2752
2734

میدونم تو شرایط سختی هستید و میخوایید اخرشو بدونید یا مشکلتونو اوکی کنید ولی باور کنید جز سنگینی و انرژی منفی بیشتری تو زندگیتون هیچ اتفاق دیگه ای نمی افته!

اگه یکمم خدارو دوست داری اینکارا رو نکن به جاش از خودش بخواه ایشالله که اون چیزی که میخوایو بهت میده 

چون فک میکنن جز خدا کس دیگه‌ای میتونه تو زندگیشون کاره ای باشه!🤒

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مگه حس ششم م واقعیه😐

موسیقی بهتر بِ نظر میاد وقتی آهنگ احساستو توصیف میکنه🎶💜 زندگی همچون نت های موسیقی بالا و پایین دارد،گاهی آرام و دلنواز،گاهی سخت و خشن،گاهی شاد ورقص آور،گاهی پر از غم💜 
2731
واقعا گناح داره آدم یکم بشینه فکر کنه میرن پیش یه آدم که خودشم به کمک نیاز داره

درسته عزیزم ، ولی چون خدا رو دست کم میگیرن و مشکلات بهشون غلبه میکنه دنبال هر چیزی میرن تا شاید گشایشی بشه بدون اینکه منطقی و عقلانی ب اون قضیه نگاه کنن

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐
عزیزم مشکلات تو زندگی زیاده یکی که این سوالو میپرسه فقط دلش میخواد که یه جوری آروم بشه من خودم سوال ...

من درک میکنم ولی باور کن جز انرژی منفی بیشتری هیچ اتفاق دیگه ای نمی افته تجربه دارم می‌دونم 

چون اکثرشون متوجه نیستند که با کمک از اجنه چه مشکلاتی پیش میاد بیشتر از سر نا آگاهی و گاهی هم تفریحی این کارو میکنن ولی دیگه کار از کار گذشته و مجوز ورود اونا رو خودشون دادن و تازه بعد چند وقت متوجه سنگینی و درد سر های بعدش میشن

درسته عزیزم ، ولی چون خدا رو دست کم میگیرن و مشکلات بهشون غلبه میکنه دنبال هر چیزی میرن تا شاید گشای ...

باعث سنگینی بیشتر میشه من خودم همین ف..ا ل گروهی رو هم نگاه میکنم کلی از دست خودم عصبی میشم حالا چه برسه به ف...ا ل شخصی 

باعث سنگینی بیشتر میشه من خودم همین ف..ا ل گروهی رو هم نگاه میکنم کلی از دست خودم عصبی میشم حالا چه ...

چون انرژی منفی دارن.

هر کسی یکم با انرژی اشنایی داشته باشه متوجه ممیشه 

عزیزم مشکلات تو زندگی زیاده یکی که این سوالو میپرسه فقط دلش میخواد که یه جوری آروم بشه من خودم سوال ...

گلم یک درصد احتمال بده اونی که حس ششم داره واقعا موکل داره اصلا نمی ارزه که بخوای دچار آلودگی ماورا شی

والا من یه دفعه گفتم کاش تاپیک حس ششم ممنوع بشه خانمی که حس ششم بود خیلی منو نفرین کرد . فازش رو نفه ...

😂😂😂😂😂یا الله 

دقیق همین الان این تو دلم اومد که شاید نفرینم کنن ولی خدا خودش جای حق نشسته

2706