2752
2734

انسان های آگاه و با هوش کم شده :)))) 

مخصوصا نسل جدید کتاب های تاریخی بخونید روانشناسی اقتصادی و.... پول دوبار بسته اینترنتتون‌ رو بدین کتاب بخونید هم کمک به حفظ اندازه مغزتون میکنه هم حافظه و اگاهیتون‌رو افزایش میده 

خیلیا رو دیدم توی خیلی از جمع ها طرف جز غیبت هیچی نمی‌گفت لامصب به توچهههه زندگی مردم چطوریه 

و اینکه این تاپیک صرفا برای خودتونه هرکی کتاب و یا پی دی افی‌ میشناسه برای خانوم ها و آقایون که به توسعه فردی کمک میکنه معرفی کنه 🩷🫂

من اگه شک کردنام‌ تبدیل به واقعیت نمیشد،هیچ وقت آدم شکاکی نمیشدم...! لطفا برام دعا کنید قبول شم دانشگاه دولتی شهر خودمون شرمنده مامانم نشم خیلی بهم چشم و امید داره :)

خودتون رو دوست داشته باشین و به فکر توسعه فردی خودتون باشید وقتی خودتون آگاه باشید ناخودآگاه سر بچتون همسرتون‌ اگه زیر ۳۰ ساله دوستان و بقیه هم اثر مثبت میزاره 

من اگه شک کردنام‌ تبدیل به واقعیت نمیشد،هیچ وقت آدم شکاکی نمیشدم...! لطفا برام دعا کنید قبول شم دانشگاه دولتی شهر خودمون شرمنده مامانم نشم خیلی بهم چشم و امید داره :)

‌‌

#یک_برگ_کتاب 📃

فقط با کسانی بحث کنید که می‌دانید آنقدر عقل و عزت نفس دارند که حرف‌های بی‌معنی نمی‌زنند ؛  

کسانی که به دلیل توسل می‌جویند، حقیقت را گرامی می‌دارند و آنقدر منصف هستند که اگر حق با طرف مقابل‌شان باشد اشتباه بودنشان را قبول می‌کنند،

‌‌

پس نتیجه می‌گیریم که ؛ 

به ندرت در هر صد نفر یک نفر ارزش آن را دارد که با او بحث کنی . . . 💯👍

‌‌‌

✍🏻: آرتور شوپنهاور‌

اینم خوبه که بخونید :) 

‌‌

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

برای من که نی نی سایت خوب بود 

کتاب خیلی میخوندم ولی از بقیه نظرها مشکل داشتم مثلا فکر میکردم نظر خودم درسته،کلا دیدگاهم به همه چی تغییر کرد ،الان میتونم یه موضوع و از چند زاویه مختلف ببینم

خیلی هم کم توقع و ....بودم که اونم بهتر شد

لطفا یه آیت الکرسی برای درامان موندن همه مسلمونهای دنیا از دست ظالمین بخونین ممنون
2731
برای من که نی نی سایت خوب بود  کتاب خیلی میخوندم ولی از بقیه نظرها مشکل داشتم مثلا فکر میکردم ...

انعطاف پذیر نبودی برای همین قبول نمیکردی 

تو از این سایت درست استفاده کردی و سود کردی خیلیا هستن از اینترنت و اینستا و.... به اشتباه استفاده میکنن و بعد میگن همه چی بده دنیا فلان شده این دنیا و جامعه رو یکی مثل منو تو می‌سازه 

انعطاف پذیر نبودی برای همین قبول نمیکردی  تو از این سایت درست استفاده کردی و سود کردی خیلیا هس ...

خیلی مشکل داشتم همه رو تایید میکردم هرکی هرچی میگفت قبول میکردم 

درسته از فضای مجازی هم میشه استفاده درست کرد هم نادرست

نتیجه اش هم برمیگرده به خود آدم

لطفا یه آیت الکرسی برای درامان موندن همه مسلمونهای دنیا از دست ظالمین بخونین ممنون
عزیزم معذرت میخوام اینجا میپرسم میشه لطفا بگی علیرضا بهم پیام میده؟؟؟؟؟ دلش تنگه برام؟ حسش بهم چی ...

گور بابای علیرضا با حسش اونم تهش میره خودت میمونی و خودت خودتو دوست داشته باش ببین بقیه چطو برات له له میزنن