2733
2734

خوبه

من قبلا فکر می کردم زندگیم یه تراژدیه⦳، اما حالا می فهمم که همش یه کُمِدی بوده彡 :) هی! خستم↻ ؛ به یه قربانی* نیاز دارم ^_^☠ ♡ARMY♡♬  فوتبالی ام ღ☆☆ love your self ـ٨ـﮩـ۸ღــﮩـ۸ـ

شلوغه اما خوشگله 

به درد مبل کلاسیک میخوره

میشه برای حاجترواییم یه صلوات بفرستی🌼💖 کاربری دست دو نفره  .... برای غم هایی که فراموش میشوند.... چی میشه منم یه صبح بیدار شم ببینم زندگیم رو رواله دیگه ناراحت نباشم خیانت کرده ناراحت نباشم عشقم زن گرفته  یه دختر خنثی باشم  اونوقت یه ادم جدید اومده تو زندگیم..  چی میشه خدا رو شکر کنم  که خیانت دیدم  و نفر بعدی  خیلی خوبه چی میشه از ته دلم بخندم  چی میشه بازم صدای اهنگو ببرم بالا و بلند بلند بخونم و  مستانه بخندم چی ...  چی میشه برم سرکاری که میخوام  و قوی و مستقل شم چی میشه بابام بهم افتخار کنه چی میشه ای کاش، ای کاش نمیگفتم...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اگه مامانم بود میگفت سفید کثیف میشه 

فکر کنم اگه ازدواجم کنم طرف سفید باشه میگه قبول نکن سفید کثیف میشه😐😂🗿

من قبلا فکر می کردم زندگیم یه تراژدیه⦳، اما حالا می فهمم که همش یه کُمِدی بوده彡 :) هی! خستم↻ ؛ به یه قربانی* نیاز دارم ^_^☠ ♡ARMY♡♬  فوتبالی ام ღ☆☆ love your self ـ٨ـﮩـ۸ღــﮩـ۸ـ
اگه مامانم بود میگفت سفید کثیف میشه  فکر کنم اگه ازدواجم کنم طرف سفید باشه میگه قبول نکن سفید ...

😆😆 حق داریم ما مامانا پدرمون در میاد تا لباساتون و بشوریم سفید تو ماشین تمیز نمیشه باید با دست بشوری 

خدایا بخاطر داشتن دوتا وروجک شیرین ازت ممنونم 
😆😆 حق داریم ما مامانا پدرمون در میاد تا لباساتون و بشوریم سفید تو ماشین تمیز نمیشه باید با دست بشو ...

بگردم 🥹😂💜

بخدا هرچی میگیرم محاله اینو نگه😂✌️

منم همینو میگم محاله نگم🙈🙈😄😄

همه مامانا شبیه هم ان😂💜

شما چند سالتونه،؟