2752
2734
عنوان

بگین چیکار کنم من؟

75 بازدید | 6 پست

دوستان من  یک سال و خوردی میشه که نامزد کردم و اینکه خودمون از قبل آشنایی داشتیم سنتی نیست و اینکه من یک جا کلاس میرم هم پسر و دختر و اینکه من دختر با حجابی هستم آنچنانی ن ولی خوب ب خودم میرسم. 

از نامزدم بگم برام هچ کم نزاشته ولی یک اخلاقش خیلی بده میزاره خیلی جا ها برم ولی الان گیر داده این کلاس نرو و منم خیلی دوست دارم برم چونکه نیاز دارم برم 

میشه کمکم کنید🙏

حرف همسرت ک گوش کن و نذار بینتون بی اعتمادی به وجود بیاد 

امام حسن علیه السلام: کسانی که صاحب فرزند نمی شوندزیاد ذکر استغفار را بگویند، ان شاء الله خداوند آنها را صاحب اولاد خواهد کرد(مصباح کفعمی حاشیه ص58)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کلاس چی هست

دلیلش برای نرفتنت چیه

اگر منطقی هست نرو 

اگر تو دلیلت منطقی تره و علاقت به کلاس زیاده باهاش صحبت کن راضی شه

🦋🌈ب‍‌َع‍‌د از ص‍‌ب‍‌ر م‍‌ُع‍‌ج‍‌زه‍‌ رُش‍‌د م‍‌ی‍‌ک‍‌ُن‍‌َد وَ قَطعا یک روز‌ِ خوب‌ میاد..!🕊️'‌‌‌‌‌‌‌:)🌱️ 
2731
کلاس چی هست دلیلش برای نرفتنت چیه اگر منطقی هست نرو  اگر تو دلیلت منطقی تره و علاقت به کلاس ...

کلاس درسی هستش.

الانم بهم زنگ زد رک بهم گفت که بهت اعتماد ندارم

مرسی که وقتت رو گذاشتی❤️🙏

کلاس درسی هستش. الانم بهم زنگ زد رک بهم گفت که بهت اعتماد ندارم مرسی که وقتت رو گذاشتی❤️🙏

پس هیچی دیگه بدرد نمیخوره 

خواهش میکنم 💐

🦋🌈ب‍‌َع‍‌د از ص‍‌ب‍‌ر م‍‌ُع‍‌ج‍‌زه‍‌ رُش‍‌د م‍‌ی‍‌ک‍‌ُن‍‌َد وَ قَطعا یک روز‌ِ خوب‌ میاد..!🕊️'‌‌‌‌‌‌‌:)🌱️