2733
2734
عنوان

آی یو آی

44 بازدید | 6 پست

خانوما میشه بخونین راهنمایی کنین

من امروز ای یو آی انجام دادم 

ماه پیش چون زخم داشتم فریز کردم امروز که دکتر خواست تزریق کنه اسپرم و گفت دهانه رحمت بسته شده بخاطر همین خیلی فشار داد درد داشتم خیلی بالاخره باز شد و تزریق کرد ولی گاها خون میاد ازم کسی تجربه داره بگه امکان بارداری دارم؟!؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام خوبید 

میگم روند ای یو ای چجوریه منم میخوام برم انجام بدم 

کجا انجام دادی ؟

هزینش چقدر شد؟

امام حسن علیه السلام: کسانی که صاحب فرزند نمی شوندزیاد ذکر استغفار را بگویند، ان شاء الله خداوند آنها را صاحب اولاد خواهد کرد(مصباح کفعمی حاشیه ص58)
2731
سلام خوبید  میگم روند ای یو ای چجوریه منم میخوام برم انجام بدم  کجا انجام دادی ؟ هزینش ...

سلام گلم هیی میری دکتر دارو محرک تخمدان میده بد میری سونو ازاد سازی فولیکول میده ۳۶ ساعت بعد میری رویان اسپرم شوهرت و شست و شو میدن تزریق میکنن معمولا درد نداره ولی من مسدود بودم درد زیاد کشیدم هزینه ش ۲/۳۰۰ اما من تعیین جنسیتم داشتم ۳ تومن و یه خوردم برا تشکیل پرونده اینا میگیرن

ممنونم از توضیحاتت 

رویان راحت وقت میده؟

رویان بهتره یا ابن سینا شریعتی؟؟

امام حسن علیه السلام: کسانی که صاحب فرزند نمی شوندزیاد ذکر استغفار را بگویند، ان شاء الله خداوند آنها را صاحب اولاد خواهد کرد(مصباح کفعمی حاشیه ص58)