2752
2734

همیشه ارتباطمون عالی بوده تو دو هفته اخیر من خیلییی کمکشون کردم چندبار خود مادرشوهرم جلو ما بد باهاشون حرف زد فقط،اونم بخاطر خودخواهی خودش شوهرش خورد میکرد، حس میکنم بعد دعوای بدتری کردن و دلیل دعواشونو از چشم من دیدن ولی من بی تقصیر بودم

حالا ۵روزه ویروس جدیده گرفتم خیلی شدید، روز سوم مریضیم گفتم مریض شدم بهم گف مریضیت کادوی روز دخترت باشه بعد بهم خندید امروزم زنگ زد حال شوهرم بپرسه چون تب کرده بود جواب نمیداد گوشیشو. خیلی سرد درمواجهه با مریض بودن من برخورد کرد و هرچی گفتم خوب نشدم اینا گفتن خیله خب بعد گفتن بیام ببرمش دکتر؟(دقیقا فقط شوهرمو گفتن منو هم نگفت یا نگفت چیزی لازم دارین یا نه) درحالیکه همیشه معرفت داشتن جدیدا شعورو گذاشتن کنار و سردترین برخوردو دارن. مگه جواب خوبی بدیه؟ تازه من بخاطر کمک به اونا و همراهی اونا مریض شدم 

چیکار کنم از مادرشوهرم یا پدرشوهرم بپرسم چیشده دلیل کارشون چیه یا لازم نیس؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
به همسرت بگو از طرف خودش بپرسه، خودت سوال نکن بعدا ببینن روی این چیزا حساسی یا برات مهمه سو استفاده ...

شوهرم میگه بابام الان خیلی تو فشار مالیه برا همین حرفی ک درباره مریضیم زد هم میگه به دل نگیر 

جلو نمیره در این موضوع بنظرم

شاید توقع داشته موقع دعوا تو طرفش رو بگیری ، در هر حال دلش گرفته کم اورده کوچیک شده پیش تو 

اره

ولی اصن نمیشه بین مادر شوهر پدر شوهر طرفداری کرد اخر عروسو بده میکنن مث الان ک کاری بدی نکردم مورد تنفر هم واقع شدم 

شوهرم میگه بابام الان خیلی تو فشار مالیه برا همین حرفی ک درباره مریضیم زد هم میگه به دل نگیر  ...

پس چیزی نگو، به روی خودتم نیار مثل همیشه باش خودش درست میشه، البته نظر منه چون شما کار اشتباهی نکردی که بخوای الان درباره رفتار اونا سوال کنی اینجوری فقط پرتوقع میشن، حتی میتونید شمام رفتار سردی داشته باشید تا خودشون متوجه رفتار اشتباهشون بشن، بازم خودت با توجه به شناختی که داری تصمیم بگیر