2752
2734
عنوان

می‌خوان جدامون کنن😭😭😭

208 بازدید | 15 پست

۴ساله باهمیم پارسال مامانش دوتا دعوا‌ ازمون دید و خودش دنبال بهونه بود اینارو دید بدتر شد 

با این حال ۱۶فروردین همین دوماه پیش اومدن خواستگاری همینجوری موند 

بعدش رفتیم برام سال خریدن 

دیگه بهونه آورد ک مامان فاطمه گفته پول نداریم 

منم بهش گفتم چرا مامانت اینجوری گفته یعنی چی مامان من گفته پول نداریم نیاید هفته بعد بیاید

بعد حالا مامانش اینو بهونه کرده ک من تو فشار گذاشتمش احسانو

هر چقد به مامانش میگه قبول نمیکنه وحشی بازی در میاره جیغ میزنه میگه من نمیخوام جداتون کنم میگم بسپار ب زمان ولی واقعا داره جدامون می‌کنه 

الان بابام اومده میگه قیدشو بزن باهاش بیرون نرو زنگ زد جواب نده بهش بگو دیگه نه بمن زنگ بزن نه من میزنم خدافظ

ولی آخه مگه میشه ما ایندمونو تصور کردیم برنامه ریزی کردیم  ترجیح میدم بمیرم ولی نبینم جدا شدیم 

دوستم عاشق یکی بود جداشون کردن پسررو بعد ۱۰,سال تو لباس دامادی دید داشت میمیرد 

من نمیخوام اینجوری سیم😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

از هرچی بترسی به طور شدید سرت میاد. بیخیال باش یه مدت

خون می خورم از آن کبودی ها که دیگر نیست.                           سرگیجه دارم مثل کابوس زمین خوردن.                                     روزی هزاران بار مردن! واقعا مردن!!                                          بعد از تو الکل خورد من را...مست خوابیدم...                                     بعد از تو با هر کس که بود و هست خوابیدم!                                بعد از تو لای زخم هایم استخوان کردم.                                             با هر که می شد هر چه می شد امتحان کردم!
واقعا متاسفم واسه شعورت منی‌ که با اشک اینارو نوشتم مسخره میکنی 

نه بخش دوستت منظورم بود حالا نناعت نباش😔

...What the fu                                                      

عزیزم به این فکر کن که اگه مامانش راضی نباشه بعدا هم موش میدوونه تو زندگیتون 

بنظرم شأن خودتو حفظ کن و بزار تمنا کنه برای داشتنت

هرکسی پیجمو فالو کنه براش آیت الکرسی میخونم berkenail2023  هرکسی فالو کرد ریپلای کنه بخونم براش 💗🙏
بیخیال باشم یعنی نبینمش؟ یا اهمیت ندم به این شرایط 

به شرایط اهمیت نده ریلکس باش هرچی گارد بگیری اونا فکر میکنن چخبره. تو باید ناز کنی اونا بیان نه که کوتاه بیای

خون می خورم از آن کبودی ها که دیگر نیست.                           سرگیجه دارم مثل کابوس زمین خوردن.                                     روزی هزاران بار مردن! واقعا مردن!!                                          بعد از تو الکل خورد من را...مست خوابیدم...                                     بعد از تو با هر کس که بود و هست خوابیدم!                                بعد از تو لای زخم هایم استخوان کردم.                                             با هر که می شد هر چه می شد امتحان کردم!