2737
2739
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1675238 بازدید | 89621 پست
سلام عزیز جان. مفتح فکنم لباس بارداری های خوبی داره میخوای یه سر بزن  لباس منم هست. بازاری نیس ...

سلام فیروزه جان 

ممنونم خواهر جون لطف دارید 

ان شاءالله مفتح میرم 

چندتا مغازه لباس بارداری رفتم البته اما خب اون لباس مجلسی و شیکه مدنظرم رو نداشتن.

با نی نی سایت خیلی خوب نمیتونم کارکنم، بهتون داخل بله پیام میدم که لطف کنید عکس لباستون رو برام بفرستین که ایده بگیرم، شاید منم بدم خیاط برام بدوزه هنوز یک ماه و نیم فرصت هست

فکر میکنم داخل گروه خانم صابریان آی دی شما رو میشناسم..

البته اگر اشتباه نکرده باشم و اشتباه به یک عزیز دیگه پیام بدم و ضایع بشم..

سلام عزیزم. ممنونم شما خوبید؟ خدا رو شکر که چشمتون بهتره. ولی این صفحه رو ببینید👇  https://s ...

سلام عزیزم..

ممنون رستا جان الحمدلله شکر خدا.

چشم ان شاءالله این سرمه رو تهیه میکنم استفاده میکنم حتما..

خدا خیرتون بده ممنون از راهنمایی تون واقعا بابت چشمم عاجز شده بودم دیگه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعضی وقتا سفر برای یه مامان قلمبه لازمه تا بدنش فعال بشه. خیره ان شاءالله فقط سابقه زایمان زودرس که ...

سلام صفا جان.

بله عزیزم با ماشین شخصی میریم . مسافت تقریبا سه ساعت هست از تهران.

سابقه زایمان زودرس الحمدلله نداریم تو خانواده اما خب سابقه مرده زایی تو هفته های آخر متاسفانه دوسه مورد داشتیم که بچه بند ناف دور گردنش بوده و درکمال ناباوری از بین رفته

با خانم صابریان و دکتر امیرآبادی مشورت کردم نظرشون این بود که مسافت نگران کننده نیست و حتی اگر کیسه آب پاره بشه یا دردها شروع بشه میتونم برای زایمان خودم رو برسونم تهران.

سر این بارداری بر خلاف بارداری قبل مسافرت زیاد رفتم، مشهد، کیش، چندین بار شمال و شهرستان و قم و...

انواع وسایل نقلیه هم تجربه کردم و مشکلی ایجاد نشد، الحمدلله از نظر روحی شرایط بهتری دارم و با بارداری بهتر کنار میام. 

هفته آینده یک سفر مشهد از طرف محل کار همسرم جور شد که چون هفته بارداری ام بالاست ریسک سفر با هواپیما رو خطرناک دونستیم و انصراف دادیم..

سلام فیروزه جان  ممنونم خواهر جون لطف دارید  ان شاءالله مفتح میرم  چندتا مغازه لبا ...

باشه عزیزم ❤❤❤⚘

نکات و راهکارهای زایمان طبیعی + خاطرات جالب کسانی که زایمان طبیعی رو «حتی بعد از سزارین» تجربه کردند، تو این تاپیک بخونید. «ختم هزار سوره قدر به نیت تسهیل زایمان+ثبت گزارش روزانه» رو تو این تاپیک دنبال کنید.
2731
من قرص گل مغربی مارک هلث اید گرفتم ۱۳۰۰ میل ۸۲۰۰۰ سی تایی

۱۰۰۰ و ۱۳۰۰ خیلی دز خوبی ین

با کمترین استفاده از اپلیکاتور میشه میزان زیادی رو شیاف کرد

هلث اید هم ظاهرا تولید ایرانه تحت لیسانس انگلستان

قیمتشم از ۵۷ تومن هست تا ۸۲ تومن

زمین که فقط شهرستان میدن مگه شما تهران نیستی صفا جون

تا جایی که من اطلاع دارم، تهرانم پروژه ی ساخت آپارتمان که ثبت نام کنید بخشی از هزینه ش متعلق به زمینه ... که باید اون مبلغ رو از پروژه ی ساخت کم کنن

۱۰۰۰ و ۱۳۰۰ خیلی دز خوبی ین با کمترین استفاده از اپلیکاتور میشه میزان زیادی رو شیاف کرد هلث اید هم ...

من ۸۲ گرفتم

خدای بزرگ خودت بهم  یه هدیه  کوچولو  و دوست داشتی دادی خودت حافظ سلامتیش باش جز تو کسی رو ندارم فقط تو به حالم آگاهی.    برای سلامتی نی نی من و همه نی نی های تو راه یه صلوات لطفا  بفرستید.
2740
تا جایی که من اطلاع دارم، تهرانم پروژه ی ساخت آپارتمان که ثبت نام کنید بخشی از هزینه ش متعلق به زمین ...

اره همسرم گفت تقریبا نصف رو ثبت نام کننده پرداخت میکنه تهران هم زمین و مسکن میدن.

خدای بزرگ خودت بهم  یه هدیه  کوچولو  و دوست داشتی دادی خودت حافظ سلامتیش باش جز تو کسی رو ندارم فقط تو به حالم آگاهی.    برای سلامتی نی نی من و همه نی نی های تو راه یه صلوات لطفا  بفرستید.
در مورد سفت شدن شکم اگه کل شکمت سفت شه مثل سنگ اون رو باید با پزشک مطرح کنی  من از ابتدای بارد ...

سفتی رو حس نمیکنم زیاد. ولی به شدت درد میگیره و فقط با استراحت رفع میشه

اره همسرم گفت تقریبا نصف رو ثبت نام کننده پرداخت میکنه تهران هم زمین و مسکن میدن.

زمین و مسکن که فکر نمیکنم

تا جایی که میدونیم هزینه ی زمین از پروژه ی مسکن کسر میشه

زمین و مسکن که فکر نمیکنم تا جایی که میدونیم هزینه ی زمین از پروژه ی مسکن کسر میشه

حالا ببینیم اصلا کاری میکنن گفت متری ۴/۵تا ۵ باید پرداخت بشه احتمالا همینه

زمین که فقط شهرستان میدن مگه شما تهران نیستی صفا جون

نه عزیز دلم. اگه تهران بودم که خیلی بعید بود مجددا سز بشم! من شهرستانم. یکی از شهرستان های استان سمنان. خودمم که اصفهانی ام اصالتا...

برای حمایت از وی‌بک و رفع موانع زایمان طبیعی بعد از سزارین در کشور لطفا کلیک کنید و حمایت کنید:  https://www.farsnews.ir/my/c/98954
۱۰۰۰ و ۱۳۰۰ خیلی دز خوبی ین با کمترین استفاده از اپلیکاتور میشه میزان زیادی رو شیاف کرد هلث اید هم ...

من اصلا یادم نیست وقتی گرفتم چه برندی بود فقط میدونم باریج نبود ولی ایرانی بود. و ۵۰ تایی بود، ۱۰۰۰ میل. ۹۰ یا ۹۵ تومان خریدم به گمونم دی ۱۴۰۰.

برای حمایت از وی‌بک و رفع موانع زایمان طبیعی بعد از سزارین در کشور لطفا کلیک کنید و حمایت کنید:  https://www.farsnews.ir/my/c/98954
نه عزیز دلم. اگه تهران بودم که خیلی بعید بود مجددا سز بشم! من شهرستانم. یکی از شهرستان های استان سمن ...

زنده باشی و سلامت  انشالله  هرجا هستی ،حالا اگه بدن که خوب بد نیست  

2706