2733
2734
عنوان

هیچکی جذبم نمیشه!😣

315 بازدید | 24 پست

حس میکنم هیچکسی دوسم نداره 

مثلا تو دانشگاه فک میکنم هیچکی دوس نداره بیاد سمتم 

من آدم خوش برخوردی هستم اما فک کنم چون قیافه خوبی ندارم کسی نمیاد سمتم خیلییییی دلم میگیره 

مثلا تو خوابگاه کسی سراغ منو نمیگیره و..😔

هنگام تولد در گوشمان اذان می‌گویند ولی نمازی نمی‌خوانند!هنگام مرگ برایمان نماز می‌خوانند بدون اذان! اذان هنگام تولد برای نمازی است که هنگام مرگ برایمان می‌خوانند...🌱زندگی به همین اندازه کوتاست🙂 انسان باشیم و در این فرصت کم درست زندگی کنیم👌
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عزیزم به قیافه و جذاب بودن نیست فقط به تیپ و داف بودن به خودت برس ببین چجوری میان سمتت

به خودم میرسم ولی اهل آرایش اینا نبستم 

هنگام تولد در گوشمان اذان می‌گویند ولی نمازی نمی‌خوانند!هنگام مرگ برایمان نماز می‌خوانند بدون اذان! اذان هنگام تولد برای نمازی است که هنگام مرگ برایمان می‌خوانند...🌱زندگی به همین اندازه کوتاست🙂 انسان باشیم و در این فرصت کم درست زندگی کنیم👌
همون دیگه  باید آرایش کنی و داف بشی وگرنه کسی نمیاد سمتت

ای بابا چه زمونه ای شدهه🫠

اگه خودتو دوس داشته باشی عاشق خودت بشی یک جهان عاشق تو میشن 

اصلاااااا هم مهم نیس قیافت چجوری باشه 

البته باید بتونی حرفمو باور کنی و عمل کنی بهش 

خدایا تو بنده ی خوب زیاد داری اما من خدایی جز تو ندارم...مراقبمون باش.