2752
2734

وقتی یکسال مادرانه کنارشون هستیم روز آخر خیلی دلتنگ و گرفته ایم.  

همه رو به خداوند یکتا سپردم خیلی معصومن. با آرزوی عشق و سلامتی برای تمام کودک آن سرزمینم   

بهترین زندگی رو تا روزی داشتم که نفس میکشیدی مامان.‌ از لحظه ای که رفتی تمام وجودم باهات دفن شد. دور مهربونیات بگردم که تمام زندگیم بودی. فقیر منم که ندارمت مادر   

خسته نباشید به همتون 

خواهر منم چهارشنبه ک تمام شد مدرسه اش کلییییی نشست گریه و زاری وای ک من دیگه دوستامو معلممو نمیبینم شنبه باز بردیمش مدرسه معلمشو دید 

معلمش مامان دوستم میشه گفت هر سری با خواهرت بیا خونمون گریه و زاری نداره ک 😄

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
شما معلمی؟؟  به ما گفتن تا ۱۲ اردیبهشت باید ببریم مدرسه راسته؟؟؟

بله عزیزم. امروز پایان تدریس ما بود.  یکشنبه هم جشن دارن بچه ها.  البته من پایه ابتدایی تدریس میکنم 

بهترین زندگی رو تا روزی داشتم که نفس میکشیدی مامان.‌ از لحظه ای که رفتی تمام وجودم باهات دفن شد. دور مهربونیات بگردم که تمام زندگیم بودی. فقیر منم که ندارمت مادر   

کلاس اول بله تموم شد.    

یعنی واقعا ناراحتید؟؟ چون بنظرم معلما از شدت خستگی، دوس دارن زودتر مدارس تعطیل شه و بچه هارو نبینن!

بله خیلی زیاد.  بچه ها عشقن.  دلتنگشون میشیم.  

خسته نباشید به همتون  خواهر منم چهارشنبه ک تمام شد مدرسه اش کلییییی نشست گریه و زاری وای ک من ...

ممنونم عزیزدلم.  تن خواهرتون سالم باشه. 

بله عزیزم. امروز پایان تدریس ما بود.  یکشنبه هم جشن دارن بچه ها.  البته من پایه ابتدایی تد ...

خدا قوت ۹ ماه تدریس ب خوبی و خوشی گذشت موفقیتتون روز افزون باد 

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری
پسر منم دوم ابتداییه مدیر میگه بیارید معلم میگه نیارید نمی‌دونم چیکار کنم 

مطالب آموزشی تموم شده.  

خدا قوت ۹ ماه تدریس ب خوبی و خوشی گذشت موفقیتتون روز افزون باد 

عزیزی قربونت برم 

2706