2733
2739
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1674202 بازدید | 89607 پست
پوزیشن سجده چه جوریه ؟ مثل همین سجده نماز؟

بله مثل سجده نماز باید باشه

البته برا راحتی بیشترتون یه بالش زیر سینه و شکمتون میتونید بذارید، و سرتون رو هم رو دستتون قرار بدید، ولی میتونید کمی سر و بالا بیارید و موقع سجده مثلا کتاب یا موبایل بخونید و یا به تلویزیون نگاه کنید.

من که انقد تو این پوزیشن احساس راحتی دارم خیلی مواقع خوابم میبره.

من بعضی مواقع برا اینکه زانوهام خیلی فشار نیاد بهشون روی تخت این کارو انجام میدم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم منم 32 هفته رفتم سونو گفت بریچه رفتم پیش خانم صابریان ایشون یه سری تکنیک و ورزش که خیلی زیاد ...

درسته منم پوزیشن سجده رو شنیدم

میتراجون من و شما و سپیده جون تاریخامون نزدیکه

توی سونو چه تاریخی زده واستون؟

بیمارستان کجا میرین؟

سلام عزیزم. 2 مورد از دوستان اصفهانی تاپیک ، بیمارستان میلاد با دکتر حسنا غروی، وی بک داشتن و خیلی ه ...

سلام رستا جون

ممنون از تاپیک خوبت هر چند من یک وی بکی نیستم و زایمان اولم هم طبیعی بوده ولی خوشحالم که تاپیکی هست که راهکارهایی برای زایمان طبیعی خوب توش ارائه میشه و همچنان فعاله

من دوست دارم این بار بدون آمپول فشار زایمان کنم

البته من توی هفته ی 39دهانه رحمم 3سانت باز شد و برای همین زایمان کردم ولی دردهای زایمانیم هنوز شروع نشده بود

و سر بچه توی لگن فیکس نبود و من با اینکه روال زایمانم سریع پیش رفت ولی زیاد اذیت شدم

حالا چکارکنم که سد بچه فیکس بشه و دردام خودشون شروع بشن؟

2731

طبیعی خیلی دوس دارم اما از دردش میترسم ینی خیلییییی میترسما ولی خب همه میگن طبیعی بهتره و‌عوارضش کمتر 

من زایمان قبلم ک سز شدم بعد از ۳ روز حالم کامل خوب بود و کارامو خودم میکردم تا ی هفته هم موقه بلند شدن زیرشکمم درد داشت اما خب ب مرور خوب شد

من زایمان زودرس گرفتم تو ۲۹ هفته کیسه آبم پاره شد و دردای زایمانم شروع شد دهانه رحمم تا ۴سانت باز شد ولی دکترا گفتن چون دوقلو داری عملت میکنیم اخرش هم شکمم پاره شد هم دوتا بچه هام تلف شدن

2740
طبیعی خیلی دوس دارم اما از دردش میترسم ینی خیلییییی میترسما ولی خب همه میگن طبیعی بهتره و‌عوارضش کمت ...

ستاره جون مهم زود بلند شدن و سرپا شدن نیست من تا چهل روز بخیه هام اذیتم میکرد البته بی احتیاطی کردم و روش میشستم

مهم اینه که الان یه شکم و رحم دست نخورده دارم انگار نه انگار زایمان داشتم برخلاف سزارین که شکم هفت لایه بریده مبشه و رحم باز مبشه میدونی همینا چقدر بده؟!

تازه قسمت پرینه هم که زیاد بخیه خوردم انصافا انقدر کار دکترم خوب بود که اصلا نمیشه فهمید برش خورده

ولی شما افسوس نخور چون خیلی کم پیش میاد کسی دوقلو رو طبیعی زایمان کنه

نموندن فرشته هاتم که دیگه خواست و مصلحت خدابوده

ان شاءالله بهترشو توی دامنت میزاره😊

سپیده جون اگر بتونی چله ی زیارت عاشورا با صد لعن و صد سلام بگیری عالیه من خودم تجربه کردم عالی بود ...

چله زیارت عاشوراباصدلعن وسلام رو یک بارگرفتم توبارداریم،ولی هنوز دلم آروم نیست فکرمیکنم نمیتونم دردشو تحمل کنم،خداخودش کمک کنه

تاریخ زایمان منو زده 20 فروردین

مشهدم من وگرنه قطعاًپیش خانم صابریان میرفتم 

چله زیارت عاشوراباصدلعن وسلام رو یک بارگرفتم توبارداریم،ولی هنوز دلم آروم نیست فکرمیکنم نمیتونم دردش ...

نه دیگه خیالت راحت ان شاءالله بهترین ها برات رقم میخوره

درد زایمان طبیعی خیلی شدیده اما میشه تحمل کرد نگران نباش

من همش به خودم میگفتم کسی تا به حال ازین درد نمرده😆

ولی آی بعدش شیرینه حس میکنی اورست رو فتح کردی😉

واسه من زده26فروردین ولی فکر میکنم تا همون 20زایش کنم چون پسراولمم یه هفته زودتر اومد