2752
2734
عنوان

جوابشو چی بدم سرزبون دارابیاید

81 بازدید | 7 پست

سلام خوشگلا پسرم کلاس دومه دوروزه مدریه نرفته تکالیفشو تو شاد برامعلمش میفریتم حالا معلمش بعد از دیدن تکالیف پیام فرستاده که سلام خانوم فلانی روزتون به خیر ونیکی باشه ممنون که تکالیفشو خوب انجام داده و گفته پسرتون ماشالا خیلی باهوشه و ودرسو خوب میگیره اشاره بهش میدی زودی میگیره و تشکر کرده وگفته ممنون که زحمت کشیدید و ببخشید اگه کم وکسری از من دیدید و 

بگو خواهش میکنم فلانی جان پسرم همیشه از مهربونی شما تعریف میکنه خیلی ممنون که اینقدر با حوصله تدریس میکنین 

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
گفته خیلی بچه بااستعدادی وگفته براتون آرزوی سربلنی میکنم  حالا من چی درجوابش بگم که محترمانه ...

بنویس سلام وقتتون بخیر 

خیلی لطف دارید به پسر من 

قطعا بخاطر زحمات و دلسوزی های خالصانه  شماست 

تشکر میکنم از شما معلم بزرگوار 

چه معلم با فهم و مهربونی حلالش باشه

🌳🌻«إِلَهِی کَیْفَ أَدْعُوکَ وَ أَنَا أَنَا وَ کَیْفَ أَقْطَعُ رَجَائِی مِنْکَ وَ أَنْتَ أَنْتَ إِلَهِی إِذَا لَمْ أَسْأَلْکَ فَتُعْطِیَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَسْأَلُهُ فَیُعْطِینِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَدْعُکَ [أَدْعُوکَ]فَتَسْتَجِیبَ لِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَدْعُوهُ فَیَسْتَجِیبُ لِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَتَضَرَّعْ إِلَیْکَ فَتَرْحَمَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَتَضَرَّعُ إِلَیْهِ فَیَرْحَمُنِی إِلَهِی فَکَمَا فَلَقْتَ الْبَحْرَ لِمُوسَی عَلَیْهِ السَّلامُ وَ نَجَّیْتَهُ أَسْأَلُکَ أَنْ تُصَلِّیَ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ وَ أَنْ تُنَجِّیَنِی مِمَّا أَنَا فِیهِ وَ تُفَرِّجَ عَنِّی فَرَجاً عَاجِلاً غَیْرَ آجِلٍ بِفَضْلِکَ وَ رَحْمَتِکَ یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ.»🌸☘️🌼

میگم سلام خانم…، وقتتون بخیر و امیدوارم در صحت و سلامت کامل باشید . خیلی ممنونم بابت نظر پر محبت تون، خداروشکر شما معلم پسرم بودید و هر چه پسرم یاد گرفته قطعا نشأت گرفته از تدریس عالی و دلسوزانه و اخلاق نیک و پر مهر و محبت شماست.  پیام شما رو برای پسرم خوندم و بشدت خوشحال شد . ممنون که با عشق و صبوری دنیای زیبایی برای بچه هامون میسازید. ایام به کام و عاقبتتون بخیر و نیکی🌸