2733
2739
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1677953 بازدید | 89714 پست
خانم شما چقدر حساس و ریزبین هستین. زیاد خودتون رو درگیر جزئیات نکنید. من عمه و خالم بالای ۴۰ سال بو ...

خخخخخخ دقیقا👌 بله راست میگید گیرم یه خورده!ترسوعم! 

واقعا؟چه خووووووب چه قدر آدم امید میگیره! من هی سایتارو میگردم میبینم برای سن هم گیر دادن بیشتر میترسم!بارداری سخت و پرخطری هم دارم برای همین مشکلاتم کم نیستن.

شما وی بکی هستین؟ چه قدر فاصله زایمانتونه؟

عزیز جان این دوستمون منظورش بیمارستان بعثت شیراز هست.

خخخ واقعا

آخه دوتری که من رفتم پیشش تو تهران تو بیمارستان محب کوثر هم هستن گفتن کوثر فک کردم دیگه خودشه😀😀😀😀

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خخخخخخ دقیقا👌 بله راست میگید گیرم یه خورده!ترسوعم!  واقعا؟چه خووووووب چه قدر آدم امید میگیره! ...

من هم برا اولی هم برا دومی تلاش برا طبیعی کردم ولی نشد، اولی مکونیوم دفع کرد سز شدم، دومی هم در دام شروع شد و خیلی شدید شد تا جایی که بین در دام اصلا فاصله نبود و تو سه سانت مونده بودم، با درخواست خودم رفتم سز. البته من وزن دو تا پسرام بالا بود، اولی ۴۲۰۰ دومی ۴۵۰۰.

فاصله بین زایمان هام دو سال و نه ماه.

اولی جفتم قدامی، دومی خلفی.

تاریخت کی بوده؟ معادل قمریش رو نگاه کن و  ۹ ماه و ۹ روز بعدش رو حساب کن. بیشتر از ۹ ماه و ۹ روز ...

یاعلیییییی اونجوری ک میشه ۱آذر!!! یا ابالفضل آقا ما ک نیستیم دیگه خواهر  

قراره یکم دوباره سبزوار باشیم

آخرش من سبزوار میزائم حالا ببین  

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
2742
سلامت باشی... پیاده روی رفتیم. همه مسیر رو به لطف امام حسین از نجف تا کربلا پیاده رفتیم و صبح روز ا ...

وااااای باورم نمیشه چیزایی ک میگی

مگه امکانش هست

چطوری بادوتا بچه کوچیک تو این جمعیت اونم صبح اربعین کربلا  

ماشالله هزار ماشالله خداالهی ب حق شش ماهه ی امام حسین خودت و خانواده ت رو حفظ کنه

من یه دوست داشتم تا مرز رفتن برگشتن تازه چندروز قبل اربعین بود میگفت خییییلی شلوغ بوده...ماشالله ب شما 

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
من که اینجور نبودم. یعنی نه خالی شدن بالای شکم رو حس کردم نه بالا اومدن ناف و این حس ها که شما میگی ...

آدم انگار این ماه آخر دلشو میخواد ب یه چیزی خوش کنه

آره واقعا همینی ک شما میگی درسته

وای صفا از دفع مکونیوم دیگه میترسم چی کار کنم

خداخودش حواسش هست نه؟  من فقط صبر کنم؟

اره بابا فقط میخای بزایی روزای اخر😂 نمیدونم صفا جون چطوری تا ۴۲ هفتگی صبر کرده😯 نبابا ب شوهر بدا ...

مردونه خیلی سخته خواهر خدا بهت اجر دوبرابر بده  

خانم صابریان صبر میکنن،ولی منو قراره شنبه سز کنن،من امروز رو حساب lmp وارد هفته ی چهل و یک شدم،رو حس ...

سلام زهرا جان

بیا از خودت خبر بده چی شد؟

2738

سلام

اینجانب مریم .گ معرف ب مامانی

بارداری ب ال ام پی  ۴۰هفته و ۶روز... ب ان تی ۳۹هفته و ۶روز

ماما صابریان

وضعیت جسمانی کمردرد شدید.

وضعیت روحانی: :). دارای رگه هایی از ترس دفع مکونیوم... ای خداااا

مکان خونه مادرشوهر(البته امروز میرم خونه مامانم ان شالللللله وای ک چقد آدم اذیت و معذبه ماه آخری)

دعاکنید منو شکمم دیگه جانداره داره میترکه... سر پسرم ۴۰هفته و شش روز سز کردم یعنی همین امروز

بچه ها همین الان زهرا رو دعا کنید ان شالله ک با خبر خوش بیاد

دیشب خواب دختر کوچولومو میدم داشتم بهش شیر میدادم

چ حس قشنگی بود چ دست و پای ظریف و نرمی داشت چ قد لطیف بود

ای خدااااا ب همه منتظرا حس خوب بارداری و زایمان سالم و طبیعی رو بده

الهی ک هرکی ام اینجا منتظره ب حاجت دلش برسه و زایمانش طبیعی باشه

فک کنم ب جا دهانه رحم داره دهانه بینیم ده سانت میشه  

فک نکنم دیگه اون بینی سابق بشه بیچاره داشت بادش خالی میشد ک دوباره.... 

سلام عزیزم دکترت رو راضی کن تا زمانی که نوار قلب خوب باشه برات صبر کنه صفا هم شرایطش مثل شما بود و ...

سلام

تا ۴۰ هفتگی صبر کردم اما متاسفانه دفع مکونیوم داشتم.

واسه همین ریسک صبر کردن بالاست.

همیشه جای شکرش باقیست الهی شکرت.....
2706