2733
2734
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1688744 بازدید | 89860 پست
بله تکرر ادرار طبیعیه و البته خسته کننده. درد لگن و واژن هم طبیعیه، حتی با وجود رابطه.

چون بارداری اولم این تجربه رو انقد زود نداشتم ترسیدم نکنه زودتر زایمان کنم😥آخه از اول بارداریم مدام ترسوندن منو از زایمان زودرس...البته شرایط اولیه بارداریم خاص بود.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فیروزه جون و بقیه مامان جونیا یه سوال

من یبوست ندارم ولی بواسیر بدی گرفتم درد و خونریزی ندارم ولی خیلی ببخشید بیرون زدگی زیاده و دکترمم گفت طبیعیه بعد زایمان درمان کن😐میترسم واسه زایمان طبیعی دردسرساز بشه و بعدشم اینکه شاید مزمن بشه خوب نشه😥لطفا هرکسی تجربه داره یا اطلاعاتی داره کمکم کنه

2731
اونجور که من یادم میاد وقتی سر جنین پایین شکم باشه و هنوز نرفته باشه تو لگن به اون میگن شکم پاندولی. ...

سلام سمی جان دوازده هفته و سه روزم 

سری قبل رفتم تیکرم فعال کنم جنسیت میخواست منم گفتم صبر کنم وقتی جنسیتش معلوم شد تیکر رو بزنم 

فیروزه جون و بقیه مامان جونیا یه سوال من یبوست ندارم ولی بواسیر بدی گرفتم درد و خونریزی ندارم ولی خ ...

نه گلم ارتباطی به هم ندارن بعد زایمان به امید خدا درمان کن مشکلی پیش نمیاد نمونه اش رو دیدم

سلام چکاوکان جان عزیز فک میکنم شکم پاندولی به شکمی میگن که حالت آویز داشته باشه و افتاده باشه و تا ...

ممنونم گلی که اطلاعات دادی 

مشکلم اینه که از وای فای استفاده میکنم گرچه خیلی دور گوشی بودم تو این مدت برخلاف حامللگی اولم

راستی من آزمایش غربالگری و سونوی NTنرفتم نمیخوام برم خیلی اعتقاد به این آزمایشات ندارم

هیچ مشکل ژنتیکی توی خانواده خودم و شوهرم نداریم خدا رو شکر 

یه کم میترسم ولی سلامتی بچه ام رو از خود خدا میخوام

سلام سمی جان دوازده هفته و سه روزم  سری قبل رفتم تیکرم فعال کنم جنسیت میخواست منم گفتم صبر کنم ...

سلام عزیزم انشاالله به سلامتی .

آخیییی انشاالله هرچی که هست صحیحو سالم بیاد بغلت😍

❤ بچه دارشدن مثل یک جادوست.مثل افسانه ای شیرین و عجیب وغریب که سخت میشد باورش کرد. آخرچطور میشود یک دفعه مادرشد. ❤ همین که اولین بار نقطه ای تپنده را نشانت میدهند ومیگویند این بچه شماست،همه چیز تغییر میکند. دستت را میگذاری روی شکمت وحس میکنی ازهمین حالا بایدقوی تر باشی. باید محافظت کنی ازاین نقطه تپنده کوچک. باید حامی اش باشی،همراهش باشی. ❤ شروع به تکان خوردن که میکند فکرمیکنی دیگر خودت نیستی ، دیگر پاهایت روی زمین نیست، لذتی وجودت را میگیرد که با کمتر چیزی قابل قیاس است. ❤ با گدذشت هر روز و هرماه چقدر عاشق تر میشوی.چقدر قلبت میتپد برایش. برای اویی که هیچ نمیدانی چه شکلی خواهد بود. چشم هایش، دهانش، انگشت هایش. ❤ از همین روزهاست که نگرانش میشوی که چرا تکان نمیخورد، چرا نمیچرخد، چرا با لگدهایش نمیگوید من اینجام. ❤ بارداری مثل یک جورجادوست جادویی که همه چیز راتغییر میدهد جادویی که تورا تغییرمیدهد و دیگر اسمت را برای همیشه عوض میکند. ❤ بعد از این کسی هست که تورا مادر صدا خواهد کرد.....❤❤❤❤    ❤❤❤خدایاشکرت❤❤❤

راستی دوستان خوبم من الان مطب سونوگرافی هستم خواستم خبر بدم که به لطف خدای مهربون و ائمه معصوم،ع، و دعای خیر شما مهربونا بچم سفالیک شده 

حالا لطفا دعاکنین بتونم طبیعی زایمان کنم یک زایمان خیلی خوب و راحت بدون هیچ عوارضی و سرشار از منفعت برای من و نی نی... مرسی که انقد دلاتون پاکه و مهربونین...🥰🥰🥰

خدایا بی نهایت بار شکرت...

راستی اینم بگم که من همه راهها رو امتحان کردم برای سفالیک شدن ولی موقعی که باهندزفری براش قران و موسیقی پخش میکردم خیلی خیلی حرکت میکرد و فکر میکنم باهمون چرخیده باشه وقتی هم نور زیر دلم میگرفتم اصلا انگار نه انگار... البته سجده و پیاده رویم زیاد رفتما

انشالله هرکس هر ارزویی داره بهش برسه بشرط خیر وصلاح الهی

منم اگه بصلاحمه  بتونم طبیعی زایمان کنم الهی آمین

راستی دوستان خوبم من الان مطب سونوگرافی هستم خواستم خبر بدم که به لطف خدای مهربون و ائمه معصوم،ع، و دعای خیر شما مهربونا بچم سفالیک شده 

حالا لطفا دعاکنین بتونم طبیعی زایمان کنم یک زایمان خیلی خوب و راحت بدون هیچ عوارضی و سرشار از منفعت برای من و نی نی... مرسی که انقد دلاتون پاکه و مهربونین...🥰🥰🥰

راستی دوستان خوبم من الان مطب سونوگرافی هستم خواستم خبر بدم که به لطف خدای مهربون و ائمه معصوم،ع، و ...

به سلامتی عزیزم انشاالله که به آرزوت برسی

❤ بچه دارشدن مثل یک جادوست.مثل افسانه ای شیرین و عجیب وغریب که سخت میشد باورش کرد. آخرچطور میشود یک دفعه مادرشد. ❤ همین که اولین بار نقطه ای تپنده را نشانت میدهند ومیگویند این بچه شماست،همه چیز تغییر میکند. دستت را میگذاری روی شکمت وحس میکنی ازهمین حالا بایدقوی تر باشی. باید محافظت کنی ازاین نقطه تپنده کوچک. باید حامی اش باشی،همراهش باشی. ❤ شروع به تکان خوردن که میکند فکرمیکنی دیگر خودت نیستی ، دیگر پاهایت روی زمین نیست، لذتی وجودت را میگیرد که با کمتر چیزی قابل قیاس است. ❤ با گدذشت هر روز و هرماه چقدر عاشق تر میشوی.چقدر قلبت میتپد برایش. برای اویی که هیچ نمیدانی چه شکلی خواهد بود. چشم هایش، دهانش، انگشت هایش. ❤ از همین روزهاست که نگرانش میشوی که چرا تکان نمیخورد، چرا نمیچرخد، چرا با لگدهایش نمیگوید من اینجام. ❤ بارداری مثل یک جورجادوست جادویی که همه چیز راتغییر میدهد جادویی که تورا تغییرمیدهد و دیگر اسمت را برای همیشه عوض میکند. ❤ بعد از این کسی هست که تورا مادر صدا خواهد کرد.....❤❤❤❤    ❤❤❤خدایاشکرت❤❤❤
2706