2733
2734

سلام شبتون بخیر 

من یه مدت فشار و استرس زیادی روم بود بخاطر کارم طوریکه یه شب خیلی حالا بد شد و اورژانس و... اوردن برام حالا بماند دیگه تا یکی دوهفته قرص کلرودیازیو پوکساید خوردم ولی استرس خیلی شد بود رفتم روانپزشک اولش داروی سیتالوپرام ۲٠ نوشت برام چون گفت وسواس نسبت به بیماری ها(بخصوص ببماری های روحی روانی هم داری و بگشت و من یه دوماه سیتالوپرام ۲٠ خوردم و استرس خوابید ولی وسواس شدید تر گرفتم طوریکه بیماری های روحی روانی مثل اسکیزوفرنی و پارانوئید و اینا رو میشنید و همه علایمشو تو خودم ایجاد میکردم رفتم دکتر داروم رو زیاد کرد و کرد ۴٠ و گفت وسواس داری بعد حالا اون علام مثل ترس از دیگران و چمیدونم مسموم شدن و اینا که تو خودم چون علائمشو دیده بودم ایجاده کرده بودم ولش شد ولی یه یه هفته پیش تو رختخواب بود یادم یهو افتاد کسی که پارانوئید داره فکر میکنه همه دروغ میگن خودش راست میگه واای حالا اینو تو خودم ایجاد کردم😫😫😫نمیدونم واقعا چیکار کنم ببنید یعنی اینجوریم از پنج شیش دقیقه تو مغزم این کلمه تکرار میشه(( دروغه باور نکن)) ولی من حرف همرو حتی اگه دروغم باشه باور میکنم فقط ایم جملهه هی تو سرم تکرار میشه ولی نه اینکه بخواد روم اثر بزار 

ممنون میشم راهنماییم کنید لطفا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

آروم باش دختر چرا انقدر خودتو عذاب میدی بهش فکر نکن وقتی خودت و ناخوداگاهت میدونید و مطمئنید که تو پارانوئیدی نیستی پس چرا اسرار بیجا میکنی که پارانوئیدی؟ حالا گیریم که باشی مگه قراره چه چیز بزرگی باشه که انقدر خودتو اذیت میکنی تهش میری درمان میشی دیگه البته مطمئنم که نیستی همش طلقینه دست بردار و بهش فکر نکن تو بیماری نداری

یه شب؛ تموم زندگیم رو دادم به یه بی ~لیاقت~                                نزدیکم نشو من درد زیاد کشیدم 🙃