2752
2734
عنوان

شما بودید چیکار میکردید؟

32 بازدید | 2 پست

سلام دوستان 

این سوال یکی از دوستان نزدیک منه و میخواد نظرتون رو بدونه 

ایشون مدت دو سالیه که با یه آقایی برای ازدواج در ارتباطه و به خاطر مشکلات مالی تا الان نتونستن ازدواج کنن ولی خانواده های درجه یک دو طرف در جریانن، عید امسال اقا به پیشنهاد داییش میره قشم( داییشینا قشمن) برای کاری، یک ماه خونه ی اونها بوده و داییشینا هم میفهمن که این دو تا باهمن و اقا تو رابطه ی عاشقانه است. چند روز پیش زن دایی پسره با اصرااار فراوان میگه ما میخوایم بریم مسافرت شمال به پسره میگن میایم دنبالت توام بیا، پسره خیلی تمایل نداشته و تو رودربایستی میمونه میگه باشه ، تا اینکه دیشب داییه دوباره زنگ میزنه به پسره میگه  یه کیس خوب هست بیا یه جلسه ببینش پسره هم گویا خیلی جدی گفته نه ولی امروز اومدن طبق قرار دنبالش و بردنش مسافرت با وجود اینکه دختره راضی نبوده 

حالا به نظرتون دوست من حق داشته ناراحت بشه و اینکه چه رفتاری رو پیش بگیره؟ 

داییش کرم ریخته ، من بودم با سیاست و خوش برخورد همش به پسره زنگ میزدم که بفهمن رابطه ی ما رو نمیتونن خراب کنن جاریه گاو منم از این غلط ها کرد و در نهایت سوخت چون من کوتاه نیومدم با سیاست ر ی د م بهش

داییش کرم ریخته ، من بودم با سیاست و خوش برخورد همش به پسره زنگ میزدم که بفهمن رابطه ی ما رو نمیتونن ...

منم بهش همینو گفتم ولی میگه از نامزدش ناراحته که نتونسته قاطعانه بگه مسافرت نمیاد و باهاشون پا شده رفته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید