2733
2734

اگه از خوشبختیت بگی میرن تاپیکا قدیمیت می خونن بت توهین می کنن !خیلی هم ناراحت میشن از چیز خوب تو زندگیت ومدام بدی ها یادآوری می کنن

یه چیزی تو مایه های سادیزم

بابت مشکلاتت مسخره می کنن!

یا شاید با من این جورن یه عده 😊

هرچی بگی یه چی در میارن ازش

من قبلا فکر می کردم زندگیم یه تراژدیه⦳، اما حالا می فهمم که همش یه کُمِدی بوده彡 :) هی! خستم↻ ؛ به یه قربانی* نیاز دارم ^_^☠ ♡ARMY♡♬  فوتبالی ام ღ☆☆ love your self ـ٨ـﮩـ۸ღــﮩـ۸ـ

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

اگه بگی بدبختی یکی پیدا میشه بیاد ثابت کنه ازت بدبخت تره  

ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین                                         🌸پروردگارا✨دستانم بسوی توست🌸نگاهم به مهربانی و کرم توست✨با تو غیر ممکن‌ها ممکن می‌شود🌸نا ممکن‌های زندگی‌ام را ممکن بفرما✨که باخدای بی‌همتایی چون تو🌸معجزه زندگی جان می‌گیرد✨الــهــی آمـیـــن🙏🏻 خدایا شکرت که بهترین معجزه زندگیم پسر نازمو بهم دادی

برخی دنبال دروغ های کاربرا هستند ...

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

خخ 🤦‍♀️

آنه ! تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت،وقتی روشنی چشم هایت در پشت پرده های مه آلود،اندوه پنهان بود .با من بگو از لحظه لحظه های مبهم کودکی ات ،از تنهایی معصومانه دستهایت ،آیا میدانی که در هجوم دردها و غم هایت ،ودر گیرو دار ملال آورِ دوران زندگی ات ،حقیقت زلالیِ دریاچه ی نقره ای نهفته بود؟ آنه اکنون آمده ام تا دستهایت را به پنجه طلایی خورشید دوستی بسپاری،در آبی بیکران مهربانی ها به پرواز درآیی ،و اینک آنه ! شکفتن و سبز شدن در انتظار توست ،در انتظار تو  ...💛🪴🍀🌿مینیمالیست 🧚‍♀آرزوهایم را به خدایی سپردم که یوسف را از ته چاه به پادشاهی رساند ...            💌 یادداشت های روزانه ام .
هرچی بگی یه چی در میارن ازش

دقیقا

میگم شوهرم خیانت کرده  پشیمونه

اگه بگم میخواد طلاقم بده بچه نمیخواد میگن چون دوستت نداره 

وقتی میگم نمیخواد طلاقم بده و اصرار ب بچه داره میگن ازعمدا پابند شی چون دوستت نداره

میگم همه چیش ب نامم کرده میگن چون دوستت نداره

اگه میگفتم مهریه م نمیده بازم میگفتن ها ببین دوستت نداره .وگرنه می داد و ب نامت می کرد

دقیقا میگم شوهرم خیانت کرده  پشیمونه اگه بگم میخواد طلاقم بده بچه نمیخواد میگن چون دوستت ندار ...

مهم نباشه برات

جدی نگیر

من قبلا فکر می کردم زندگیم یه تراژدیه⦳، اما حالا می فهمم که همش یه کُمِدی بوده彡 :) هی! خستم↻ ؛ به یه قربانی* نیاز دارم ^_^☠ ♡ARMY♡♬  فوتبالی ام ღ☆☆ love your self ـ٨ـﮩـ۸ღــﮩـ۸ـ
برخی دنبال دروغ های کاربرا هستند ...

نه عکس گذاشتم میگم هدیه طلا گرفته این قشنگه یانه ؟

یکیشون رفته قبلیا خونده توهین میکنه که تو بدبختی شوهرت فلانه اصلا ربطی ندارع

من درمورذ مدل طلا پرسیدم زورش اومده .

نه عکس گذاشتم میگم هدیه طلا گرفته این قشنگه یانه ؟ یکیشون رفته قبلیا خونده توهین میکنه که تو بدبختی ...

آهان درسته 

نمیدونستم جریان چیه 👌👌

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺