2752
2734

فکرمیکنم ۵۰ سال میانسالی بالای ۷۰سال پیری هست نمیدونم درست گفتم یانه

مبارزه انسان را داغ می‌کند                                      تجربه انسان را پخته!                                          هرداغی روزی سرد می‌شود.                                    اما هیج پختی ای دیگر  خام نمی‌شود!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
فکرمیکنم ۵۰ سال میانسالی بالای ۷۰سال پیری هست نمیدونم درست گفتم یانه

وقتی سی ساله شدم از بهداشت تماس گرفتند که بیاین مراقبت های میانسالی . و من بسیار شوکه شدم   و فهمیدم سی سالگی آغاز میانسالی است. 

وقتی سی ساله شدم از بهداشت تماس گرفتند که بیاین مراقبت های میانسالی . و من بسیار شوکه شدم   &n ...

واقعا ؟ اخه ۳۰ خیلی زود نیست ؟ 

مبارزه انسان را داغ می‌کند                                      تجربه انسان را پخته!                                          هرداغی روزی سرد می‌شود.                                    اما هیج پختی ای دیگر  خام نمی‌شود!
واقعا ؟ اخه ۳۰ خیلی زود نیست ؟ 

بله از 18تا 30میشه جوانی .از 30تا 55میانسال . و بعدش دوره ی سالمندی آغاز می شود . فک کنم . ولی من که از 30سالگی سالمندی رو آغاز کردم .موی سفید و آرتروز و دندان مصنوعی و ...

بله از 18تا 30میشه جوانی .از 30تا 55میانسال . و بعدش دوره ی سالمندی آغاز می شود . فک کنم . ولی من که ...

اهان پس گفتم مطمئن نیستم ولی واقعا ۳۰ سالگی رو اصلا فکرش رو هم نمیکردم  امیدوارم براتون بهترین اتفاق بیوفته❤️