2752
2734
عنوان

شوهرم بهم میگه از داداشم خوشت میاد

413 بازدید | 22 پست

پارانوئیدیه عوضی آدم نمونده ک بهم نچسبونده باشه  یعنی انقدر دلم شکست انقدر دلم شکست ک نگم نمیدونم پس کی خدا میخاد جوابشو بده الان خودش بادوست دختر دوران مجردیش باهمنا من میدونم و لال شدم بعد من ک واسه بچه هام تحمل میکنمونشستم زندگیمو میکنم اینجوری بهم تهمت میزنه فقط از خدامیخام زودتر تموم کنه نفس کشیدنمو  

چرا دکتر نمیبریش یا این حرفاشو به مادرش نمیگی؟؟

با نفرین کردن که گره زندگیت باز نمیشه

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...

کافر همه را به کیش خویش پندارد 

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
ب مادرش بگم نمیاد طرف منو بگیره ک 

اگه ادم منطقی باشه قطعا یه فکری میکنه 

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
ک اصلااا نیست

😔

یعنی میدن دارو؟ دارو بخوره درست میشه؟ 😔😔

ببین دارو را باید بخوره چون این ی مشکل روانی حساب میشه

و دارو براش هست

آره دکتر دارو میده

فقط پیش دکتر خوب و دلسوز برو که مشکلت رو درک کنه و حرفاتو بشنوه

یعنی میدن دارو؟ دارو بخوره درست میشه؟ 😔😔

نه بیمار روانی هیچ وقت درمان نمیشه بیماری روانی واقعا سخته کاش آدم بیماری جسمی داشته باشه ولی بیماری روحی نه معمولا ژنتیکی و تربیت خانواده تاثیر داره.