2733
2734
عنوان

یه دختر خارجی بهم پیام میده !

168 بازدید | 10 پست

بهم پیام میداد به انگلیسی

می‌گفت حالت چطوره من انا هستم ۳۰ ساله 

از چین شهر هنگ کنگ ،

منم گفتم اسم منم اما مایلم تصویری یا 

صوتی صحبت کنیم ،

چت رو پاک کرد و کلا انگار همچین شخصی نبود !!😂

به نظرتون آشنا بود طرف ؟

همین که برگی از درخت نمیفته دلم بهت گرمه خدا ❤️❤️نینی سایتی ها رو دوست دارم ❤️ اگه نظر منفی بزاری جوابتو نمیدم متاسفم ولی با انرژی بد همراه نمیشم 🌸🌸

شک نکن😂

من قبلا فکر می کردم زندگیم یه تراژدیه⦳، اما حالا می فهمم که همش یه کُمِدی بوده彡 :) هی! خستم↻ ؛ به یه قربانی* نیاز دارم ^_^☠ ♡ARMY♡♬  فوتبالی ام ღ☆☆ love your self ـ٨ـﮩـ۸ღــﮩـ۸ـ

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

اینا ربات هستن بلاک شون کن.

خارجیا مثل ایرانی ها نیستن برن پی وی 

even ιғ ι'м noт wιтн yoυ ι тнιnĸ oғ yoυ..             پیـشتم نباشم ، پـیشته حواسم...!   احسان من                        🌷🍁❤️ اگر خوشحالی پیشش، کافیه برات!♥️💯✨
اینا ربات هستن بلاک شون کن. خارجیا مثل ایرانی ها نیستن برن پی وی 

خب چرا وقتی گفتم بحرفیم پاک کرد 

صد درصدد آدم بوده

همین که برگی از درخت نمیفته دلم بهت گرمه خدا ❤️❤️نینی سایتی ها رو دوست دارم ❤️ اگه نظر منفی بزاری جوابتو نمیدم متاسفم ولی با انرژی بد همراه نمیشم 🌸🌸
دختره انگلیسی❌️آشنایی که سر ب سرم میذاره✅️

دقیقااا 😂😂

میگفتی منم شین هستم از چین چونگ😑😂😂😂😂

گفتما این آشناست انگار می‌شناسمش 😂