2737
2734
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1673884 بازدید | 89598 پست
چكار كنم اخه؟؟ خودش اين روش رو پيشنهاد داده..و هيچوقت عنوان نكرده كه ناراضيه در خلال بحث و دعواها ...

الهی بگردم

هفته ها رو الکی سپری نکن

چون یعدفعه میبینی که عمر و جوونیت رفته و اونوقته که زندگی رو پوچ میبینی

از هر کجا بخوای جلوی ضرر رو بگیری منفعت کردی

تو رو خدا واسه خوب شدن حال دل خودت ،همسرت و حتی پسرت که میدونم اونم همه چیز رو درک میکنه یه کاری کن....

کلی دعات میکنم که با لب خندون بری خونه مادرشوهرت نه چشمای پف کرده از گریه

سالهاست که از آغوش گرمت محرومم مادر.....
گفتی اصلا بارداری ناخواسته نمیده، ولی هیچ روشی صد درصد نیست زن عموی من با ک اندوم بعداز ۸ سال در کما ...

یا پروردگار عالمیان خودت به من رحم کن😂😂😂

🤐🤐🤐🤐خوب شاید خاله ات و زن عموت درست استفاده نکردن

باید ک ا ن د و م را از اولین لحظه رابطه استفاده کرد

بعضی میزارن اواخر رابطه که اشتباه هست

چون ترشحات اولیه هم حاوی اسپرم هست

دوستان و خانم های نی نی سایتی عزیز اگر علاقه مند به زایمان طبیعی هستید و بخاطر سابقه سزارین فرصت تجربه این قسمت از علاقه مندی تون را از دست دادید پیشنهاد می کنم به این تاپیک مراجعه کنید تا از تجربیات من و دوستان من که موفق به زایمان طبیعی بعد از سزارین شدیم استفاده کنید😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گفتی اصلا بارداری ناخواسته نمیده، ولی هیچ روشی صد درصد نیست زن عموی من با ک اندوم بعداز ۸ سال در کما ...

شما که خیلی شگفت انگیزی

با دوتا روش پیشگیری باردار شدی

ببین پس همه جوره قسمت بوده این بچه بدنیا بیاد

چند تا بچه داری؟

سابقه سزارین هم داری؟

دوستان و خانم های نی نی سایتی عزیز اگر علاقه مند به زایمان طبیعی هستید و بخاطر سابقه سزارین فرصت تجربه این قسمت از علاقه مندی تون را از دست دادید پیشنهاد می کنم به این تاپیک مراجعه کنید تا از تجربیات من و دوستان من که موفق به زایمان طبیعی بعد از سزارین شدیم استفاده کنید😊
2731

من که چند روز لگنم درد میکنه برای نشستن و بلند شدن عاجزم

دکتر هم بهم گفته چون سر دخترم 36هفته و 5روز زایمان کردم و احتمال داره این دفعه هم همیطور بشم تو سی هفته امپول بتامتازون بزنم ان شاءالله مث دخترم تا 36هفته خودش و نگه داره

دوستان اهل فن و وارد به حوزه احکام

یک سوال: من برای هر کدوم از زایمان هام فقط همون ماه رمضانی که تازه زایمان کرده بودم را روزه نگرفتم(ابتدای ماه رمضان بچه هام حدود 20 روزه بودن) و کفاره روزه ها را هم عید فطر همون سال ها پرداخت کردم

سال بعد از زایمان هام که بچه ها تازه یک ساله شده بودن روزه هام را گرفتم ولی قبل از یک سالگی بچه ها و فاصله دو تا ماه رمضان ها هیچ روزه قضایی به جا نیاوردم چون غذای اصلی بچه تا یک سالگی شیر بود و من هم احساس می کردم با روزه گرفتن شیرم کم میشه

حالا سوالم اینه این 60 روز روزه قضا حاصل از دو تا شیردهی و زایمان به گردن من هست یا خیر؟(شنیدم اما مطمئن نیستم که میگن اگر ناتوانی در انجام روزه داری تا ماه رمضان سال بعد اگر برطرف نشه فقط کفاره روزه ها هست و قضای آن ها دیگه لازم نیست)

من که چند روز لگنم درد میکنه برای نشستن و بلند شدن عاجزم دکتر هم بهم گفته چون سر دخترم 36هفته و 5رو ...

بتامتازون را از 28 هفته به بعد هم میشه زد

من هم چون ریسک زایمان زودرس داشتم تو28 هفته زدم

لگن درد ممکنه به خاطر باز شدن استخوان های لگن باشه که با درشت شدن و وزن گرفتن جنین اتفاق میوفته

هر 28 روز یه بار پریود میشی...  اگه 8 روزش رو هم خونریزی یا لکه بینی داشته باشی، 20 روز پاک ...

قبول دارم ولی اگه شما هم با همین روش ناخواسته باردار بشی متوجه ریسکش میشی! من میگم بله واسه کسیکه کم و بیش بچه میخواد این روش بدک نیست.. ولی واسه کسیکه بدلایلی اصلا نمیخواد یا دارویی مصرف میکنه و نباید باردار بشه خیلی خیلی پرریسکه.. بدن آدم همیشه با این دودوتا چهارتا کردنها پیش نمیره.. گاهی کاملأ بی برنامه ممکنه تخمکی آزاد بشه همونطور که به وفور اطرافمون از این بارداریها میبینیم.. سونو هم علاوه بر هزینه اش خیلی وقت و انرژی میخواد که هرماه باید براش بذاری.. 

با روش کاندو.. مرد که به راحتی قبل از مراحل آخر میتونه بدون اون باشه… برای یکی مثل من هم واقعا فرقی نداره چون واقعا هییییچ مشکلی با این قضیه توی این 5-6 سال نداشتم! نمیشه اون مشکلاتی که ازش حرف میزنی رو تعمیم کلی داد.. خییییلی عوامل دیگه توی رابطه موثر هستن تا این مورد.. اونا تامین بشن حله  

2740
دوستان اهل فن و وارد به حوزه احکام یک سوال: من برای هر کدوم از زایمان هام فقط همون ماه رمضانی که تا ...

سلام عزیزم قاعده ی کلیه قضای روزه اینه که سالی که شما نتونستی روزه بگیری اگه تا سال دیگه قضاشو بجا آوردی که هیچ اگه بجا نیاوردی باید عید فطری که یکسال از روزه های قضات میگذره کفاره بدی،کفاره رو یکبار فقط میدی ولی همچنان روزه ی قضا به گردنت هست باید هروقت تونستی بجا بیاری

من سر دختر یکسال بخاطر بارداری و دو سال هم بخاطر شیردهی نتونستم روزه بگیرم،البته تو هر سال حدود ۱هفته اینا گرفتم ولی بقیه ش موند،کفاره هامو هر کدومو سال بعدش دادم ولی قضاهاشو هنوز تموم نکردم حدود ۱ هفته شو تونستم بجا بیارم،امسالم که دوباره سر بارداریه پسرم نتونستم ماه رمضون روزه بگیرم  احتمالا تا سال دیگه هم نتونم قضاشو جبران کنم باید سال دیگه کفاره این یه ماه رو هم پرداخت کنم و البته سر شیردهی هم این مشکل ادامه خواهد داشت وهمچنان روزه های قضا داره به گردنم زیاد میشه خدا خودش عاقبت بخیرم کنه😀😊خدا میدونه چندسال طول میکشه من این قضای این روزه هارو بگیرم😞

مادر بودن، زیباترین شادی دنیاست و  نمیدانی من به خاطر تو، چقدر به اشکهایم لبخند زده ام!
دوستان اهل فن و وارد به حوزه احکام یک سوال: من برای هر کدوم از زایمان هام فقط همون ماه رمضانی که تا ...

قضای روزه ها هست به گردنتون ، مگر تا اخر عمر ناتوان از روزه گرفتن باشین یعنی عذر موجه شرعی داشته باشید

سلام عزیزم قاعده ی کلیه قضای روزه اینه که سالی که شما نتونستی روزه بگیری اگه تا سال دیگه قضاشو بجا آ ...

من چون مطمئن بودم نمی تونم تا سال بعد قضا روزه ها را ب جا بیارم کفاره اش را پرداخت کردم

الان هم اگر خدا قبول کنه در حال سبک کردن تعداد روزه های قضا هستم😊

عزیزم این مارکم بهم نمی سازه. در مورد روش شما هم برا همه جواب نمی ده.از اقوام نزدیک فقط یه بار تو ز ...

بخاطر این بچه دار شده که تو دوران شیردهی کلا برنامه تخمک گذاری فرق میکنه اصلا نمیشه روش حساب کرد

اتفاقا من ۲ ماه پیش رفتم سونو روز ۲۴ سیکل فولیکول ۱۶ داشتم!!

روز ۲۹ هم پریود شدم

یعنی اگه رابطه میداشتیم یه بچه دیگه هم وارد زندگی میشد

این روش واسه وقتیه که هورمون ها تو حالت عادی باشن

شیردهی همه چیو پیچیده میکنه

از صدای سخن عشق ندیدم خوش تر........یادگاری که در این گنبد دوار بماند
2706