2733
2734

بچه ها 

من ۱۸ سالگی ازدواج کردم اونم به اصرار مامانم خودم ۵۰ درصد راضی بودم به این ازدواج 

میگفتم فرصت بده بهم بیشتر فک کنم مامانم میگفت نه زشته داییش بخاطر عقد شما از تهران اومده و دو روز دیگه بلیط داره الان عقد کنید بهتره 

مامانمم تحقیق کامل نکرده بود 

اون زمان تو دوران آشنایی من با اینکه سنی نداشتم فهمیده بودم که شوهرم عصبی اما پدر و مادرم جدی نمیگرفتن ولی الان بابام هم معذرت خواهی میکنه از کوتاهی هم تو دادگاه کلی خرج وکیل برام کرده و همه جوره پشتم بوده 

ولییییی مامانم هیچ وقت نه عذر خواهی کرده نه کاری کرده 

تازه شوهرم زده سرم و شکونده بازم میگه برو زندگی کن 😐

اینم بگم خانواده ای نیستیم که از نظر جایگاه اجتماعی پایین باشیم 

مامانم خیلی رو مخ منه نمیتونم ببخشمش 

الان که تو کوچیک ترین چیزا نظر میده درموردم عصبانی میشم میگم بسه یک دفعه نظر دادی برای ازدواج نمیخواد نظر بدی اون لحظه دلم خنک میشه اینو میگم ولی بعدش خیلی عذاب وجدان میگیرم 🥲

چیکار کنم این خشم از مامانم و کم کنم؟؟

دوما الان چت با مامانم و میزارم نگاه کنید چ خونسرد حرف میزنه همش میگه صبر کن پرونده هات به جاهای خوب برسن الان دوساله تو دادگاهم 

بخدا گیر کردم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
هر کی تاپیک شما رو ببینه هست  هستین بذارم واقعا معنی نداره میپرسی

اتفاقا معنی داره حتی وقتی هستنم عکس میزاری زیاد کسی نیس میرن 

امضا بلد نبودم اثر انگشت زدم🙄😒دستم به دامنت لایک نکن لااایک نکنننننننن😡کاربری دست ۳ نفره تاپیکارو دیدین تعجب نکنید☺😂

نمی تونی مادرتو عوض کنی 

مادرمنم موقع بحث منطقی یا حسابی با حرفاش دلمو می شکونه یا بهم تهمت میزنه که خیلی بدم 

یا سکوت میکنه هیچ حرفی نمیزنه

در هر سه صورت منو نابود می کنه

منم سعی میکنم باهاش صحبت نکنم چون خیلی حالم و زندگیمو بد می کنه و شر میشه