادم

اول دوزش بیشتر بود

بعد به مرور کم کردم

در مورد سن بارداری هم به خرف این دکترها گوش نکن

بسپر به خدا

این بنده خدایی که گفتم تو سن 21 سالگی بچه سندرم داشت

اصلا دکتر بخاطر سن کم و فامیل نبودن نفرستاد آزمایش غربالگری

زیاد رو حرف دکترها حساب نکن

دوستان و خانم های نی نی سایتی عزیز اگر علاقه مند به زایمان طبیعی هستید و بخاطر سابقه سزارین فرصت تجربه این قسمت از علاقه مندی تون را از دست دادید پیشنهاد می کنم به این تاپیک مراجعه کنید تا از تجربیات من و دوستان من که موفق به زایمان طبیعی بعد از سزارین شدیم استفاده کنید😊
زهرا جون شما هر دو رو شیر خودتون رو دادین؟ من حس میکنم اگر شیرخشکیش میکردم زودتر خوب میشد اینطوری نی ...

عزیزم من بچه دومم بالای ۳۵ بودم تقریبا ۳۷ 

به نظرم از قبلی هم کمتر مشکلات و غیره داره شکر خدا

منظورم ریفلاکس و ایناس

نکات و راه کارهای مهم جهت زایمان طبیعی و زایمان طبیعی بعد از سزارین (ویبک ) را در این تاپیک بخوانید.
شرایط من فرق داره .بعد من خواستم طبیعی دنیا بیارم چهارسانت بدون درد بودم خواستنذمرخصم کنن گفتم بیا پ ...

عزیزم اگه تهرانی برو پیش دکتر گلشیرازی 

من مریض تو مطبش خیلی اینجوری دیدم ولی زیر نظر ایشون بچه دار شدن 

تو اینستا هم پیج دارن

نکات و راه کارهای مهم جهت زایمان طبیعی و زایمان طبیعی بعد از سزارین (ویبک ) را در این تاپیک بخوانید.
2706