2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

اشغاله اونجا من بمیرمم از اونجا چیزی نمیخرم خفمون کردن با تبلیغاشون

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
2731
اشغاله اونجا من بمیرمم از اونجا چیزی نمیخرم خفمون کردن با تبلیغاشون

اره واقعا بعضی چیزاشون الکیه مثلاً برای بعضی چیزا پیش قسط می‌خوان 

اما واسه خریدای قیمت پایین تر زیاد اذیت نمیکنن

کاربری قبلیم تعلیق شد 🥺🚶
نخر بابا‌.برو لوازم خانگی محلتون بخر..معمولا مارکای متفرق داره و اقساطش انقدر سنگینه و با درصد بالاس ...

میخوام نقدی بخرم  ، اخه میگن همه جور قیمتی داره جاهای دیگه خیلی میکشن رو قیمتا اخه 

بحث  ممنوع❌ شما حرف بعدیتم درسته❤️
آره خیلی راضی بودم نزدیکای ۹میایون خرید کردیم ماهانه۶۵۰ ۷۰۰ ورمیدارن  سریعم اوردن

واقعا؟ منم میخوام خرید کنم خدا کنه خوب باشه 

اره خیلی راضی بودم. من یخچال و لباسشوبی و آون توستر ‌و پلوپز خریدم گفتم همه شو باهم بفرستن فکر کنم ی ...

چه خوب  مبارکت باشه ایشالا به دل خوش استفاده کنی

اره واقعا بعضی چیزاشون الکیه مثلاً برای بعضی چیزا پیش قسط می‌خوان  اما واسه خریدای قیمت پایین ...

اونوخ این جمشیدی عوضی همش میگه ضرر نمیکنین

من رفتم اونجا هیچ چیز ب درد بخوری نداشت

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
میخوام نقدی بخرم  ، اخه میگن همه جور قیمتی داره جاهای دیگه خیلی میکشن رو قیمتا اخه

بله ولی مارکاش واقعا آشغاله و هیچ‌جای دیگه این‌مارکارو ندارن که بتونی مقایسه کنی..

واقعا؟ منم میخوام خرید کنم خدا کنه خوب باشه 

اگ نقدی بخوای بخری که نمیکشن روش شاید ی خورده 

۱۰ماهه دارو با ۲۰ماهه 

اگ بالای ۲۰تومن خرید میخوای باید ی خورده پیش قسط بدی 

ما خواستیم ۸۰میلیون ی چی بخریم همه چی اوک بود اما گفتن پیش قسط می‌خوان حداقل۱۰تومن گفتیم نمی خوایم آخر زنگ زدن۵تومن اوکین بیاین بخرین دیگ ما نرفتیم

کاربری قبلیم تعلیق شد 🥺🚶