2733
2734

اینم قشنگ ترین شعر یه نظر من🙃

🍃🍃👇🏻👇🏻🖤🖤

در خیالات خودم در زیر بارانی که نیست

می‌رسم با تو به خانه، از خیابانی که نیست

می‌نشینی رو به رویم خستگی در می‌کنی

چای می‌ریزم برایت توی فنجانی که نیست

باز می‌خندی و می‌پرسی که حالت بهتر است؟

باز می‌خندم که خیلی! گر چه می‌دانی که نیست

شعر می‌خوانم برایت واژه‌ها گل می‌کنند

یاس و مریم می‌گذارم توی گلدانی که نیست

چشم می‌دوزم به چشمت، می‌شود آیا کمی -

دست‌هایم را بگیری بین دستانی که نیست؟

وقت رفتن می‌شود با بغض می‌گویم نرو

پشت پایت اشک می‌ریزم در ایوانی که نیست

می‌روی و خانه لبریز از نبودت می‌شود

باز تنها می‌شوم با یاد مهمانی که نیست

فقط این بیت سهراب سپهری

دود میخیزد ز خلوتگاه من 💔 کس خبر کِی یابد از ویرانه ام ؟؟؟

ولی خدایا من عجیب دلتنگِ عزیزِ در خاک خفته ام هستم 🖤🥀💔  کاش برشگردونی بهم 🥺🥲 کاش بهم ببخشیش 😔 لطفا فاتحه یا صلواتی هدیه کنید به روح داداشم و جمیع رفتگان 🥀🙏 که الهی دعای خیرشون بدرقه راه زندگیتون باشه 🙏💔

شعر نه ولی بیت،ز یزدان دان ن از ارکان که کوته دیدگی باشد.ک خطی کز خرد خیزد،تو ان را از بنان بینی،ی شعر هم زیبا از نظرم هست از بوستان سعدی که زیاده تایپش زمان بر

خدایم برایم کافیست،🤍🌱کاربری دست چند نفر است
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر....لای موهای تو گم کرد خداوندش را 🥲

هله نومید نباشی که تورا یار براند ؛ گرت امروز براند نه که فردات بخواند؟                                                             در اگر برتو ببندد نرو و صبر کن آنجا ؛ که پس صبر ، تورا او به سر صدر نشاند🕊                                                                     و اگر برتو ببندد همه ره ها و گذر ها ؛ ره پنهان بنماید که کس آن راه نداند 🦋
2731

ی بیت می‌نویسم 

شاهد،نیاز نیست که در محضر آورند 

در دادگاه عشق ،رگ گردنت گواه

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  .از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.

از من گذشت و من هم از او بگذرم ولی

با چون منی به غیر محبت روا نبود

شهریار

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                       گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                                       🇵🇸القدس لنا    🇵🇸                                                          لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

من را نکشان به سوی لب های خودت 

آرام بگیر عشوه نکن جان خودت 

خواهی اگرم ببوسم آن لب هایت

پس همه ی عواقبش پای خودت!

من یه دختر قوی ام و از لحاظ روحی خیلی مستقلم . من یه دختر موفقم که هیچی کم نداره . یه دختر قشنگی که زیباییش زبون زد همه است ، یه دختری که کل آشناهاش غبطه ی هوش و استعدادش رو میخورن ، یه دختری که عاشق لواشکه و هر چی ترشه ! من یه دختر آرومم اما در عین حال وحشی ، کم حرف و در عین حال میتونم پر حرف ترین باشم ، عشوه دارم اما به میزان لازم ! میتونم قلب هر کی رو که بخوام با چشمام تسخیر کنم . این منم ! با این همه ویژگی های خوب ، ویژگی بدی ندارم و سعی میکنم به خودم تلقین بدی نکنم ، همین که صاف و ساده و بی ریا هستم برای هفت پشتم کافیه ، من همه ی آدمای مهربون به دلم میشینن اما ... من عاشق یه آدم مهربونی شدم که بیش از حدش اومده تو قلبم و ذهنم ، اما من اونو میخوام و همین طور هم میشه و من بدستش میارم . اندامم عالیه و هر چی بپوشم بهم میاد ، قدمم عالیه و اصلا کوتاه یا بلند نیستم ، موهامم بلنده و این زیبایی منو چندد برابر میکنه . فن بیانم عالیه و شعرای قشنگی مینویسم . خلاصه هر چی خوبیه تو جهان میتونی توی من پیدا کنی . این همه از خودم تعریف کردم که حس خوب بیاد دستم و کسی که میخونه اینو بهم انرژی خوب بفرسته ، من یه دختر معرکه ام همین! (تیکر هدفمهههه))))

کاش معشوقه ز، عاشق طلب جان میکرد 

تا که هر بی سروپایی نشود .یار کسی 

یادمان باشد اگر .خاطرمان تنها ماند 

طلب عشق .زهر بی سرپایی نکنین 

شاید قانون دنیا همین باشد ، من صاحب آرزویی یاشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگریست …

سرنوشت را باید از سر نوشت

شاید این بار کمی بهتر نوشت

عاشقی را غرقِ در باور نوشت

غُصه ها را قِصه ای دیگر نوشت

از کجا این باور آمد که گفت

گر رَود سَر برنگردد سرنوشت

نام کاربريم به یاد بچگی هامه

زیر باران گریه کردن کار هر روزم شده

تا غرورم حفظ گردد دیگر اطرافم نیا

از من و از انچه بودم یک غرورم مانده بود

تو همان راهم شکستی ،دیگر اطرافم نیا

من برایت از تمام هستی ام غافل شدم

هستی ام را دود کردی دیگر اطرافم نیا

دست عشق از دامن دل دور باد!

می‌توان آیا به دل دستور داد؟

می‌توان آیا به دریا حکم کرد

که دلت را یادی از ساحل مباد؟

موج را آیا توان فرمود: ایست!

باد را فرمود: باید ایستاد؟

آنکه دستور زبان عشق را

بی گزاره در نهاد ما نهاد

خوب می‌دانست تیغ تیز را

در کف مستی نمی‌بایست داد

کاش آدما‌‌‌‌‌‌ درد حرفایی‌ که میزنن‌ رو‌ حس‌ کنن:)...مهربونی گم نمیشه! یه روزیی یه جایی بهت برمیگرده💗و شبی که پایان تمام درد هاست....!:)

گاه می اندیشم خبر مرگ مرا با تو چه كس می گوید ؟

آن زمان كه خبر مرگ مرا از كسی می شنوی ،

روی تو را كاشكی می دیدم

شانه بالا زدنت را بی قید

و تکان دادن دستت که ، مهم نیست زیاد

و تکان دادن سر را که عجیب !‌

" عاقبت مرد "

افسوس

کاش می دیدم

من به خود می گویم : چه کسی باور کرد

جنگل جان مرا ،

آتش عشق تو خاکستر کرد 🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🙃🙃🙃🙃🙃🙃