2752
2734

و اگرنه دوستی بی دوستی 

من خودم همین جوری کپلم همه مسخرم میکنن

شما بودین چیکار میکردین 

میخوام بهش بگم نمی تونم خدافظ شما بودین چیکار میکردین؟

یه دختر که عاشق مایکل آنجلوعه ،بعضی وقتا لجباز و شیطون میشه و وقتی یه فیلمو میبینه تا مدت ها کنار شخصیت موردعلاقش تو خیالش بازی میکنه . تایپ ENTP.      و به جمله کارما بالاخره میزنه کمرت به شدت پایبنده )  �🧡🧡                                                                     کاربر عزیز تا دلت میخواد ریپ بزن اگه لایک کردم یا ری اکشن نشون دادم که هیچ اگه هیچ ری اکشنی نگرفتی بدون برام مهم نبوده مرسییی😘                                                                                
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ناراحت نشی گلم ولی دیونست عزیزم چون خودش رو همه مسخره میکنن میخواد شما رو هم تو تله بندازه 

آره خودمم همین حسو دارم چون تازه میرم پیویش حرف بزنیم میگه چاق شدی 

چی خوردی 

عکس شکمتو بفرست 

یه دختر که عاشق مایکل آنجلوعه ،بعضی وقتا لجباز و شیطون میشه و وقتی یه فیلمو میبینه تا مدت ها کنار شخصیت موردعلاقش تو خیالش بازی میکنه . تایپ ENTP.      و به جمله کارما بالاخره میزنه کمرت به شدت پایبنده )  �🧡🧡                                                                     کاربر عزیز تا دلت میخواد ریپ بزن اگه لایک کردم یا ری اکشن نشون دادم که هیچ اگه هیچ ری اکشنی نگرفتی بدون برام مهم نبوده مرسییی😘                                                                                
آره خودمم همین حسو دارم چون تازه میرم پیویش حرف بزنیم میگه چاق شدی  چی خوردی  عکس شکمتو ...

گلم نمیخوام بترسی اما این آدم واقعا مشکل و مریضی روانی داره خواهش میکنم ازت ازش کلی دور شو و ارتباطت رو کم کم باهاش قطع کن چون این خط قرمز رفتار یه آدمه 

غرق زخمیم ولی قامتان خم نشده 🫡💔
گلم نمیخوام بترسی اما این آدم واقعا مشکل و مریضی روانی داره خواهش میکنم ازت ازش کلی دور شو و ارتباطت ...

🥲🥲دقیقا بخاطرش دیگه نمیتونم برم تو روبیکا و اینستا و .... باید خطمو عوض کنم خیلی اذیتم میکنه رفتارش میگم بهش پام شکسته برگشته میگه چرا نمیای حرف بزنیم تو منو دوست نداری و....... بعد کلی بحث بهش میگم دوست دارم میگه چاق شدی؟ 

دیالوگ جدیدی نداره

گلم نمیخوام بترسی اما این آدم واقعا مشکل و مریضی روانی داره خواهش میکنم ازت ازش کلی دور شو و ارتباطت ...

طرف دختره فکر بد نکنین 😅

🥲🥲دقیقا بخاطرش دیگه نمیتونم برم تو روبیکا و اینستا و .... باید خطمو عوض کنم خیلی اذیتم میکنه رفتار ...

عزیزم ایشون مشکل داره معلوم نیست چه بلایی سرش اومده که اینطور آدم خطرناکی شده اما شما مراقب خودت باش هر دوستی قرار نیست اینطور خطری ادامه پیدا کنه 

غرق زخمیم ولی قامتان خم نشده 🫡💔