2733
2734
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1672956 بازدید | 89587 پست
خیلی امیدی ندارم دیگه بتونم باردار بشم سز هم شدم.بعیده دیگه بتونم.خیلی روحیه ام الان بده،کارم گریه ا ...

من بارداری اولم ۲۷ هفته بودم ک سز شدم بچه هم نموند

بعدش مجدد باردارشدم ک سقط شد الانم ک ۲۸ م پرشده بود .. توکلت بخدا باشه ، برای ما هم دعا کن ان شاءالله بچه مون زود خوب بشه الان تو دستگاهه

من بارداری اولم ۲۷ هفته بودم ک سز شدم بچه هم نموند بعدش مجدد باردارشدم ک سقط شد الانم ک ۲۸ م پرشده ...

ان شاالله این نی نی رو با سلامتی بغل میکنی میبری.من مرتب میرفتم بیمارستان به خاطر شرایطم،اونجا خیلی دیدم نی نی کوچکتر از نی نی شما دنیا اومده بود و مامانش بعد از یک ماه بردش خونه.الهی به حق مولود عزیز این ماه نی نی شما هم به سلامتی میاد بغلت ان شاالله همه این ماه حاجت روا بشن ما هم بشیم. چشم عزیزم قابل باشم حتما. بوس به نی نی جیگرطلا💋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من بارداری اولم ۲۷ هفته بودم ک سز شدم بچه هم نموند بعدش مجدد باردارشدم ک سقط شد الانم ک ۲۸ م پرشده ...

عزیزم إن شاء الله خدا این پسرت رو برات حفظش کنه 

اون بچه هم اون دنیا شافعت میشه إن شاء الله 

منم تو بارداریم انقباض داشتم و چندین ماه خونه مادرم مجبور شدم برم 

شرمنده میدونم الان توی بیمارستانی سؤال می پرسم ؛ فکر می‌کنی چی تاثیر می‌ذاره تو انقباضات؛ فعالیت زیاد تاثیر داره یا تغذیه ناسالم یا استرس یا هیچ کدوم ؟

چون یه جا پرسیدم گفت غذاهای غیرطبیعی باعث میشه 

خودم فکر میکنم استرس و فعالیت تاثیر داشته باشه 

ان شاالله این نی نی رو با سلامتی بغل میکنی میبری.من مرتب میرفتم بیمارستان به خاطر شرایطم،اونجا خیلی ...

سلام 

یا زهرا شما چطور فکر می کنید علت انقباضات چی می تونه باشه 

عدم استراحت ؛ استرس یا تغذیه 

مزاجتون چی هست 

ممکنه از خشکی و کم آبی بدن باشه ؟ 

2731
خانمهایی که ورزش ها و دمنوشها و ... رو انجام دادید و درداتو شروع نشده. خوبه بعضی وقتا سراغ خدا هم بر ...

سلام 

خطاب به خودم اول و بعد به دیگران :

آره واقعا اول و آخر خدا رو بچسبید 

ما تلاش و حرکت رو باید کنیم ؛ تحقیق رو می کنیم 

اما در اصل انجام دهنده ء واقعی خداست .

از یه طرف حدیث داریم که باید حرکت کنیم 

از یه طرف بهمون گفته شده که همه چی دست خداست.

هم باید حواسمون باشه که نباید به کارهامون غره شیم و فکر کنیم همه اسباب دست خودمونه 

و از اون ورم نباید تنبلی کنیم و بی خیال زندگی کنیم ؛چون دنیا رو خدا بر اساس قوانین خلق کرده 

از اون ور گاهی شرایط طوری میشه که ما نمی تونیم تلاش و حرکتی کنیم ؛ اما باز نباید ناامید شیم چون همه چی دست مسبب الاسبابه 

ناامیدی و یأس وسوسه شیطانه 

اگه کم کاری هم کردیم توبه واقعی کنیم و از خدا کمک بخوایم ؛ باهاش عهد ببندیم .

خدا خیلی بزرگتر از دنیای کوچیک ماست که برا خودمون بزرگش کردیم .

گاهی باید خودمون رو تو دست های خدا بزاریم بگیم ما که کارهای ظاهری رو کردیم ؛ دیگه سپردیم خودمون رو توی دست های خودت ؛ خودت کمکمون کن .

همه چیز ما تویی ؛ همه کاره عالم تویی ؛ تا توکل واقعی بیاد آرامشم میاد .

مشکل خودم اینه که حرف میزنم ؛ خدا رو فکر میکنم میشناسم ؛ اما توکلاتم ایراد داره ؛توسلاتم ایراد داره

چه توکلی می کنم وقتی پشت توکلم هزاران استرس نهفته است ؛ بنده مؤمن خدا استرسی نباید باشه ؛ باید کوه آرامش باشه .

این ترس ها خدایی نیست ؛ این ترس هامون یعنی هنوز خدا رو اصلی ترین نمی‌دونیم 

یعنی هنوز از همه کس و از همه عالم می ترسیم 

وگرنه کسی که از خدا بترسه ؛ از هیچ چیز نمی ترسه.

مگه نمی گند الا بذکرالله تطمئن القلوب 

چه ذکری می کنیم ؛ چه ذهنی داریم ؛ چطور ذکر می کنیم که حواسمون به همه چی هست ؛ غیر خود علت العلل واقعی .

توسل هم زیر مجموعهء توکل هست ؛  

معصومین رو واسطه بین خودمون و خدا میذاریم .

چه توکل و چه توسلمون لنگ میزنه .

توکلمون گاهی بیشتر حول ترس ها و وسوسه های شیطانه ؛ برا این آروم نمی شیم 

توکل و توسل واقعی آرامش میاره .

دعا کنید برا منم که همیشه آرامش داشته باشم ؛ همیشه با ذکر و دعا و قرآن باشم ؛ وصل به خدا و معصومین الی الخصوص امام زمانم باشم إن شاء الله.

سلام گلم خب منم میدونم تو شرایطش نیستم پررویی میکنم😜  اما وظیفه خودم میدونم که تکونش بدم کم ...

سلام عزیزم خوبی، 

نه یه موقع سو برداشت نشه ، منظورم تایید حرفتونه که گفتین همه آخرش کم میارن واقعا همینه آخرش خیلی سخته و آدم نا خودآگاه شل میشه و هزار فکر داره ، 

دقیقا کسایی مثل شما واقعا لازم هست که باشن و آدم و تشویق کنن و انرژی بدن تا دلسرد نشیم 

من حتی همسرم هم که موافق بود الان داره کنار میکشه تازه هنوز به آخرش نرسیدم 

یکی مثل من که واقعا به انرژی و امید نیاز دارم 

پس چ کنم عزیزم ماشاا اقایون ک دست ب سیا سفید نمیزنن مجبورم جمع جور کنم دیگ واقعا این یکی سزارینم خ ...

سلام عزیزم خوبی ،‌

واقعا درکت میکنم و دعا میکنم خدا کمکت کنه همسر منم همینطوره هیچ کاری نمیکنه فقط کارای بیرون از خونه رو انجام تو خونه آب هم باید بدم دستش و دلیل اصلی منم برای زایمان طبیعی همینه که بتونم از پس کارام بر بیام 

چون دخترم پیش دبستانی میره هم نمیتونم برم خونه مامانم مجبورم خونه خودم باشم باید از پس خودم بربیام ، 

شما هم برای من دعا کنین که بتونم طبیعی زایمان کنم 

2738

دوستان من یه چیزی که خودم امتحان کردم و نتیجشو دیدم و به چن نفر دیگه هم گفتم نتیجشو دیدن میگم انجام بدین حتما 

من قبلا یه جا از یه نفر خوندم که چله استغفرالله بگیریم هر نیت و خواسته ای داشته باشیم بهش میرسیم 

یعنی واقعا مجربه فکر میکنم از آیت الله بهجت نقل شده ولی دقیق نمیدونم 

اینجوری که چهل روز باید هر روز ۱۰۰ تا استغفرالله بگیم به اون نیتی که میخوایم ، 

اصلا زمانش و حالتش فرقزنداره کلا ۵ دقیقه هم بیشتر طول نمیکشه 

واقعا معجزه میکنه 

همین دیشب خودم یکی از معجزاتش و دیدم 

خودمم تصمیم دارم از امروز شروع کنم 

سلام خانما الان به خاطر شرایطی که پیش اومده مجبور شدم بیام قم و تا ۲۶ آبان اینجا هستم. خانمای قمی ما ...

سلام

من مرکز مامایی رویش پیش خانم رشیدی میرم و خیلی هم راضی هستم.

دکتر خوب هم تعریف دکتر عزتی و اشرفی و دیانت و آهنگری و پورمجیب رو شنیدم.

همیشه جای شکرش باقیست الهی شکرت.....
سلام  یا زهرا شما چطور فکر می کنید علت انقباضات چی می تونه باشه  عدم استراحت ؛ استرس یا ...

سلام نه عزیزم کاملا بی علته،فعلا نتونستن علتی براش پیدا کنن.من همه راه ها رو رفتم اون موقع،اب زیاد خوردم،دارو،استراحت،هرچی،ذره ای کم که نشد هیچ،بیشترم میشد با بیشترشدن هفته.خیلی شرایط بدیه،خیلی،اینکه هی دارو مصرف میکنی بیفایده،هی دعا میکنی کم بشه،نمیشه....فشار روحی بدی میاره به آدم.من خیلی دنبالم ببینم چیکار میشه کرد

عزیزم إن شاء الله خدا این پسرت رو برات حفظش کنه  اون بچه هم اون دنیا شافعت میشه إن شاء الله&nb ...

عزیزم استراحت و تغذیه مهمه خیلی مهم و ب نظر من طب جدید واقعا کشکه ن امپول ن داروشیمیایی کاری نمیتونه بکنه تازه من سرکلاژم کردم  فقط طب اسلامی و دعا 

نه خود جداره یا دیواره رحم نازک شده بود علتشم گفتم بحاطر فشار زیادی که بهش اومده بود

ای وای پس من چه مرگم شده یائسه شدم یعنی؟چرا اندومترم اینقدر کم شده.😔من فکرمیکردم به خاطر شیردهیه

ای وای پس من چه مرگم شده یائسه شدم یعنی؟چرا اندومترم اینقدر کم شده.😔من فکرمیکردم به خاطر شیردهیه

آندومتر بستگی داره چندم سیکل بری سونو متفاوته 

از دو سه تا دوازده سیزده به نظرم متفاوتند

توی بارداری ضخامت پیدا میکنه

غیر بارداری بالا باشه خوب نیست ممکنه مشکلی باشه.

2706