2752
2734
عنوان

دلم برا بچه تو شکمم میسوزه...

223 بازدید | 16 پست

من خیلی آدم شنگول و پر سرصدا و پرانرژی بودم.

دوتا بچه دارم سر بارداری جفتشون خیلی شنگول منگول بودم و خیلی ب خودم می‌پرسیدم.

طفلک این سومی که یکسالم انتظارشو کشیدم حالا خدا بهم داده همش بخاطر مسائل و مشکلات زندگی همش کارم گریه و غصه و ناراحتیه...

تا الان همش اینطوری گذشته.

سر سونو های بچه های قبلیم همش ذوق و اشک شوق و...این طفلک میرم سونو دلم براش میسوزه گریم میگیره که مامان شاد و خوبی نیستم.

خدا خودش برات بسازه نینی کوچولوی من💔

افسرده ایی 

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻

خودت خواستیش عزیزم؟!

یکم برامون توضیح میدی از کدوم استانی و چطور شده اکثرا رو اوردن ب سه چهارتا بچه 

اخه اسی خودم حامله ام دومی ولی فقط خودمو فحش میدم ویار و سردرد و گریه و بو غذا و بو همسر 

موردم دیگه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

مبارکت باشه 

به خاطر تغییرات هورمونیه خودت و سرزنش نکن دوباره مامان شاد میشی 

واسه منم دعا کن ۲ ساله بچه میخوایم و نمیشه  

امام حسن علیه السلام: کسانی که صاحب فرزند نمی شوندزیاد ذکر استغفار را بگویند، ان شاء الله خداوند آنها را صاحب اولاد خواهد کرد(مصباح کفعمی حاشیه ص58)
نه نمی‌دونم ولی تو چالشهای عجیبی افتادیم

چالش زناشویی؟

یا مشکلات روزمره ؟

نگران نباش عزبزم روی ماهشو که ببینی شادی بهت برمیگرده🥲🥲🥲🥲🥰🥰🥰🥰🥰🥰😍😍😍😍😍

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻
خودت خواستیش عزیزم؟! یکم برامون توضیح میدی از کدوم استانی و چطور شده اکثرا رو اوردن ب سه چهارتا بچه ...

بله یکسال منتظر بودم.تهرانم.

دلایلمو میگم دگ ادامه نده .

جمعیت کشور رو ب پیری و انزواست و این نشونه بدیه خیلی بد آینده خودمون آسیب می‌بیند آینده بچه هامون الان اصلا نمیتونم درک کنیم ولی خطر بزرگیه.

جمعیت شیعه رو به کاهش اینم خطر بزرگیه.

تک فرزندی و کم فرزندی اصلا خوب نیست اصلا ایده آل نیست فرزند بیشتر محیط شادتر و تربیت بهتری ایجاد می‌کنه این حاصل تحقیق و مطالعه و تجربه خودمه.

چالش روزگار

سخت نگیر عزبزم اون بچه نیاز به مادری قوی و شاد نیاز داره حتی الان که جنین

خودت خواستیش عزیزم؟! یکم برامون توضیح میدی از کدوم استانی و چطور شده اکثرا رو اوردن ب سه چهارتا بچه ...

من بسیار بارداری و زایمان های سختی داشتم بسیااااار ولی هر چقدر فکر میکنم نمیتونم یه هدف بزرگ رو قربانی نه ماه سختی کنم🌸

دعاکنید برام خودمم ناراحتم ولی خب چالشهای بزرگی داستم

عزبزم امیدت بع خدا باشه 

منم دعا کن افکارم مشوش😔

ان شا الله روز ها و احوال و ذهن و فکر شاد و آروم بهمون برمیگرده رفیق💔

ممنونم 

انشاالله که به سلامتی نی نی رو بغل کنی

2706