2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
اخرین باری که درست کردم همین ۴روزپیش بود.پسر ۸سالم با دلدرد وحشتناک و استفراغ بیدارشد منم دلدرد و هم ...

من بار اخر فکر کنم ۴سال پیش خوردم ،بچم اسهال و استفراغ شد 

دیگه نخریدیم

خب فکر کردین سوسیس وکالباس از گوشت خالص و ادویه های مجاز تهیه میشه 

معلومه که نه هرچی آشغال گوشت و مرغ میبرن واسه این کارخونه ها و اونا هم به زور رنگ و ادویه و هزار روش تبدیل به سوسیس و کالباسشون میکنن

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀

اگه از این دست سازاس میتونی بری ازشون بپرسی 

اگه آماده هست که از سوپرمارکت هم میشه خرید ، دیگه اصلا نخر 

بیشترشون آشغالن 

با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
اگه از این دست سازاس میتونی بری ازشون بپرسی  اگه آماده هست که از سوپرمارکت هم میشه خرید ، دیگه ...

من خودم یک ساله دهن نزدم بقیه خانواده میخورن خورد میکنم بوش میخوره زیر دماغم یه ذره هم نمیخورم

به حکمتش دل بسپار(خدا)
من خودم یک ساله دهن نزدم بقیه خانواده میخورن خورد میکنم بوش میخوره زیر دماغم یه ذره هم نمیخورم

خوب میکنی 

منم نمیگم خیلی رعایت میکنما اما تا این کارخونه ای هارو میخورم میفهمم طعم و بافتشون متفاوت و عجیبه 

با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜