2752
2734
عنوان

بنظرتون من چطورآدمیم؟:)

63 بازدید | 11 پست

همیشه دوست داشتم بدونم از نظر بقیه چطور آدمیم😅

اگر میشناسینم یا از روی تایپکای قبلیم بنظرتون چطور آدمیم؟🌹:)

زِ‌هَمه‌دَست‌کِشیدَم ڪِه‌تُ‌باشی‌هَمہ‌اَم باتُ‌بودَن‌زِهَمِه‌دَست‌ڪِشیدَن‌دارَد :))  ‹✨اربابمـ‌حسین‌جانـ ›  ️

نمیشه قضاوت کرد 

من قبلا فکر می کردم زندگیم یه تراژدیه⦳، اما حالا می فهمم که همش یه کُمِدی بوده彡 :) هی! خستم↻ ؛ به یه قربانی* نیاز دارم ^_^☠ ♡ARMY♡♬  فوتبالی ام ღ☆☆ love your self ـ٨ـﮩـ۸ღــﮩـ۸ـ

یه ادم خارق العاده...

حسام من...جانم..میشه یکبار دیگه صداتو بشنوم؟...میشه یکبار دیگه دستاتو بگیرم؟...خیلی زود نبود؟...ما که تازه داشتیم زندگیمونو شروع میکردیم...میشه بیای بگی همه ی اینا شوخی بوده ؟...مگه خودت نگفتی کنارت میمونم ؟؟چرا باید ۹ روز بعد از عقدمون از دستت بدم...۱۴۰۳ نحس ترین سال عمرم بود...پسرعمو ، همبازی بچگی، معشوق ، نابغه ،دلم برات خیلی تنگ شده..🖤 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
منم دوس دارم بفهمم از نظر بقیه چجور ادمیمم😁

خیلیم عالی😂🖐🏻🌹

زِ‌هَمه‌دَست‌کِشیدَم ڪِه‌تُ‌باشی‌هَمہ‌اَم باتُ‌بودَن‌زِهَمِه‌دَست‌ڪِشیدَن‌دارَد :))  ‹✨اربابمـ‌حسین‌جانـ ›  ️
من دوساعت برم تاپیکاتو بخونم تا یه ذره شناخت پیدا کنم بیام بگم بهت؟ چقد برام میزنی؟

حالا که دارم فکر میکنم واقعا کار مشکلیه😅

خیلی ببخشید😁🖐🏻

تاپیک هاتو ندیدم ولی میگم یه دختر مهربون دل نازک اول خدا بعدا مادرت رنگ سبز زرد و بنفش رو دوس داری کلا رنگ های سرد رو طرفدارشونی

رفیق تواین دنیا 793093541آدم هست همینطوری که عددهارو نادیده گرفتی،حرفاشونم نادیده بگیر...:)🤞🏻😌
یه ادم خارق العاده...

نظر لطفتونه

به گرد پای شماهم نمیرسم🥲🌹:)

تاپیک هاتو ندیدم ولی میگم یه دختر مهربون دل نازک اول خدا بعدا مادرت رنگ سبز زرد و بنفش رو دوس داری گ ...

خیلییی مچکررر😁😁🖐🏻

نظر لطفتونه به گرد پای شماهم نمیرسم🥲🌹:)

عزیزقلبمی تو..

حسام من...جانم..میشه یکبار دیگه صداتو بشنوم؟...میشه یکبار دیگه دستاتو بگیرم؟...خیلی زود نبود؟...ما که تازه داشتیم زندگیمونو شروع میکردیم...میشه بیای بگی همه ی اینا شوخی بوده ؟...مگه خودت نگفتی کنارت میمونم ؟؟چرا باید ۹ روز بعد از عقدمون از دستت بدم...۱۴۰۳ نحس ترین سال عمرم بود...پسرعمو ، همبازی بچگی، معشوق ، نابغه ،دلم برات خیلی تنگ شده..🖤