2733
2734

بزارین داستانو بگم بخونین لطفا  رابطمون خوب بود خدایش خیلی کمکا بهم کرد یک سال رابطه برام هیچی کم نزاشت هیچ وقتم نزاشت من خرجی کنم ب جز ولنتاین و تولدش ک اون برابرشو برام انجام داد

من افسردگی داشتم و کلی کمکم کرد از کار و زندگیش میزد یک ساعت فاصله هروز منو میبرد بیرون روحیم عوض شه  حالمو خوب کرد منو تشویق کرد واس ایندم بجنگم.. باشگاه و درس و  منی ک از همشون بیزار شده بودم ب عشق این امید گرفتم ب زندگیم

حالا یک ماهی میشه ک رابطمو خودم کات کردم اونم بخاطر این ک پسرعموش حسادت کرد بهمون و منو پر کرد و دروغ گفت من ب عشقم بد و بیراه گفتم  و کات کردیم  تو این تایم کاتمون  پسر عموش خواست با من رل بزنه  و خواست رلمو با یکی دیگ اشنا کنه ک متوجه منطورش شدم ک چرا دروغ میگف از عشقم ب من... چون اون رلش بهش خیانت کرده بود من خیلی دوس داشتم عشقمو حسادت کرد خواست عشقی ک ب دوست پسرم میدم و نصیب اون کنم.. 

حالا یک ماهی میشه کات کردیم و چن بار رلم تماس گرفت  ک گقته بود دلش برام تنگ شده ولی گوشی من خاموش بود هفته پیش بهم پیام داد اینستا ک بهم زنگ بزن من زنگ‌مینزم خاموشی زنگ زدم حرف زدیم و گفت بیا ببینمت ک دو شنبه رفتم دیدنش و  ...

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕

رفتم دیدنش گفتم نمیخام ادامه بدم اونم گفت ب عندان یه رفیق پیش هم باشیم نمیخام از هم بی خبر باشیم نمیخام بریم سراغ همو از بقیه بگیریم دوتا دروغ بگن 

گفت میخام بدون در نطر گرفتن این ک اکس همیم فک کنیم رفیقیم هروقت دلمون تنگ شد بیایم دیدن هم زنگ بزنیم ..

من گفتم نمیتونم قبول کنم من نمیتونم پیش کسی ک دوسش دارم رفیق عادی باشم

حالا ۲۲ خرداد سالگرد دوستیمونه میخام براش کادو بگیرم  و برم بدم بهش و اونجا برای همیشه خداحافظی کنم و بگم دیگ ن تو ب من فکر کن ن من به تو فکر میکنم نمیخام ادیت شیم

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببخشید ولی این عروسکهای پی پی 

😂😂

2731
رفتم دیدنش گفتم نمیخام ادامه بدم اونم گفت ب عندان یه رفیق پیش هم باشیم نمیخام از هم بی خبر باشیم نمی ...

حالا خیلی علاقه داره ب ماشینش  نمیدونم حالا براش فندک جاسویچی بگیرم یا جاسویچی طرح ماشین با پلاک ماشینش

مشکی این  فنرک

رفتم دیدنش گفتم نمیخام ادامه بدم اونم گفت ب عندان یه رفیق پیش هم باشیم نمیخام از هم بی خبر باشیم نمی ...

خوب کاری میکنی

محتوای تاپیک های من گاهی فان و گاهی برای زندگی واقعی خودمه.....هیچی دروغی درکار نیست ...دوستون دارم زیاد💚🌱

چرا لقمه رو تاب میدی دوره سرت

بعد یسال اگه میخواستت جدیش میکرد

حالا جدیش نکرده

به هرر دلیلی کات کردی

ولش دیگه کادو برا چیه

چون اندازه قبل بهت عشق نده میگی من بدبختم پسرا فلانن

خب یبار کات کردی دیگه بای بای

خب چرا، برگرد بهش خو اگه این قد خوبه🙁

خدایش خیلی خوبه ولی نمیتونم دیگ من خیلی حساسم و الان برای کنکور میخونم و مامانم گوشیمو ازم میگیره:))  خیلی دوسش دارم میگم اگ قصدت جدی بود من تا اخر عمر پیشتم و پشتتم تو رفاقت و عشق برات کم نمیزارم اگ سرگرمیه همینجا تموم شه بره

فیلم هندی نکن حالا.اگ میخوایش بگودوروزدیگبره زنبگیره میفتی به گریه زاری

میخام  برم ببینمش بهش بگم اگ قصدت جدیه من تا اخر عمر رفیقتم و برات تو رفاقت و عشق کم نمیزارم و بیا خانواده هامونو درجریان بزاریم اگ غیر اینه همه چی همینجا تموم شه اونم ب مناسبت همه محبتی ک ب من کرد میدونم چیزی نیست ولی بازم میخام جبران کنم

خوب کاری میکنی

فندک  ک عکسشو گداشتم بگیرم یا جاسویچی طرح و پلاک ماشینش

چرا لقمه رو تاب میدی دوره سرت بعد یسال اگه میخواستت جدیش میکرد حالا جدیش نکرده به هرر دلیلی کات ک ...

خودم کات کردم و خودم بهش گفتم شرابط ندارم  من خودم قصدم ازدواج نبود ولی بهش میخام بگم بگم  اگ میخای جدیش کنیم بسم الله اگ نمیخای همه چی تموم شه

2706