2752
2734
عنوان

نوه داییم خیلیییییی خوشکله

216 بازدید | 9 پست

بعد بهم با غرور گفت 

یه دختره تازه دیدم خیلی از قیافم تعریف کرد 

منم حسرت خوردم یه لحظه😑

به قفل بیهوده خشم میورزی در های همه‌ی زندان ها از درون باز می شود....🌈

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
میدونی دیگه تو این زمونه قیافه بختو اقبال تعیین می‌کنه اینی که میگی چی بشه اتفاق بیوفته و طرف خوش شا ...

اشتباه میکنی بخدا به اینا نیست 

برادرمن خیلی زیبا بود وبدبخت وبدشانس دوعالمه

من نمی‌دونم چطور ولی قول میدم همه چی رو درست کنم....
اشتباه میکنی بخدا به اینا نیست  برادرمن خیلی زیبا بود وبدبخت وبدشانس دوعالمه

خوب که به حرفت فک میکنم میبینم حرفات کاملا درسته حرفمو پس گرفتم حقیقتا باور میکنم ولی دارم خودمو گول میزنم.  

الهی داداشت بخت خوبی نصیبش بشه از اون بخت بد نجات پیدا کنن🌱🌹

خب چی بگم
خوب که به حرفت فک میکنم میبینم حرفات کاملا درسته حرفمو پس گرفتم حقیقتا باور میکنم ولی دارم خودمو گول ...

مامانم میگفتم وقتی بچه بوده هرجا میبرددش همه چشماخیره می‌شده ولی همیشه مریض بوده وایندشو نابود شد کلا یه روز خوش تو این دنیا ندید الآنم از اون زیبایی بچگیش هیچی نمونده

من نمی‌دونم چطور ولی قول میدم همه چی رو درست کنم....
مامانم میگفتم وقتی بچه بوده هرجا میبرددش همه چشماخیره می‌شده ولی همیشه مریض بوده وایندشو نابود شد کل ...

خیلی ناراحت کنندس امیدوارم به روزای شادی برسین 

خب چی بگم