2737
2734
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1673079 بازدید | 89589 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دو هفته که اشک شده همدم تنهایی های من برای سومین بار سز شدم و باید آرزوی زایمان طبیعی رو به گور ببر ...

سلام عزیزم 

مبارکتون باشه إن شاءالله 

شما همه تلاشتون رو کردید؛ هیچ کدوم از تلاش هاتون و آرزوتون از چشم خدا دور نمی مونه؛ثواب و اجرش رو می بری؛ حتما حکمتی توش بوده.

إن شاءالله اگه بازم بچه دلتون میخواد در آینده موفق شید .

سلام.من اصلا لرز نداشته ام.تازه توبارداری هام خیلی هم گرمایی میشم.پسر اولم فوق العاده شیطون بود.این ...

ممنون عزیزم از پاسخگویی تون

خوبه گفتم مطلب برام خیلی مهمه؛ فقط شما جواب دادید.😘

2728

سلام دوستان گل گلاب....

الحمدلله رب العالمین بالاخره این دختر کوچولو فاطمه گلي با سن حاملگی 42هفته و یک روز  ،روز 26آبان ساعت 10و40دقیقه با روش طبیعی پا ب دنیا گذاشت 

بالاخره دل کند

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       

عزیزان زودتر از اینا میخواستم خبر بدم ولی تازه همین امروز سایت باز شد

آن شالله سر فرصت میام خاطره م رو می زارم

خیلی پر ماجرا بود

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
2738

از همتون ممنونم ک دعام کردید

همون موقع ک آماده شدیم بریم بیمارستان در دام شروع شد و همون 7بار در بیست دقیقه شد خداروشکر

سلام دوستان گل گلاب.... الحمدلله رب العالمین بالاخره این دختر کوچولو فاطمه گلي با سن حاملگی 42هفته ...

سلام دوست عزیز 

خوش به سعادتت تبریک میگم 

خیلی برات خوشحال شدم 

مایه امید من هم به زایمان طبیعی شدی 

ان شاءالله قدم کوچولوت خیر باشه 

سلام دوست عزیز  خوش به سعادتت تبریک میگم  خیلی برات خوشحال شدم  مایه امید من هم ...

خیلی ممنونم عزیزم

چرا نتونی

همه میتونن... همه... فقط باید صبر کرد تحمل کرد چندروز بیشتر بار رو رو دوش کشید

خدا این توانایی رو ب همه داده

فقط باید توکل کرد و سپرد ب خدا

خدا صلاح ما رو بهتر ميدونه

خداروشکر، فاصله بین دو زایمانت چند سال بود؟

دوسال و 3ماه

سلام دوستان گل گلاب.... الحمدلله رب العالمین بالاخره این دختر کوچولو فاطمه گلي با سن حاملگی 42هفته ...

سلام عزيرم 

خداروشکر ویبک موفق شدی 

قدم نورسیده تون هم مبارک باشه.

آره حتما بیا خاطره آن رو مفصل بگو مخصوصا از نحوه زایمان و مدت زمان دردها ؛ مدل درد ها و .....

#پنجره_جمعیتی

📌بازیِ طولانی ‌مدت... !!

برژینسکی مشاور ارشد امنیت ملی کارتر در مصاحبه‌ای با وال استریت ژورنال می‌گوید: «از فکر کردن به حمله‌ پیشدستانه علیه تاسیسات هسته‌ای ایران اجتناب کنید و یک بازی طولانی‌مدت را انجام دهید، چون زمان، آمارهای جمعیتی و تغییر نسل در ایران به نفع حکومت کنونی نیست»

هرگاه بیش از دوسوم جمعیت کشور در سنین فعالیت بالقوه‌ی اقتصادی (۱۵ تا  ۶۴ سال) باشند، به اصطلاح گفته می‌شود که آن کشور وارد پنجره جمعیتی شده است. کارشناسان مباحث استراتژیک، پنجره جمعیتی را فرصتی طلایی برای پیشرفت همه جانبه، به خصوص رشد جهشی در اقتصاد کشورها می‌دانند که ناشی از افزایش نسبت جمعیت تولیدکننده به مصرف کننده است. ایران از سال ۱۳۸۵ وارد پنجره جمعیتی شده است و این پنجره به مرور زمان بسته خواهد شد به گونه ای که سال ۱۴۲۵ دیگر فرصتی به نام پنجره جمعیتی وجود نخواهد داشت. اما متاسفانه این فرصت بزرگ نیز به دلیل همراه شدن عامل داخلیِ "اقتصاد وابسته به نفت" با عامل خارجیِ "تحریم‌ها"، به سرعت در حال از دست رفتن است و این مساله نیز اثبات می کند که گذشت زمان به نفع ایران اسلامی نیست.

در این میان دو سوال اساسی مطرح می‌شود: آیا بین تشدید فشارهای اقتصادی و تحریم های استکبار جهانی از سال ۱۳۸۵ و باز شدن پنجره جمعیتی در همان سال، ارتباطی وجود دارد؟ به چه دلیل فشارهای اقتصادی و تحریم ها زمانی تشدید شد که عمده ی موالید دهه شصت، به سن ازدواج و فرزندآوری رسیده بودند؟!

به نظر می‌رسد یکی از دلایل اصلی افزایش این فشارها در برهه‌ کنونی، این باشد که موالید دهه شصت که بیشترین درصد جمعیتی را دارند و اکنون به سن ازدواج و فرزندآوری رسیده‌اند، در شرایط سخت اقتصادی قرار گرفته و نتوانند ازدواج به موقع و فرزندآوری داشته باشند و از این طریق، نرخ باروری کل کاهش یافته و سالخورده شدن جمعیت کشور تسریع گردد. اما از دیگر سو، این فشارها برای اقتصاد وابسته به نفت ما، مانعی مضاعف در مسیر بهره گیری از پنجره جمعیتی ایجاد کرده است، امری که بعید است برای اتاق فکرهایی که سیاست مستکبران جهان را تهیه و تنظیم می کنند، مغفول مانده باشد.

طبق این تحلیل، بعید به نظر می رسد که تحریم ها و فشارهای مختلف اقتصادی استکبار تا سال ۱۴۲۵ برداشته شوند؛ سالی که پنجره جمعیتی به روی کشور بسته می شود، بیش از ۲۰ درصد جمعیت کشور بالای ۶۰ سال سن خواهند داشت و قدرت تجدید نسل به شدت محدود خواهد شد و در اصل، این همان بازی طولانی مدتی است که آن پیر کهنه کار و مکار آمریکایی گفته بود.

این تحلیل به تنهایی می تواند به سوال های فراوانی که ذهن مردم را درگیر کرده ‌است، پاسخ دهد.

دلیل واقعی علاقه غرب به ادامه تحریم ها چیست؟ چرا غرب اصرار دارد که در صورت توافق نیز تمام تحریم ها لغو نشوند، بلکه نهایتا تعلیق شوند؟ چرا تنها از لغو تحریم های مرتبط با صنعت هسته‌ای صحبت می‌کند؟ چرا وزیر امور خارجه (وقت) آمریکا پیشنهاد تمدید مذاکرات را به ایران می دهد و چرا می‌گوید این مذاکرات طولانی و زمان بر خواهد بود؟ از سویی، دلیل سفارش های موکد مقام معظم رهبری در سالیان اخیر پیرامون جمعیت، ازدواج، خانواده و اقتصاد مقاومتی چیست؟ و ...

آری به نظر می رسد منظور برژینسکی از بازی طولانی مدت، به کارگیری تمام ابزارها برای تضعیف ایران تا زمانی باشد که ایران دچار کاهش و سالخوردگی جمعیت شود و فرصت پنجره‌ جمعیتی پایان یابد، چرا که غرب به درستی دریافته است که تمام عوامل مولد قدرت برای ایران و تهدیدزا برای غرب، برآمده از توان و همت جمعیت جوان میهن‌مان است و اگر ایران سالخورده شود، بی شک تمام این توانمندی‌ها رو به افول خواهد رفت. رویدادی که اگر خدای ناکرده رخ دهد، غرب وحشی به انحاء مختلف خواهد توانست، قلب تپنده نهضت جهانی ضد سلطه را از حرکت بازدارد و شاید همین امر باعث شده است که رهبر معظم انقلاب، در کلامی تکان دهنده و تاثرانگیز بگویند:

"یکی از خطراتی که وقتی انسان درست به عمق آن فکر می کند، تن او می‌لرزد، این مسئله ی جمعیت است" ( ۱۳۹۲/٠٩/١٩)

✍ حسین مروتی، بنویسید مذاکره، بخوانید بازی طولانی‌مدت ١٣٩٣/٩/۵

👈 اخیرا رهبر معظم انقلاب، در دیدار جمعی از فعالان اقتصادی فرمودند:

«یکی از ظرفیتها «جمعیت جوان کشور» است. به قول جمعیت‌شناسان، این پنجره‌ی جمعیتی است. کارشناسان میگویند ما ۲۰ سال دیگر فرصت داریم از این ظرفیت استفاده کنیم... در این ۲۰ سال چه کار کنیم؟ اول اینکه نگذاریم #جمعیت_جوان کاهش پیدا کند دوم ایجاد ثروت پایدار برای کشور... این #تحریم الان شدت بیشتری گرفته و فعلاً خواهد بود؛ اینکه امید داشته باشیم یک یا دو سال دیگر تمام میشود، باطل است و این تحریم حالاحالاها خواهد بود.»

#بحران_جمعیت

#سالخوردگی_جمعیت

#جمعیت_مولفه_قدرت

کانال«دوتا کافی نیست»

@dotakafinist1

2706