2733
2734
عنوان

دعا برای اشتی

48 بازدید | 5 پست

سلام پدرم و عمم تو ی زمین شریکن..بینشون بحث و اختلاف شدید راه افتاده و به مشکل خوردن.تو دعوا برادرم به عمم توهین‌های شدید کرده..با هم قهر کردن.سر این جریان معامله به عقب افتاده.به نظرتون راه حل چیه؟ .میشه ی دعا برای جوش خوردن معامله و آشتی فامیلی بگید..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هیچی برادرت باید بره عذرخواهی کنه. اصن موضوع به اون ربطی نداشته بین عمه و بابات بوده

درسته..گویا عمم تو دعوت ی مقدار به مادرم توهین کرده..اینم یکدفعه عصبی شده..باید عذرخواهی کنه قبول دارم

2731
درسته..گویا عمم تو دعوت ی مقدار به مادرم توهین کرده..اینم یکدفعه عصبی شده..باید عذرخواهی کنه قبول دا ...

اگه به مادرت توهین کرده حق داشته. چون به مادرتم ربط نداشته که عمت آوردتش وسط. منم رو مادرم حساسم