2733
2734
عنوان

چقدر مردای اینجا آشغالن😑😑

332 بازدید | 34 پست

من اون روز تاپیک قبلیمو زده بودم از اون روز نیومده بودم نی نی سایت بعد امروز دیدم یکی در خواست داده

من توی تاپیک قبلم فقط میخواستم درد دل کنم و گفته بودم شوهرم(که عقد هستیم) کمتر بهم توجه میکنه و خیلی وقتا تنهام بعد این میاد درخواست میده واقعا چقدر پست باید باشه آدم آخه😑

از این به بعد یعنی اگه من بیام از اینجور تاپیکا بزنم

سعی کنین نزنید از این تاپیکا توی سایت زنونه هم امنیت نداریم متاسفانه

افتخار کن اما برتر ندون......هیچ قومیت و کشوری به قومیت و کشور دیگه برتری نداره همه انسان هستیم همون دوتا چشم و ابرو یه دونه دهن و بینی و صورت و کله و مغز و دست و پا و بدن رو داریم پس هیچ فرقی باهم نداریم.........اگه تازه اومدی از الان بدون اینجا پره از آدمای سطحی نگر و عقده ای که کارشون بی احترامی و قضاوته(دیدم که میگم).........اینطور که میبینم انگار توی این سایت هیچکس از قشر معمولی جامعه نیست همه پولدارن و زندگی لوکسی دارن(پس کجا هستن اونایی که دائما از وضع اقتصادی گله میکردن).......به هیچ وجه توی تاپیک های عقیدتی شرکت نکن چون بدجوری بهت بی احترامی میکنن انگار که میخوان بگن چرا باور و عقیدت اینه بیا و مثل ما شو.......‌.‌اینجا همه از تاپیک هایی که ناراحتی همه توش موج میزنه پیروی و پربازدیدش میکنن و وقتی یکی از خوشی هاش میگه میگن اومدی پز بدی؟.......وهزاران مورد دیگر.........اگر اومدی توی این سایت باید بدونی که یه دنیای خطرناک و بی رحمه باید خیلی مواظب باشی

مرد نیستن اینا

من قبلا فکر می کردم زندگیم یه تراژدیه⦳، اما حالا می فهمم که همش یه کُمِدی بوده彡 :) هی! خستم↻ ؛ به یه قربانی* نیاز دارم ^_^☠ ♡ARMY♡♬  فوتبالی ام ღ☆☆ love your self ـ٨ـﮩـ۸ღــﮩـ۸ـ
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خوب شما تائیدش نکن. چرا تائید میکنید اخه؟

ام البنین دخیلم، درمانده و ذلیلم تا ندهی مرادم، دست از تو برندارم       کاربری جدید نیستم کاربری قبلیم ترکید . هیچ وقت حلال نمیکنم اون شخص که منو بخاطر اینکه حاجت نگرفت تهمت زد ترکوند هیچ وقت هیچ وقت هیچ وقت. عاشقتونم  . بابام به رحمت خدا رفته. کاش زنده بود. لطفا برای ازدواجم دعا کن

رد کنید   بیشترشون متشخص هستن  دیگه فقط میتونید رد کنید دیگه همین

مبارزه انسان را داغ می‌کند                                      تجربه انسان را پخته!                                          هرداغی روزی سرد می‌شود.                                    اما هیج پختی ای دیگر  خام نمی‌شود!

من تاپیک ندارم ولی درخواست میدن 

قبول نکن 

بنده خودم یه عادتی دارم ،خدمتتون عرض می کنم :                  کتاب که می خوندم  برخی اوقات که به مطلب  جالبی که    می رسیدم کتاب رو ول می کردم. درست مثل کسی که دستش سوخته، هیچ یادم نمیره یکی دو سه ماهی با یه عده ای  از دوستان  بحثی داشتیم درباره‌ی که  در  جهان  و در طبیعت عدل هست یا نیست ؟ چون برخی این باور را دارند که از این دست بدی از اون دست می‌گیری و... وارد بحثش نمی خوام بشم،بنده هر چی نگاه می کردم اینو نمی دیدم.در یک کتابی که برای من مهم  بود یه جمله  دیدم : طبیعت  به قانون  ظلم حرکت  می‌کند من  این کتاب رو ول کردم و بعد که دنبالش  رفتم دیدم بله   دو سوم حیوانات  برای  یک روز زندگی باید یه حیوان دیگه  رو بکشن .و در دنیایی  که دو سوم موجودات برای یک روز زندگی  باید یه حیوان  دیگه بمیره صحبت  از عدل   معلومه  نفهمیدن  جهانه.         بنابراین  طبیعت  قانونش قانون ظلمه. تنها انسان که می‌تونه  عادلانه  عمل کنه و باید عادلانه  عمل کنه  و این تنها صفت و  امتیاز  من و شماست  به خاطر آزادی که داریم.   ولی اگه در بند طبیعت  بمونیم ما هم به همون اندازه  ظالمیم که بقیه موجودات  به دلیل اجبارشون ظالم هستن .🤍🌱دکتر هلاکویی 

سایت زنونه؟

خواهر من روزی ۷۰۰ تا تاپیک میزنن که توی عنوانش نوشته آقایون بیاید.

رسما از مردا می‌خوان که بهشون درخواست دوستی بدن. انقد این رفتار رو تکرار کردن که نی نی یار به خاطرش تاپیک زد.

این به جز دعوت نامه برای مردان بیکار و مریض مفهوم دیگه ای داره؟مشخصه که جذب میشن.

قبلا مردای سایت انقد زیاد و انقد وقیح نبودن.

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻